Dikili Devlet Hastanesi

Dikili Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Dikili Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:İzmir
İlçe:Dikili
Adres:Salimbey Mah. Reyhan Sok. No:4
Telefon:4443519
Web Sitesi:dikilidh.saglik.gov.trHata Bildir
39.0649926.892366

Kurum Hakkında

Temelleri 1997 yılında atılmış, inşaatı 19.03.2009 tarihinde bitirilmiş ve 2010 yılı mart ayında kesin kabulü yapılmıştır.10.05.2010 tarihinde acil sağlık hizmeti, 17.05.2010 tarihinde ise ayaktan poliklinik hizmeti ve yataklı tedavi hizmeti sunumuna başlanılmıştır.

Açılışı öncesinde ilçemizde ikinci basamak sağlık hizmeti verilememektedir. Bu ihtiyaç çevre ilçe ve il merkezi hastaneleri vasıtasıyla giderilmiş, acil durumlar 112 ambulanslarıyla çevre hastanelere sevk edilmiş, bunun dışındaki ihtiyaçlar ise Toplum Sağlığı Merkezince oluşturulan nöbet ekibince ve Aile Hekimlikleri ile giderilmeye çalışılmıştır.

5 uzman hekim, 7 pratisyen hekim, 37 hemşire, 11 ebe olmak üzere toplam 144 personelle hizmet verilmektedir. Yataklı servisimiz toplam 25 yatak kapasiteli olmakla birlikte 4 yatağımız Palyatif Bakım Hizmetleri için ayrılmıştır. Her oda içinde WC, duş, televizyon ve buzdolabı bulunmaktadır.

Acil servisimizde; hastaların ilk müracaatı ve triaj masasının yönlendirilmeleri ile ilk müdahale ve muayenelerinin yapıldığı 3 hasta kapasiteli 1 ilk müdahale ve muayene odası, ilk muayeneyi müteakip takip edilmesi gereken veya tedavi uygulanması gereken hastaların gözlendiği 6 yatak kapasiteli gözlem odası, 1 resüsitasyon ve 1 acil müdahale odası bulunmaktadır.

Poliklinik katımızda; 7 poliklinik odası, Hasta Hakları Birimi, Röntgen birimi ve ilk müracaat bulunmaktadır. Ameliyathanemizde iki adet salon bulunmaktadır. Ancak aktif olarak bir salon kullanılabilir durumdadır. Ameliyathanemizde genel cerrahi ve kadın doğum uzmanlarımızca cerrahi girişim yapılmaktadır.

Hastanemize bağlı hizmet vermekte olan Diş Semt Polikliniği Dikili Merkez ASM yanında hizmet vermektedir.Ek hizmet birimimizde 3 diş hekimi görev yapmaktadır.

Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Üroloji

Dikili Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Dikili Devlet Hastanesi, İzmir ili Dikili ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Dikili Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Dikili Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Dikili Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.1 / 5

Dikili Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Dikili Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bergama Diyaliz Merkezi
23.9 km. uzaklıkta
Fatih Mah. İzmir Cad. No:189
Medigün Tıp Merkezi
25.1 km. uzaklıkta
Zafer Mah. 623. Sok. No:2
KuzeyEge Göz Dal Merkezi
25.4 km. uzaklıkta
Gaziosmanpaşa Mh. Adnan Menderes Blv. No:162
Bergama Necla-Mithat Öztüre Devlet Hastanesi
27 km. uzaklıkta
İslamsaray Mah. Adnan Menderes Bulvarı No:223
Aliağa Tıp Merkezi
30.2 km. uzaklıkta
Kültür Mahallesi 252 Sokak No:6
Aliağa Devlet Hastanesi
31.7 km. uzaklıkta
Yenimahalle Rumeli Cd. No:7
Ayvalık Devlet Hastanesi
32.6 km. uzaklıkta
150 Evler Mah. Ahmet Taner Kışlalı Cad. No:17