Bergama Necla-Mithat Öztüre Devlet Hastanesi

Bergama Necla-Mithat Öztüre Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Bergama Necla-Mithat Öztüre Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:İzmir
İlçe:Bergama
Adres:İslamsaray Mah. Adnan Menderes Bulvarı No:223
Telefon:4443516
39.11795727.197877

Kurum Hakkında

Tarihte ilk psikoterapi hastanesinin kurulduğu, tıbbın ve eczacılığın sembollerinden Yılanlı Sütun'un çıkış noktası, Hipokrat’tan sonra tıp dünyasının bilinen en büyük hekimlerinden olan Galenos’u yetiştiren Bergama’da; sağlık hizmetleri 1955 yılına kadar Atmaca mahallesindeki Atatürk İlkokulunun bulunduğu yerde Belediye Hastanesinde yürütülmüştür. 1955 de 20 yataklı olarak Zafer mahallesinde yeni bir hastane açılmış; zamanla genişleyerek 2008 yılına kadar Bergama’ya hizmet vermiştir. 20 Mayıs 2008 de İslamsaray Mahallesindeki 30672 m² açık, 15750 m² kapalı alana sahip olan yeni binalarına taşınan Bergama Necla-Mithat Öztüre Devlet Hastanesine; yardımsever Sayın N.Mithat Öztüre tarafından 2012 yılında 4 katlı ek poliklinik binası ve 2017 yılında 5 katlı Acil Ek binası yaptırılmıştır. Bergama Necla-Mithat Öztüre Devlet Hastanesine bağlı Kınık Semt Polikliniği 2015 yılında, Toplum Ruh Sağlığı Merkezi ise 2017 yılında Fatih Mahallesinde faaliyetlerine başlamıştır.

Bergama dışından gelen hastalarımız eğer İzban hattı ile ilçemize ulaştı ise son Aliağa İzban durağında inerek Bergama şehir içi toplu ulaşım araçlarından “yeni devlet hastanesi” araçlarını kullanarak ulaşım sağlayabilirler.

Bergama dışından gelen hastalarımız eğer herhangi bir ulaşım firması vasıtasıyla geldiler ise son durakta inerek Bergama şehir içi toplu ulaşım araçlarından “öğretmen evi - devlet hastanesi” “yıldız evler - hastane” hattını kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Bergama şehir içinden gelecek hastalarımız için ise şehir içi toplu ulaşım araçlarından “devlet hastanesi" dolmuşlarını kullanarak ulaşım sağlayabilirler.

Poliklinikler
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Gastroenteroloji
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Bergama Necla-Mithat Öztüre Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Bergama Necla-Mithat Öztüre Devlet Hastanesi, İzmir ili Bergama ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Bergama Necla-Mithat Öztüre Devlet Hastanesi RandevuBergama Necla-Mithat Öztüre Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Murat Kocatepe · 14 Aralık 2013

Hastahaneniz mükemmel hizmet verilmekte olup benim gözümde tam teşekküllü hastahaneler içinde 1 numaradır. Gezdiğim ilçeler arasında bu üstün teknolojiyle yarışması benim bile dikkatimden kaçmadı. Başta baş hekiminiz olmak üzere müdür muavinleri tüm personele teşekkürlerimi sunuyorum

Alican Gul · 31 Ağustos 2013

Bergama Devlet Hastanesinde gastroloji bölümü olup olmadığı hakkında bilgi sahibi olan varmı acaba bana bilgi verilirse sevinirim

Halil Olçum · 7 Nisan 2013

Gülçin Hanıma çok teşekkürler

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Bergama Necla-Mithat Öztüre Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Bergama Necla-Mithat Öztüre Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.9 puan almıştır. Toplam 11 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Bergama Necla-Mithat Öztüre Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

KuzeyEge Göz Dal Merkezi

1.6 km. uzaklıkta

Gaziosmanpaşa Mh. Adnan Menderes Blv. No:162

Bergama Diyaliz Merkezi

3.2 km. uzaklıkta

Fatih Mah. İzmir Cad. No:189

Dikili Devlet Hastanesi

27 km. uzaklıkta

Salimbey Mah. Reyhan Sok. No:4

Soma Devlet Hastanesi

31.4 km. uzaklıkta

Turgutalp Mah. Bergama Cad. No:22

Fer Soma Tıp Merkezi

32.4 km. uzaklıkta

Zafer Mh. Saygılı Cd. No:54 Turgutalp

Soma Diyaliz Merkezi

34.8 km. uzaklıkta

İnönü Mah. Gaziosmanpaşa Cad. No:142/A

Medigün Hastanesi

34.9 km. uzaklıkta

Hamidiye Mah. No:4

Aliağa Tıp Merkezi

40 km. uzaklıkta

Kültür Mahallesi 252 Sokak No:6