Kınık Devlet Hastanesi

Kınık Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Kınık Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:İzmir
İlçe:Kınık
Adres:Poyracık Mah. Soma Yolu Cad. No:24
Telefon:0 (232) 687-2666
Web Sitesi:kinikdh.saglik.gov.trHata Bildir
39.0898527.362903

Kurum Hakkında

Yapımına 2017’de başlanan Hastanemiz 2019 yılında tamamlanmıştır. 20.06.2019 tarihinde Acil Sağlık Hizmeti ve Ayaktan Poliklinik Hizmeti ve Yataklı Tedavi Hizmeti sunumuna başlamıştır.

Palyatif bakım merkezi toplam 6 yatak ve Yataklı servisimiz toplam 19 yatak kapasiteli olup her oda içerisinde wc, duş, televizyon, ve buzdolabı bulunmaktadır. Acil servisimiz ilk müracaatı ve triaj masasının yönlendirilmeleriyle hastaların gözlendiği 8 yatak kapasiteli Gözlem Odası, 1 Resüsitasyon ve 1 Acil Müdahale odası bulunmaktadır.

Poliklinik katımızda 10 Poliklinik Odası, Hasta Hakları, EKG odası, Emzirme Odası ve ilk müracaat, Ameliyathanemizde 2 adet salon bulunmaktadır ve 2 SDL odası bulunmaktadır.

Poliklinikler
  • Acil
  • İç Hastalıkları(Dahiliye)
  • Aile Hekimliği
  • Diş Polikliniği

Kınık Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Kınık Devlet Hastanesi, İzmir ili Kınık ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Kınık Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Kınık Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Kınık Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Kınık Devlet Hastanesi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Kınık Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bergama Necla-Mithat Öztüre Devlet Hastanesi
14.5 km. uzaklıkta
İslamsaray Mah. Adnan Menderes Bulvarı No:223
KuzeyEge Göz Dal Merkezi
15.8 km. uzaklıkta
Gaziosmanpaşa Mh. Adnan Menderes Blv. No:162
Medigün Tıp Merkezi
16.5 km. uzaklıkta
Zafer Mah. 623. Sok. No:2
Bergama Diyaliz Merkezi
17.1 km. uzaklıkta
Fatih Mah. İzmir Cad. No:189
Soma Devlet Hastanesi
19.4 km. uzaklıkta
Turgutalp Mah. Bergama Cad. No:225
Fer Soma Tıp Merkezi
20.3 km. uzaklıkta
Zafer Mh. Saygılı Cd. No:54 Turgutalp