Özel KuzeyEge Göz Dal Merkezi

Özel KuzeyEge Göz Dal Merkezi
Kurum Adı:Özel KuzeyEge Göz Dal Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Bergama
Adres:Gaziosmanpaşa Mh. Adnan Menderes Blv. No:162
Telefon:0 (232) 631-5222
39.11106127.181325

Kurum Hakkında

Özel KuzeyEge Göz Dal Merkezi Bergama ilçesinde SGK anlaşmalı olarak hizmet sunmaktadır. Kuzeyege Göz Hastalıkları Dal Merkezi'nin hedef ve ilkeleri tanıda ve tedavide doğruluk ve güvenilirliktir. Tıbbi çalışmaların uluslararası düzeyde takibi ve en modern haliyle uygulamalarını yapmaktır. Rekabette bilimsellik ve güven doğrultusunda sürekli gelişme sağlamak amacımızdır. Göz hastalıklarında doğru tanı ve tedavide lider olan, uzmanlık alanlarında, inceleme, danışmanlık, eğitim hizmeti vererek sağlık sisteminde çok üst düzey bir kurum olmaktır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

Özel KuzeyEge Göz Dal Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel KuzeyEge Göz Dal Merkezi, İzmir ili Bergama ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel KuzeyEge Göz Dal Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel KuzeyEge Göz Dal Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel KuzeyEge Göz Dal Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel KuzeyEge Göz Dal Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bergama Diyaliz Merkezi

1.6 km. uzaklıkta

Fatih Mah. İzmir Cad. No:189

Dr. Faruk İlker Bergama Devlet Hastanesi

1.6 km. uzaklıkta

İslamsaray Mah. Adnan Menderes Bulvarı No:221

Dikili Devlet Hastanesi

25.4 km. uzaklıkta

Salimbey Mah. Reyhan Sok. No:4

Soma Devlet Hastanesi

33 km. uzaklıkta

Turgutalp Mah. Bergama Cad. No:22

Fer Soma Tıp Merkezi

33.9 km. uzaklıkta

Zafer Mh. Saygılı Cd. No:54 Turgutalp

Soma Diyaliz Merkezi

36.4 km. uzaklıkta

İnönü Mah. Gaziosmanpaşa Cad. No:142/A