Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi
Kurum Adı:Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi
Kategori:Üniversite Hastanesi
Şehir:İzmir
İlçe:Balçova
Adres:Mithatpaşa Cad. No:1606 İnciraltı Yerleşkesi
Telefon:0 (232) 412-2222
38.39519527.034842

Kurum Hakkında

Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi 1978 yılında Ege Üniversitesi İzmir Tıp Fakültesi adı altında kuruldu. 1982 yılına kadar önce Karşıyaka Devlet Hastanesi sonra İzmir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesinde sağlık hizmeti sundu. 1982 yılında çıkan 41 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile Dokuz Eylül Üniversitesi bünyesinde katılan fakültemiz, Ege Üniversitesi eski Eczacılık Fakültesi binaları tadil edilerek 1985 yılında 325 yatak kapasiteli Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi olarak hizmete geçici olarak sokuldu.

Yine hastaların tek noktadan hizmet alıp, bürokratik işlemler ve sıra sorunlarını azaltacak bir sistem olan Biyokimya, Mikrobiyoloji, Hematoloji, Parazitoloji, Farmakoloji rutin tetkiklerinin yapıldığı Merkez Laboratuvarı 1998 Şubat ayında 4. Blok açılmıştır. 1998 Mayıs ayında ise Muzaffer Kayhan Onkoloji Hastanesi çalışmaya başlamıştır. Bu alan hastanemizin temel hedeflerinden olan Onkoloji hastaları için referans merkezi olma amacı yönünden önem taşımaktadır.

Hastanemiz bugün 925 yatak kapasiteli yeni klinikler binası, Çocuk Acil'i, Tüp Bebek Merkezi, Organ Nakil Merkezi, ileri teknolojiyle hizmet veren Radyoloji Bölümü, Türkiye'de ilk kez Acil Tıp ihtisası veren Acil Servisi, küçük ve kısa izlem gerektiren cerrahi uygulamaların gerçekleştirildiği Gündüz Hastanesi, Karşıyaka'daki hastalarımıza hizmet veren Karşıyaka Polikliniği, 34 poliklinik, özel katı, kafeteryaları ile ülkemize gurur verecek şekilde yapılandırılmıştır.

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi, İzmir ili Balçova ilçesinde Üniversite hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Mehmet Baygül · 10 Nisan 2016

Çoook guzel hastane biz memnunuz. 9eylül bize saglık verdi Allah hepsinden razı olsun doktorlarımızdan Tarkan Mesut bey mua-cayit aylin iyiki varsınız egenin incisisiniz.

Emrah Hüseyin Kaplan · 31 Mart 2016

Göz polikliniğini arıyorum telefonlar çalıyor perşembe saat 14.30 hiç kimse telefona bakmıyor

TC Sema Uğur Yılmaz · 3 Eylül 2015

hastamı acil serviste muayene ettirdik yatması gerekli dediler yatak yokmuş üç günde üç haftada veya üç ayda yer açılabilirmiş simdi acil yoğun bakımda yatıyor. hastayı bırakmıyorlar ancak tedaviyede geçmiyorlar rutin ilaçlarını biz veriyoruz biz yediriyoruz perişan olduk beklerken. yatak olursa tedavi olucakmış bu ne biçim iş. İzmir gibi bir kente yakışmıyor bari başka hastaneye nakil edin hastanın hayatını düşünün çünkü siz yeminli insanlarsınız

TC Sevim Leblebici · 11 Haziran 2015

inşallah orada görev yapan doktorlarında aile fertlerinden birine Allah dert versin. nasılmış başa gelince acı katil hastane ben acile hastamı getirip hiç sağ çıkan olmadı Allah cezanızı versin ilgisiz bir tavırlar sanki dünyayı onlar yaratmış bir soru sor on saat bekle.

Sibel Harput · 20 Mayıs 2015

benim eşim psikolojik nedenden dolayı 2 yıldır aralıklarla psikiyatri bölümünde yatmaktadır. bölümün çalışanları doktorları hizmetlileriyle hastalara yapılan güler yüzlü personel hizmetlerden çok memnunuz herkese teşekkür ederim. sadece bizim ve yatan hastaların tek şikayetleri hastaların yattıkları o kuru sert divanların yerine yatak konulması çünkü orada belinden rahatsız eşim gibi hastalarda var. mümkünse onların yerine daha rahat edebilecekleri yataklar konması inşallah bu dileğimiz tüm hastalarımız için sevindirici olacaktır emin olun. teşekkür ederim

Nejdet Kavuştu · 26 Nisan 2015

9 eylül üniversite hastane polinikten randevu alamıyorum. Nasıl randevu almalıyım.

Nevriye Kuzgun · 5 Ocak 2015

Acil gittim anında doktorlar tedavi yaptılar 1 saat sonra eve yürüyerek döndüm hepsinden Allah razı olsun

Sevda Şahin · 17 Aralık 2014

herkez bi şey söylüyo artık şansa kaldı işimiz

Didem Mustafa Cengiz · 3 Aralık 2014

Hiç kimseye katılmıyorum önyargılısınız sadece işler yavaş ilerliyo o kadar. ben çok memnunum bende faydamı şifamı burda buldum heleki çocuk bölümü süper

Ayten Erkol Demir · 1 Mart 2014

Eşime 6 ay önce uyku labaratuvarına randevu aldık sıra bize gelmedi nereden bilgi alacağız...

Ismail Dikkule · 25 Şubat 2014

İ. Sefa Satoğlu ortapedi dçt dr una oğlum Recep Dikkuleye yapmış olduğu başarılı ameliyatlarından dolayı kendilerine sonsuz teşekkürler. Kendilerini prof. olarak görmek inşallah bana nasip olur.

Turgut Çetin · 31 Ocak 2014

19.12.2013 tarihinde yatışı yapılan ve bir gün yatırılıp raporu düzenlenen hastamızın 30.01.2014 tarihi itibariyle hala taburcu edilmediğinden ilaçlarını alamamaktadır. 4123080 sekreterlik cevap vermiyor. Marmaristen arıyoruz maillerimize de cevap verilmiyor.

Mükerrem Ayaz · 26 Aralık 2013

Prof. Hale hocamın doktorluğuna ve kişiliğine özel saygım ve güvenim var.

Emine Özkan · 31 Ekim 2013

bu hastanenin doktorları ancak para yesin. cebi paradan doldun mu hastanın son günü haberini verir rezil bi hastane...

Ayşegül Demirel · 31 Ekim 2013

Kadın hastalıkları-infertilite bölümüne senelerdir, muayene oluyorum, hiç bir sorun yaşamadım.

Birgül Taşkesen · 1 Eylül 2013

Kadın doğum bölümü süper anneye hiç işkence çektirmeden doğum yaptırıyorlar. Ben çok memnun kaldım bir bebek gibi ilgilendiler hem ağrısız normal bir doğum yaptım ilgi ve alakaları süperdi teşekkür ederim hepsine

Hilmi Hiz · 1 Eylül 2013

Bir çok derdime çare olan Dokuz Eylül Üniversite Hastanesine çok şey borçluyum. İyi ki varsınız.

Fatma Usta Balaban · 21 Ağustos 2013

Vallahi benim yakınlarımdan bir kaç kişi hastaneye sağlam gitti ölüleri geldi doktorların çoğu asistan kurs görüyorlar. Ben yataklı hasta ve ameliyatlar için tavsiye etmiyorum ama prof veya doçente gidip fark öderseniz o zaman farklı ve insan hayatı paranın ucunda.

Canan Üstün · 29 Mayıs 2013

ben de rezil oldum randevu alıp gittim ama 3 gün gitgel anca muayene oldum

Recep Ivedik · 27 Mart 2013

Bence herkes tarafsız yorum yapmalı. Hastanelerde tanıdığı olan iyi hizmet alıyor olabilir. Ancak bunun yarınını da düşünüp yarın tanıdığım olmaz ne tür bir hizmetle karşılaşırdım diyerek yorum yapın.

Recep Ivedik · 27 Mart 2013

Tüm şikayetleriniz için Başhekimlik Faks: 0.232 259 97 23 telefonunu fax yağmuruna tutun

Görünmez Adam · 23 Mart 2013

Hiç hastane görmesem belki iyi bir hastane diye yanlış yorum yapardım ama rezalet hijyen, personel, paracı doktorlarından dolayı benden yıldızlı sıfır.

Nejla Şeker · 18 Mart 2013

hastane bana çok yakın olmasına rağmen çözüm için uzaktaki yerlere gidiyorum çünkü rezalet bir durumda..

Sema Doğan · 19 Şubat 2013

Asistan doktorların elinde kalmış bir hastahane üzüldüm 5 saat koşturdum netice sıfırdı.

Sema Doğan · 18 Şubat 2013

Yorum yapmayacağım çünkü hiçbir faydası yok, dikkate bile alınmıyor.

Bekir Şimşek · 18 Şubat 2013

Randevu sisteminiz berbat. Teşekkürler

Hasan Horos · 16 Şubat 2013

Fizik tedavisinden çok iyi bahsediyorlar ama ne kadar iyi bilemiyorum sonuç elde eden varsa yorumlarınızı bekliyorum.

Mecnun Çiçek · 8 Ocak 2013

Randevu sisteminiz çalışmıyor. Teşekkürler.

Adem Kırlıoğlu · 27 Aralık 2012

Öncelikle tüp bebek bölümünde Doktorumuz Erdil Doğan'a, hemşire Sevim Hanıma, Müge Hanıma ve tüm çalışanlara teşekkür ediyorum. Allahın izniyle yüzümüzü güldürdüler. Kızım şu an 11. ayının içinde. Allah bu duyguyu her anne babaya hayırlısıyla tatdırsın.

Nuran Köse · 2 Ekim 2012

Bugün hastanenizi aradım randevu almak için internetten almaya çalıştım ama çalışmıyo siteniz, lütfen sitenizi kontrol edin.. ha bide personellerinizi lütfen telefondaki arkadaş çok agrasif bi küfür etmediği kaldı bana.

Sema Doğan · 29 Ağustos 2012

İnternet randevu alma kısmınız çalışmıyor. Poliklinikler düşmüyor neden kontrolunuzu yapmıyorsunuz.

Hüseyin İlbey · 29 Mayıs 2012

Başta kalp olmak üzere rutin sağlık kontrollerimi ve tedavilerimi Dokuz Eylül'de yapıyorum... Çok düzenli çalışan temiz bir hastane... Sağ ayak topuğumda çok ender görülen bir rahatsızlığım vardı... Ortopediye yatırdılar beni... Ayak Sağlığı Ana Bölüm Başkanı Prof. Hasan HAVITÇIOĞLU Hoca'nın ekibi tarafından yapılan başarılı bir ameliyat ve sonraki tedavi sürecinde sorunum bitti... Hasan Hoca'ma, ekibine, özellikle de hastanede kaldığım sürece benimle birebir yakından ilgilenen Dr. Meriç Bey'e teşekür ederim...

Necati Çidem · 12 Nisan 2012

Göz polikliniğindeki bütün doktorlara ve hemşirelere teşekkür ederim.

Ersin Tetik · 18 Mart 2012

iyiki varsınız

Melisa Akoluk · 15 Mart 2012

Benim yengem 2 yıl önce lösemiye yakalanmıştı. 9 Eylül doktorları ve hemşirelerinin ilgi ve şefkatlerinden dolayı yengem tamamen sağlığına kavuştu. İyiki varsın 9 eylül...

Hasan Hüseyin Işikli · 24 Ocak 2012

5 sene önce ağlayarak gelmiştim. Böbrek nakil hastasıyım. Gösterilen ilgiden ve bizi bizden daha çok düşünün tüm herkesten allah razı olsun. Sağlığıma kavuştum. Oradaki günlerimi herkese anlatıyorum. Güzel bi hastane iyiki varsınız !

Uğur Alaybeyoğlu · 14 Ocak 2012

Çok güzel bir hastane. Hergün daha iyi olmaya çalışıyorlar. Yaklaşık bir senedir uğramadım, yalnız eşimin yanık tedavisi için uğradığımızda acilde çok ilgili ve bilgili davranışlarla karşılaştık.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 101 oy kullanılmış ve kurum hakkında 37 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Alfa Tıp Merkezi Balçova

520 metre uzaklıkta

Mithat Paşa Cad. No:247 A Balçova

Balçova Fizik Tedavi Merkezi

530 metre uzaklıkta

Mithatpaşa Caddesi No:305

Monofiz Ftr Dal Merkezi

840 metre uzaklıkta

Korutürk Mh. Şimşek Sk. No:40 Balçova

Batıgöz Balçova Cerrahi Tıp Merkezi

1.3 km. uzaklıkta

Bahçelerarası Mah. Mithatpaşa Cad. No:36

İlke Tıp Merkezi

1.6 km. uzaklıkta

Sarmaşık Caddesi No:11/A-B

Egesante Tıp Merkezi

1.8 km. uzaklıkta

Bahçelerarası Mah. Mithatpaşa Cad. 24/A

FMC İzmir Sevgi Diyaliz Merkezi

3.1 km. uzaklıkta

2/2 Sok. No:15 Tansaşüstü Üçkuyular