Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi
Kurum Adı:Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi
Kategori:Üniversite Hastanesi
Şehir:İzmir
İlçe:Balçova
Adres:Mithatpaşa Cad. No:1606 İnciraltı Yerleşkesi
Telefon:0 (232) 412-2222
Web Sitesi:www.hastane.deu.edu.trHata Bildir
38.39519527.034842

Kurum Hakkında

Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi 1978 yılında Ege Üniversitesi İzmir Tıp Fakültesi adı altında kuruldu. 1982 yılına kadar önce Karşıyaka Devlet Hastanesi sonra İzmir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesinde sağlık hizmeti sundu. 1982 yılında çıkan 41 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile Dokuz Eylül Üniversitesi bünyesinde katılan fakültemiz, Ege Üniversitesi eski Eczacılık Fakültesi binaları tadil edilerek 1985 yılında 325 yatak kapasiteli Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi olarak hizmete geçici olarak sokuldu.

Yine hastaların tek noktadan hizmet alıp, bürokratik işlemler ve sıra sorunlarını azaltacak bir sistem olan Biyokimya, Mikrobiyoloji, Hematoloji, Parazitoloji, Farmakoloji rutin tetkiklerinin yapıldığı Merkez Laboratuvarı 1998 Şubat ayında 4. Blok açılmıştır. 1998 Mayıs ayında ise Muzaffer Kayhan Onkoloji Hastanesi çalışmaya başlamıştır. Bu alan hastanemizin temel hedeflerinden olan Onkoloji hastaları için referans merkezi olma amacı yönünden önem taşımaktadır.

Hastanemiz bugün 925 yatak kapasiteli yeni klinikler binası, Çocuk Acil'i, Tüp Bebek Merkezi, Organ Nakil Merkezi, ileri teknolojiyle hizmet veren Radyoloji Bölümü, Türkiye'de ilk kez Acil Tıp ihtisası veren Acil Servisi, küçük ve kısa izlem gerektiren cerrahi uygulamaların gerçekleştirildiği Gündüz Hastanesi, Karşıyaka'daki hastalarımıza hizmet veren Karşıyaka Polikliniği, 34 poliklinik, özel katı, kafeteryaları ile ülkemize gurur verecek şekilde yapılandırılmıştır.

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi, İzmir ili Balçova ilçesinde Üniversite hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Mehmet Baygül
★★★★★
Çoook guzel hastane biz memnunuz. 9eylül bize saglık verdi Allah hepsinden razı olsun doktorlarımızdan Tarkan Mesut bey mua-cayit aylin iyiki varsınız egenin incisisiniz.
Emrah Hüseyin Kaplan
Göz polikliniğini arıyorum telefonlar çalıyor perşembe saat 14.30 hiç kimse telefona bakmıyor.
TC Sema Uğur Yılmaz
★★
Hastamı acil serviste muayene ettirdik yatması gerekli dediler yatak yokmuş üç günde üç haftada veya üç ayda yer açılabilirmiş simdi acil yoğun bakımda yatıyor. hastayı bırakmıyorlar ancak tedaviyede geçmiyorlar rutin ilaçlarını biz veriyoruz biz yediriyoruz perişan olduk beklerken. yatak olursa tedavi olucakmış bu ne biçim iş. İzmir gibi bir kente yakışmıyor bari başka hastaneye nakil edin hastanın hayatını düşünün çünkü siz yeminli insanlarsınız.
TC Sevim Leblebici
İnşallah orada görev yapan doktorlarında aile fertlerinden birine Allah dert versin. nasılmış başa gelince acı katil hastane ben acile hastamı getirip hiç sağ çıkan olmadı Allah cezanızı versin ilgisiz bir tavırlar sanki dünyayı onlar yaratmış bir soru sor on saat bekle.
Sibel Harput
★★★★
Benim eşim psikolojik nedenden dolayı 2 yıldır aralıklarla psikiyatri bölümünde yatmaktadır. bölümün çalışanları doktorları hizmetlileriyle hastalara yapılan güler yüzlü personel hizmetlerden çok memnunuz herkese teşekkür ederim. sadece bizim ve yatan hastaların tek şikayetleri hastaların yattıkları o kuru sert divanların yerine yatak konulması çünkü orada belinden rahatsız eşim gibi hastalarda var. mümkünse onların yerine daha rahat edebilecekleri yataklar konması inşallah bu dileğimiz tüm hastalarımız için sevindirici olacaktır emin olun. teşekkür ederim
Nevriye Kuzgun
★★★★★
Acil gittim anında doktorlar tedavi yaptılar 1 saat sonra eve yürüyerek döndüm hepsinden Allah razı olsun.
Didem Mustafa Cengiz
★★★★★
Hiç kimseye katılmıyorum önyargılısınız sadece işler yavaş ilerliyo o kadar. Ben çok memnunum bende faydamı şifamı burda buldum heleki çocuk bölümü süper
Ayten Erkol Demir
★★
Eşime 6 ay önce uyku labaratuvarına randevu aldık sıra bize gelmedi nereden bilgi alacağız...
Ismail Dikkule
★★★★★
İ. Sefa Satoğlu ortapedi dçt dr una oğlum Recep Dikkuleye yapmış olduğu başarılı ameliyatlarından dolayı kendilerine sonsuz teşekkürler. Kendilerini prof. olarak görmek inşallah bana nasip olur.
Mükerrem Ayaz
★★★★★
Prof. Hale hocamın doktorluğuna ve kişiliğine özel saygım ve güvenim var.
Emine Özkan
Bu hastanenin doktorları ancak para yesin. cebi paradan doldun mu hastanın son günü haberini verir rezil bi hastane...
Ayşegül Demirel
★★★★★
Kadın hastalıkları-infertilite bölümüne senelerdir, muayene oluyorum, hiç bir sorun yaşamadım.
Birgül Taşkesen
★★★★★
Kadın doğum bölümü süper anneye hiç işkence çektirmeden doğum yaptırıyorlar. Ben çok memnun kaldım bir bebek gibi ilgilendiler hem ağrısız normal bir doğum yaptım ilgi ve alakaları süperdi teşekkür ederim hepsine.
Hilmi Hiz
★★★★★
Bir çok derdime çare olan Dokuz Eylül Üniversite Hastanesine çok şey borçluyum. İyi ki varsınız.
Fatma Usta Balaban
Vallahi benim yakınlarımdan bir kaç kişi hastaneye sağlam gitti ölüleri geldi doktorların çoğu asistan kurs görüyorlar. Ben yataklı hasta ve ameliyatlar için tavsiye etmiyorum ama prof veya doçente gidip fark öderseniz o zaman farklı ve insan hayatı paranın ucunda.
Canan Üstün
★★
Ben de rezil oldum randevu alıp gittim ama 3 gün gitgel anca muayene oldum.
Recep Ivedik
★★★
Bence herkes tarafsız yorum yapmalı. Hastanelerde tanıdığı olan iyi hizmet alıyor olabilir. Ancak bunun yarınını da düşünüp yarın tanıdığım olmaz ne tür bir hizmetle karşılaşırdım diyerek yorum yapın. Tüm şikayetleriniz için Başhekimlik Faks: 0.232 259 97 23 telefonunu fax yağmuruna tutun
Görünmez Adam
Hiç hastane görmesem belki iyi bir hastane diye yanlış yorum yapardım ama rezalet hijyen, personel, paracı doktorlarından dolayı benden yıldızlı sıfır.
Nejla Şeker
Hastane bana çok yakın olmasına rağmen çözüm için uzaktaki yerlere gidiyorum çünkü rezalet bir durumda..
Sema Doğan
Asistan doktorların elinde kalmış bir hastahane üzüldüm 5 saat koşturdum netice sıfırdı.
Sema Doğan
Yorum yapmayacağım çünkü hiçbir faydası yok, dikkate bile alınmıyor.
Hasan Horos
★★★★
Fizik tedavisinden çok iyi bahsediyorlar ama ne kadar iyi bilemiyorum sonuç elde eden varsa yorumlarınızı bekliyorum.
Adem Kırlıoğlu
★★★★★
Öncelikle tüp bebek bölümünde Doktorumuz Erdil Doğan'a, hemşire Sevim Hanıma, Müge Hanıma ve tüm çalışanlara teşekkür ediyorum. Allahın izniyle yüzümüzü güldürdüler. Kızım şu an 11. ayının içinde. Allah bu duyguyu her anne babaya hayırlısıyla tatdırsın.
Nuran Köse
★★
Bugün hastanenizi aradım randevu almak için internetten almaya çalıştım ama çalışmıyo siteniz, lütfen sitenizi kontrol edin.. ha bide personellerinizi lütfen telefondaki arkadaş çok agrasif bi küfür etmediği kaldı bana.
Sema Doğan
★★
İnternet randevu alma kısmınız çalışmıyor. Poliklinikler düşmüyor neden kontrolunuzu yapmıyorsunuz.
Hüseyin İlbey
★★★★★
Başta kalp olmak üzere rutin sağlık kontrollerimi ve tedavilerimi Dokuz Eylül'de yapıyorum... Çok düzenli çalışan temiz bir hastane... Sağ ayak topuğumda çok ender görülen bir rahatsızlığım vardı... Ortopediye yatırdılar beni... Ayak Sağlığı Ana Bölüm Başkanı Prof. Hasan HAVITÇIOĞLU Hoca'nın ekibi tarafından yapılan başarılı bir ameliyat ve sonraki tedavi sürecinde sorunum bitti... Hasan Hoca'ma, ekibine, özellikle de hastanede kaldığım sürece benimle birebir yakından ilgilenen Dr. Meriç Bey'e teşekür ederim...
Necati Çidem
★★★★★
Göz polikliniğindeki bütün doktorlara ve hemşirelere teşekkür ederim.
Melisa Akoluk
★★★★★
Benim yengem 2 yıl önce lösemiye yakalanmıştı. 9 Eylül doktorları ve hemşirelerinin ilgi ve şefkatlerinden dolayı yengem tamamen sağlığına kavuştu. İyiki varsın 9 eylül...
Hasan Hüseyin Işikli
★★★★★
5 sene önce ağlayarak gelmiştim. Böbrek nakil hastasıyım. Gösterilen ilgiden ve bizi bizden daha çok düşünün tüm herkesten allah razı olsun. Sağlığıma kavuştum. Oradaki günlerimi herkese anlatıyorum. Güzel bi hastane iyiki varsınız !
Uğur Alaybeyoğlu
★★★★★
Çok güzel bir hastane. Hergün daha iyi olmaya çalışıyorlar. Yaklaşık bir senedir uğramadım, yalnız eşimin yanık tedavisi için uğradığımızda acilde çok ilgili ve bilgili davranışlarla karşılaştık.

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.8 / 5

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 101 oy kullanılmış ve kurum hakkında 30 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Alfa Tıp Merkezi Balçova
520 metre uzaklıkta
Mithat Paşa Cad. No:247 A Balçova
Balçova Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi
530 metre uzaklıkta
Korutürk Mah. Mithatpaşa Caddesi No:305
Monofiz Ftr Dal Merkezi
840 metre uzaklıkta
Korutürk Mh. Şimşek Sk. No:40 Balçova
Batıgöz Balçova Cerrahi Tıp Merkezi
1.3 km. uzaklıkta
Bahçelerarası Mah. Mithatpaşa Cad. No:36
İlke Tıp Merkezi
1.6 km. uzaklıkta
Sarmaşık Caddesi No:11/A-B
Ekol Balçova Tıp Merkezi
1.8 km. uzaklıkta
Bahçelerarası Mah. Mithatpaşa Cad. 24/A
FMC İzmir Sevgi Diyaliz Merkezi
3.1 km. uzaklıkta
2/2 Sok. No:15 Tansaşüstü Üçkuyular