Dörtyol Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Dörtyol Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Dörtyol Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Hatay
İlçe:Dörtyol
Adres:Numune Evler Mah. Necati Bey Cad. No:26/C
Telefon:0 (326) 712-3109
Web Sitesi:dortyoladsm.saglik.gov.trHata Bildir
36.83371436.223998

Kurum Hakkında

Dörtyol Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 1 Haziran 2009 tarihinden bu yana fiilen hizmete başlamıştır. Merkezde teşhis, tedavi, protez, porselen kaplama, modern protez, tüm protez dolgu ve diş temizliği en modernize şekilde yapılmaktadır. 2000 m2 kapalı alanı bulunan yeni binada 21 adet tekli poliklinik bulunuyor.

Vatandaşımıza diş sağlığı hizmeti verilmekte olup sterilizasyona büyük önemle dikkat edilmektedir. Sağlık bakanlığının tüm kurumlarında olduğu gibi merkezimizde de özürlü yaşlı hamile ve çocuklara hasta önceliği bulunmaktadır. Bu çerçevede merkezimizde hastanın en kolay ulaşacağı yerde bir ünite sadece yaşlı, özürlü, hamile ve çocuk hastalara hizmet vermektedir.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Dörtyol Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Dörtyol Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Hatay ili Dörtyol ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Dörtyol Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Dörtyol Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Dörtyol Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.1 / 5

Dörtyol Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 25 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Dörtyol Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dörtyol Devlet Hastanesi
990 metre uzaklıkta
Numune Mah. Şaban Akın Uçar Bulvarı İstasyon Cad. No:1
Erzin Devlet Hastanesi
12 km. uzaklıkta
Bahçelievler Mah. Şehit Mustafa Kemal Balıkoğlu Sok. No:2/1
Erzin Sevgi Tıp Merkezi
14.4 km. uzaklıkta
İsalı Mah. Kurtuluş Cad. No:86/1
Osmaniye Devlet Hastanesi
24.3 km. uzaklıkta
D400 Karayolu Üzeri Akyar Mevkii
Yenihayat Hastanesi
25.4 km. uzaklıkta
Atatürk Caddesi Metin Tamer Sitesi Karşısı No:527
Yediocak Diyaliz Merkezi
25.7 km. uzaklıkta
Yıldırım Beyazıt Mh. 14080 Sok. No:11