Dörtyol Devlet Hastanesi

Dörtyol Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Dörtyol Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Hatay
İlçe:Dörtyol
Adres:Numune Mah. İstasyon Cd. No:1
Telefon:0 (326) 712-2287
36.82797936.213220

Kurum Hakkında

Dörtyol Devlet Hastanesi 1983 yılından itibaren 100 yataklı hastane olarak, faaliyetine başlamış, İhtiyaca binaen, ek hizmet binası hayırsever vatandaşlarımızın destekleriyle, Mayıs 2006 yılında devreye alınmıştır. Hastanemiz halen, 150 yatak kapasiteli olup, fiilen 159 yatak kapasitesi olarak hizmet vermektedir.

Hastanemiz açık alanı, 21596 m2, kapalı alanı 9035 m2, ek hizmet binamız 4 kat olup, her katın kullanım alanı 650 m2, toplam 2600 m2 kapalı alanı mevcuddur.

Poliklinikler
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Çocuk Cerrahisi
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Dörtyol Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Dörtyol Devlet Hastanesi, Hatay ili Dörtyol ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Dörtyol Devlet Hastanesi RandevuDörtyol Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Semra Demir
Semra Demir · 16 Mart 2016

Bugün gittim acile iğne yapmaya orda bir hemşire vardı o hemşireye önce hastalarla konuşmayı ogretsinler sonra ise alsınlar bi zahmet

Hacı Murat Akkas
Hacı Murat Akkas · 22 Nisan 2014

valla bizden söke söke doğum parasını aldılar. alamazsınız dedim ama biz böyle bir kanun bilmiyoruz dediler. paşa paşa ödedik

Rezzan Özdil
Rezzan Özdil · 17 Mart 2014

Geçen gece acile geldik kızıma bir sürü kan idrar tahlili yapıldı film çekildi gazı var kabız dediler lağma yaptılar. sabaha kadar bekletip genel cerrahda görsün dediler genel cerrah tenezzül edip gelmedi, kadın doğumcu baktı oda yumurtalık kisti patlamış acilen İskenderuna Osmaniye götürün öğleye kadar ameliyat ettirin dedi. siz yapamazmısınız dedim ben raporluyum dedi. aldık özel hastaneye gittik kadın doğum dr benle alakalı bir durum yok dedi. acilde çekilen film ve yapılan tahliller sonucunda kızımın apandistinin patladığı bağırsakların işlevini kaybettiği alt batında hiç bir organın çalışmadığı ve vücudun zehirlendiği anlaşıldı. ameliyat sonunda kızım 16 gün hastanede yattı 1 ay oldu okula gidemiyor ve hala düzelmedi bunun hesabını hangi doktor verecek acildeki doktorlarmı gelmeyen genel cerrahmı yanlış teşhis koyan kadın doğum doktorumu kim verecek ?

Dörtyol Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin

Dörtyol Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 17 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Dörtyol Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dörtyol Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
1.2 km. uzaklıkta
Numune Evler Mah. Necati Bey Sok. No:26/C
Erzin Devlet Hastanesi
12.6 km. uzaklıkta
Bahçelievler Mah. İ.Sıtkı Kara Bul. No:98
Osmaniye Devlet Hastanesi
24.9 km. uzaklıkta
D400 Karayolu Üzeri Akyar Mevkii
Yenihayat Hastanesi
26.1 km. uzaklıkta
Atatürk Caddesi Metin Tamer Sitesi Karşısı No:527
Yediocak Diyaliz Merkezi
26.4 km. uzaklıkta
Yıldırım Beyazıt Mh. 14080 Sok. No:11
İskenderun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
26.5 km. uzaklıkta
Süleymaniye Mah. Kazım Karabekir Cad. No:1