Dörtyol Devlet Hastanesi

Dörtyol Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Dörtyol Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Hatay
İlçe:Dörtyol
Adres:Numune Mah. Şaban Akın Uçar Bulvarı İstasyon Cad. No:1
Telefon:0 (326) 712-2287
Web Sitesi:dortyoldh.saglik.gov.trHata Bildir
36.82797936.21322

Kurum Hakkında

Dörtyol Devlet Hastanesi 1983 yılından itibaren 100 yataklı hastane olarak faaliyetine başlamış, İhtiyaca binaen, ek hizmet binası hayırsever vatandaşlarımızın destekleriyle, Mayıs 2006 yılında devreye alınmıştır. Hastanemiz halen 150 yatak kapasiteli olarak hizmet vermektedir.

Zaman içinde artan ihtiyacı karşılamak üzere 2011 yılında fizik tedavi salonu personel yemekhanesi, yeni kantin binası; 2013 yılında 20 poliklinik kapasiteli ek poliklinik binası, 2014 yılında 10 yataklı ek diyaliz salonu ve kan alma birimi hastanemizde hizmet vermeye başlamıştır.

Hastanemizin açık alanı yaklaşık 22.000 m2 olup; kuruluşundaki 9000 m2 lik kapalı alanı bugün yaklaşık 14.500 m2’ ye ulaşmıştır. Bakanlığımızın Sağlıkta dönüşüm reformlarıyla paralel olarak gerek sağlık hizmeti alanında gerekse fiziki koşullarımızda sürekli iyileştirme faaliyetleri yürütülmektedir.

Poliklinikler
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Çocuk Cerrahisi
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Dörtyol Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Dörtyol Devlet Hastanesi, Hatay ili Dörtyol ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Dörtyol Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Semra Demir
★★
Bugün gittim acile iğne yapmaya orda bir hemşire vardı o hemşireye önce hastalarla konuşmayı ogretsinler sonra ise alsınlar bi zahmet.
Hacı Murat Akkas
Valla bizden söke söke doğum parasını aldılar. Alamazsınız dedim ama biz böyle bir kanun bilmiyoruz dediler. Paşa paşa ödedik
Rezzan Özdil
Geçen gece acile geldik kızıma bir sürü kan idrar tahlili yapıldı film çekildi gazı var kabız dediler lağma yaptılar. sabaha kadar bekletip genel cerrahda görsün dediler genel cerrah tenezzül edip gelmedi, kadın doğumcu baktı oda yumurtalık kisti patlamış acilen İskenderuna Osmaniye götürün öğleye kadar ameliyat ettirin dedi. siz yapamazmısınız dedim ben raporluyum dedi. aldık özel hastaneye gittik kadın doğum dr benle alakalı bir durum yok dedi. acilde çekilen film ve yapılan tahliller sonucunda kızımın apandistinin patladığı bağırsakların işlevini kaybettiği alt batında hiç bir organın çalışmadığı ve vücudun zehirlendiği anlaşıldı. ameliyat sonunda kızım 16 gün hastanede yattı 1 ay oldu okula gidemiyor ve hala düzelmedi bunun hesabını hangi doktor verecek acildeki doktorlarmı gelmeyen genel cerrahmı yanlış teşhis koyan kadın doğum doktorumu kim verecek ?

Dörtyol Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.1 / 5

Dörtyol Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 17 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Dörtyol Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dörtyol Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
1.2 km. uzaklıkta
Numune Evler Mah. Necati Bey Cad. No:26/C
Erzin Devlet Hastanesi
12.6 km. uzaklıkta
Bahçelievler Mah. Şehit Mustafa Kemal Balıkoğlu Sok. No:2/1
Osmaniye Devlet Hastanesi
24.9 km. uzaklıkta
D400 Karayolu Üzeri Akyar Mevkii
Yenihayat Hastanesi
26.1 km. uzaklıkta
Atatürk Caddesi Metin Tamer Sitesi Karşısı No:527
Yediocak Diyaliz Merkezi
26.4 km. uzaklıkta
Yıldırım Beyazıt Mh. 14080 Sok. No:11
İskenderun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
26.5 km. uzaklıkta
Süleymaniye Mah. Kazım Karabekir Cad. No:1