Dörtyol Devlet Hastanesi

Dörtyol Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Dörtyol Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Hatay
İlçe:Dörtyol
Adres:Numune Mah. Şaban Akın Uçar Bulvarı İstasyon Cad. No:1
Telefon:0 (326) 712-2287
Web Sitesi:dortyoldh.saglik.gov.trHata Bildir
36.82842936.215021

Kurum Hakkında

Avrupa Birliğinin finansal desteği, Sağlık Bakanlığımız ve Fransız Kalkınma Ajansı iş birliğiyle inşa edilen Yeni Dörtyol Devlet Hastanesini 2022 yılı Haziran ayında hizmete açılmıştır. 35 yıldır hizmet veren mevcut devlet hastanesinin yerine daha büyük, kapsamlı ve nitelikli sağlık hizmetleri sunacak olan yeni hastane, artan nüfusun sağlık ihtiyaçlarını daha kapsamlı bir şekilde karşılayabilecektir. Eski hastane 150 yatak kapasitesiyle hizmet verirken, yeni hastane 250 nitelikli yatak kapasitesi ile hizmet verilmektedir. A2 kategorisine yükselen yeni hastane, artan uzmanlıklar, branşlar ve hizmetler sayesinde toplam 90 poliklinikte günde 6 bin kişiye poliklinik hizmeti verebilmektedir.

53 yatağa sahip yoğun bakım ünitesi ile yeni hastanede 3. derece yoğun bakım hizmetine geçilmiştir. Hastanede, yanık servisi, taş kırma ünitesi gibi özellikli hizmet birimleri de devreye girmiştir. 25 diyaliz cihazının bulunduğu gelişmiş diyaliz merkezi de yer alıyor. Yeni Dörtyol Devlet Hastanesinde 99 adet tek, 49 adet çift oda bulunmaktadır. 10 ameliyathane ile hizmet verecek hastanede son teknoloji ürünü MR ve bilgisayarlı tomografi bulunuyor.

Poliklinikler
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Çocuk Cerrahisi
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Dörtyol Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Dörtyol Devlet Hastanesi, Hatay ili Dörtyol ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Dörtyol Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Semra Demir
★★
Bugün gittim acile iğne yapmaya orda bir hemşire vardı o hemşireye önce hastalarla konuşmayı ogretsinler sonra ise alsınlar bi zahmet.
Hacı Murat Akkas
Valla bizden söke söke doğum parasını aldılar. Alamazsınız dedim ama biz böyle bir kanun bilmiyoruz dediler. Paşa paşa ödedik
Rezzan Özdil
Geçen gece acile geldik kızıma bir sürü kan idrar tahlili yapıldı film çekildi gazı var kabız dediler lağma yaptılar. sabaha kadar bekletip genel cerrahda görsün dediler genel cerrah tenezzül edip gelmedi, kadın doğumcu baktı oda yumurtalık kisti patlamış acilen İskenderuna Osmaniye götürün öğleye kadar ameliyat ettirin dedi. siz yapamazmısınız dedim ben raporluyum dedi. aldık özel hastaneye gittik kadın doğum dr benle alakalı bir durum yok dedi. acilde çekilen film ve yapılan tahliller sonucunda kızımın apandistinin patladığı bağırsakların işlevini kaybettiği alt batında hiç bir organın çalışmadığı ve vücudun zehirlendiği anlaşıldı. ameliyat sonunda kızım 16 gün hastanede yattı 1 ay oldu okula gidemiyor ve hala düzelmedi bunun hesabını hangi doktor verecek acildeki doktorlarmı gelmeyen genel cerrahmı yanlış teşhis koyan kadın doğum doktorumu kim verecek ?

Dörtyol Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.1 / 5

Dörtyol Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 17 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Dörtyol Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dörtyol Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
990 metre uzaklıkta
Numune Evler Mah. Necati Bey Cad. No:26/C
Erzin Devlet Hastanesi
12.6 km. uzaklıkta
Bahçelievler Mah. Şehit Mustafa Kemal Balıkoğlu Sok. No:2/1
Erzin Sevgi Tıp Merkezi
14.9 km. uzaklıkta
İsalı Mah. Kurtuluş Cad. No:86/1
Osmaniye Devlet Hastanesi
24.8 km. uzaklıkta
D400 Karayolu Üzeri Akyar Mevkii
Yenihayat Hastanesi
26 km. uzaklıkta
Atatürk Caddesi Metin Tamer Sitesi Karşısı No:527
Yediocak Diyaliz Merkezi
26.4 km. uzaklıkta
Yıldırım Beyazıt Mh. 14080 Sok. No:11