DOSAB Semt Polikliniği

DOSAB Semt Polikliniği
Kurum Adı:DOSAB Semt Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:Bursa
İlçe:Osmangazi
Adres:Demirtaş Organize Sanayii Ali Osman Sönmez Caddesi
Telefon:0 (224) 261-1171
Web Sitesi:cekirgedh.saglik.gov.trHata Bildir
40.27006129.08059

Kurum Hakkında

Osmangazi Belediyesi’nin Demirtaş’ta kamulaştırdığı alanda DOSAB tarafından Semt Polikliniği Hizmet Binası yaptırılması ve Kamu Hastaneler Birliği ile Sağlık İl Müdürlüğüne bedelsiz tahsisi içeren protokol 12 Mayıs 2015 tarihinde imzalandı. 30 Temmuz 2015 tarihinde temeli atılan DOSAB Semt Polikliniği inşaatı 7 ay gibi bir sürede tamamlandı ve 1 Mart 2016 yılında hizmet vermeye başladı. Adeta mini bir hastane niteliğindeki poliklinik binası, üç katlı ve toplam 2.500 metre kare kapalı alana sahip… Poliklinikte 17 adet poliklinik odası, laboratuvar, röntgen odası, pansuman odası, acil müdahale odası ile iki adet tam donanımlı ambulansa sahip 112 acil yardım merkezi yer alıyor. DOSAB Semt Polikliniği’nde genel cerrahi, göğüs hastalıkları, nöroloji, kulak burun boğaz, göz, kardiyoloji, fizik tedavi, ortopedi, radyoloji, cildiye, plastik cerrahi, kadın doğum, çocuk hastalıkları, enfeksiyon, psikiyatri, beyin cerrahi ve üroloji branşlarında vatandaşlara nitelikli sağlık hizmeti veriliyor.

İnşaatı ve iç donanımı ile ambulansın DOSAB tarafından karşılandığı poliklinikte verilen sağlık hizmetinden, DOSAB firmalarında istihdam edilen 45 bine yakın kişi ile birlikte, Demirtaş, İsmetiye, Alaşar, Ovaakça, Panayır gibi 150 bine yakın nüfusun olduğu bölgeye sağlık hizmeti sunuluyor.

DOSAB Semt Polikliniği iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. DOSAB Semt Polikliniği, Bursa ili Osmangazi ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. DOSAB Semt Polikliniği için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bağlı Hizmet Birimleri
Çekirge Devlet Hastanesi
★★★☆☆· Devlet Hastanesi · Osmangazi / Bursa
Bursa Çekirge Devlet Hastanesi Hürriyet Toplum ve Ruh Sağılığı Merkezi, DOSAB Semt Polikliniği ile birlikte 535 yatak kapasitesiyle Bursa merkezde hizmetlerini sürdürmektedir.

Yorum ve Şikayetler

DOSAB Semt Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

DOSAB Semt Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

DOSAB Semt Polikliniği henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

DOSAB Semt Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dr. Ayten Bozkaya Spastik Özürlü Çocuklar Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezi
6.3 km. uzaklıkta
Altınova Mh, 2.Altınova Sk. No:6
FMC Bursa Uludağ Diyaliz Merkezi
8.2 km. uzaklıkta
Hacı İlyas Mah. Ulubatlı Hasan Bulvarı Falcon İş Merkezi B Blok No:5
Aritmi Osmangazi Hastanesi
8.3 km. uzaklıkta
Ulubatlı Hasan Bulvarı No:46
Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
8.5 km. uzaklıkta
Kükürtlü Mah. Mudanya Cad. No:65
Bursa Eurofertil Tüp Bebek Merkezi
8.6 km. uzaklıkta
Uluyol Er Sk. No:1 No:16/A Yeni Adliye Karşısı
Dünyagöz Hastanesi Bursa
8.6 km. uzaklıkta
Kükürtlü Mah. Emir Abdülkadir Cad. No:58
Bursa Hayat Hastanesi
8.7 km. uzaklıkta
Ankara Yolu Caddesi No:44