DOSAB Semt Polikliniği

DOSAB Semt Polikliniği
Kurum Adı:DOSAB Semt Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:Bursa
İlçe:Osmangazi
Adres:Demirtaş Organize Sanayii Ali Osman Sönmez Caddesi
Telefon:0 (224) 261-1171
Web Sitesi:cekirgedh.saglik.gov.trHata Bildir
40.27006129.08059

Kurum Hakkında

DOSAB Semt Polikliniği, Bursa ili Osmangazi ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Osmangazi Belediyesi’nin Demirtaş’ta kamulaştırdığı alanda DOSAB tarafından Semt Polikliniği Hizmet Binası yaptırılması ve Kamu Hastaneler Birliği ile Sağlık İl Müdürlüğüne bedelsiz tahsisi içeren protokol 12 Mayıs 2015 tarihinde imzalandı. 30 Temmuz 2015 tarihinde temeli atılan DOSAB Semt Polikliniği inşaatı 7 ay gibi bir sürede tamamlandı ve 1 Mart 2016 yılında hizmet vermeye başladı. Adeta mini bir hastane niteliğindeki poliklinik binası, üç katlı ve toplam 2.500 metre kare kapalı alana sahip… Poliklinikte 17 adet poliklinik odası, laboratuvar, röntgen odası, pansuman odası, acil müdahale odası ile iki adet tam donanımlı ambulansa sahip 112 acil yardım merkezi yer alıyor. DOSAB Semt Polikliniği’nde genel cerrahi, göğüs hastalıkları, nöroloji, kulak burun boğaz, göz, kardiyoloji, fizik tedavi, ortopedi, radyoloji, cildiye, plastik cerrahi, kadın doğum, çocuk hastalıkları, enfeksiyon, psikiyatri, beyin cerrahi ve üroloji branşlarında vatandaşlara nitelikli sağlık hizmeti veriliyor.

İnşaatı ve iç donanımı ile ambulansın DOSAB tarafından karşılandığı poliklinikte verilen sağlık hizmetinden, DOSAB firmalarında istihdam edilen 45 bine yakın kişi ile birlikte, Demirtaş, İsmetiye, Alaşar, Ovaakça, Panayır gibi 150 bine yakın nüfusun olduğu bölgeye sağlık hizmeti sunuluyor.

DOSAB Semt Polikliniği için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için DOSAB Semt Polikliniği resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

DOSAB Semt Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

DOSAB Semt Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı veya eleştirilerinizi mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Puan Verin
0.0 / 5

DOSAB Semt Polikliniği henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dr. Ayten Bozkaya Spastik Özürlü Çocuklar Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezi
Dr. Ayten Bozkaya Spastik Özürlü Çocuklar Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezi Serebral Palsi, Spina Bifida, Pleksus Brakialis Paralizileri, MSS'nin Dejeneratif Hastalıkla...
Özel FMC Bursa Uludağ Diyaliz Merkezi
Özel FMC Bursa Uludağ Diyaliz Merkezi 39+1 kapasitesi ile pazar günleri hariç hemodiyaliz hizmeti vermektedir....
Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi
Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi 5000 m'lik kapalı alanıyla, tam donanımlı ameliyathaneleri, modern doğum salonları, süit odaları ve 130 araçlık otoparkı ile Bursalılara k...
Özel Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
50 yatak kapasiteli Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Romatem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastaneler Grubu'nun en yeni halkası olarak 2014 yılınd...
Özel Bursa Eurofertil Tüp Bebek Merkezi
Bursa tüp bebek, adını aldığı şehrimizde ilk tüp bebek uygulamasını yapan ekibin merkezidir....
Özel Dünyagöz Hastanesi Bursa
Dünyagöz, son teknoloji ile donatılmış yeni şubesi Dünyagöz Bursa ile Türkiye ve yurtdışındaki lokasyon sayısını 18'e ulaştırdı....
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

DOSAB Semt Polikliniği ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉