Dr. Ayten Bozkaya Spastik Özürlü Çocuklar Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezi

Dr. Ayten Bozkaya Spastik Özürlü Çocuklar Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kurum Adı:Dr. Ayten Bozkaya Spastik Özürlü Çocuklar Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kategori:Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Şehir:Bursa
İlçe:Osmangazi
Adres:Altınova Mah. Yolgör Sok.
Telefon:0 (224) 216-0066
40.21425229.067429

Kurum Hakkında

Türkiye'deki ilk ve tek spastik özürlü Çocuklar hastanesi olan hastanemiz 1997 yılında hizmete girdi. 2005 yılı temmuz ayında ek binanın 14 ay gibi kısa bir sürede tamamlanması ile birlikte, klinikte yalnızca spastik çocuklara ait 54 fiili yatağımız ve acil servisimizde 6 müşahade yatağımız hizmete girmiştir.

Hastanemizde hali hazırda 3700 dosyalı spastik engelli hasta düzenli kontrolümüzde olup yatarak ve ayaktan takip edilmektedir. ayrıca bölgemiz dışından bize başvuran her spastik engelli çocuğu kabul etmekteyiz.

Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Nöroloji
  • Ortopedi ve Travmatoloji

Dr. Ayten Bozkaya Spastik Özürlü Çocuklar Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Dr. Ayten Bozkaya Spastik Özürlü Çocuklar Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezi, Bursa ili Osmangazi ilçesinde Çocuk hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Dr. Ayten Bozkaya Spastik Özürlü Çocuklar Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezi RandevuDr. Ayten Bozkaya Spastik Özürlü Çocuklar Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Tolga Nebioğlu · 30 Mart 2015

Çok berbat yetkililerin sosyal hizmetlerin gizli denetim yapması gerek aileler baskıyla susturuluyor.

Özellikle şunu belirteyim 3 yıl önceki yöneticiler ve çalışanlar için söylüyorum o dönem bende hastanede hasta olarak kaldım. Sonraki yıllar için yorum yapamam bilmiyorum.

Cüneyt S. · 28 Aralık 2013

Doktorlar güler yüzlü ama hemşire ve idari kadro bir o kadar suratsiz ve bezgin...

Elif Karaağaç · 12 Kasım 2012

Özellikle diş doktorundan çok memnunum teşekkür ederim

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Dr. Ayten Bozkaya Spastik Özürlü Çocuklar Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Dr. Ayten Bozkaya Spastik Özürlü Çocuklar Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 28 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Dr. Ayten Bozkaya Spastik Özürlü Çocuklar Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Beşyol Tıp Merkezi

930 metre uzaklıkta

Etibank Caddesi No:160

FMC Bursa Uludağ Diyaliz Merkezi

2 km. uzaklıkta

Hacı İlyas Mah. Ulubatlı Hasan Bulvarı Falcon İş Merkezi B Blok No:5

Aritmi Osmangazi Hastanesi

2 km. uzaklıkta

Ulubatlı Hasan Bulvarı No:46

RTS Rentıp Diyaliz Merkezi

2.2 km. uzaklıkta

Ahmetpaşa Mh. Fevziçakmak Cd. Fomara Han No:73

Bursa Eurofertil Tüp Bebek Merkezi

2.3 km. uzaklıkta

Uluyol Er Sk. No:1 No:16/A Yeni Adliye Karşısı

Bursa Özel Hayat Hastanesi

2.6 km. uzaklıkta

Ankara Yolu Caddesi No:44