Dr. Ayten Bozkaya Spastik Özürlü Çocuklar Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezi

Dr. Ayten Bozkaya Spastik Özürlü Çocuklar Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kurum Adı:Dr. Ayten Bozkaya Spastik Özürlü Çocuklar Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kategori:Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Şehir:Bursa
İlçe:Osmangazi
Adres:Altınova Mh, 2.Altınova Sk. No:6
Telefon:0 (224) 216-0066
Web Sitesi:bursaspastikcocukrm.saglik.gov.tHata Bildir
40.21425229.067429

Kurum Hakkında

Hastanemiz Türkiye’de spastik engelli çocuklara hizmet veren tek Devlet Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezidir. 1997 yılında hizmet vermeye başlayan hastanemiz 2005 yılında hizmete açılan binasıyla 54 yatak kapasitesine ulaşmıştır. Sağlık Bakanlığına bağlı, araştırma hastaneleri dışında, yataklarının tümünü rehabilitasyona ayıran tek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezidir.

Hastanemize müracaat eden hastalar; Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Nöroloji ve Fizik Tedavi Uzmanları ile birlikte değerlendirilerek kendilerine uygun olan fizik tedavi ve rehabilitasyon programına alınmakta; fizyoterapist, hidroterapist ve fizik tedavi teknikerleri eşliğinde tedavileri tamamlanmaktadır.

Hastanemiz Serebral Palsi, Spina Bifida, Pleksus Brakialis Paralizileri, MSS'nin Dejeneratif Hastalıkları gibi rehabilitasyon gerektiren tüm çocuk yaş gruplarına hitap etmektedir.

Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Nöroloji
  • Ortopedi ve Travmatoloji

Dr. Ayten Bozkaya Spastik Özürlü Çocuklar Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Dr. Ayten Bozkaya Spastik Özürlü Çocuklar Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezi, Bursa ili Osmangazi ilçesinde Çocuk hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Dr. Ayten Bozkaya Spastik Özürlü Çocuklar Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Tolga Nebioğlu
Çok berbat yetkililerin sosyal hizmetlerin gizli denetim yapması gerek aileler baskıyla susturuluyor. Özellikle şunu belirteyim 3 yıl önceki yöneticiler ve çalışanlar için söylüyorum o dönem bende hastanede hasta olarak kaldım. Sonraki yıllar için yorum yapamam bilmiyorum.
Cüneyt S.
★★★
Doktorlar güler yüzlü ama hemşire ve idari kadro bir o kadar suratsiz ve bezgin...
Elif Karaağaç
★★★★★
Özellikle diş doktorundan çok memnunum teşekkür ederim.

Dr. Ayten Bozkaya Spastik Özürlü Çocuklar Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Dr. Ayten Bozkaya Spastik Özürlü Çocuklar Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 28 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Dr. Ayten Bozkaya Spastik Özürlü Çocuklar Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

FMC Bursa Uludağ Diyaliz Merkezi
2 km. uzaklıkta
Hacı İlyas Mah. Ulubatlı Hasan Bulvarı Falcon İş Merkezi B Blok No:5
Aritmi Osmangazi Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Ulubatlı Hasan Bulvarı No:46
Bursa Eurofertil Tüp Bebek Merkezi
2.3 km. uzaklıkta
Uluyol Er Sk. No:1 No:16/A Yeni Adliye Karşısı
VM Medical Park Bursa Hastanesi
2.4 km. uzaklıkta
Fevzi Çakmak Cad. Kırcaali Mah. No:76 Osmangazi
Bursa Hayat Hastanesi
2.6 km. uzaklıkta
Ankara Yolu Caddesi No:44
Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
3 km. uzaklıkta
Kükürtlü Mah. Mudanya Cad. No:65