Dr. Mete Tan Bayat Devlet Hastanesi

Dr. Mete Tan Bayat Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Dr. Mete Tan Bayat Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Afyonkarahisar
İlçe:Bayat
Adres:Cumhuriyet Mah. Ankara Karayolu Üzeri Afyon Cad. No:64
Telefon:0 (272) 491-2440
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
38.97415430.924218

Kurum Hakkında

Dr. Mete Tan Bayat Devlet Hastanesi, Afyonkarahisar ili Bayat ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Hastanemiz dönemin Afyon'lu sağlık bakanı Dr. Mete Tan'ın ve yöre halkının maddi ve manevi katkılarıyla 1991 yılında faaliyete geçmiştir. Hastanemiz iki katlı olup 25 yatak, 1 özel oda, acil servisi, genel poliklinik, diş polikliniği, ambulans hizmetleri, laboratuar ve röntgen üniteleri ile hizmet vermektedir.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Dr. Mete Tan Bayat Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Dr. Mete Tan Bayat Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Dr. Mete Tan Bayat Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İscehisar Devlet Hastanesi
İscehisar Devlet Hastanesi
19 km. uzaklıkta
İscehisar Devlet Hastanesi 25 yatak kapasiteli olup Acil Poliklinik, 2 Diş Polikniği ve Dahiliye Polikliniği ve Çocuk Polikliniği olmak üzere 5 poliklinik ile hizmet sunumu gerçekleştirmektedir.
Emirdağ Devlet Hastanesi
Emirdağ Devlet Hastanesi
19 km. uzaklıkta
Emirdağ Devlet Hastanesi 1999 yılı Kasım ayında 100 yataklı olarak faaliyete başlamıştır. Ayrıca 5 diyaliz cihazı ile 18 hastaya hizmet vermektedir.
Dr. Halil İbrahim Özsoy Bolvadin Devlet Hastanesi
Dr. Halil İbrahim Özsoy Bolvadin Devlet Hastanesi olarak eğitimli ve uzman personelimizle, sürekli gelişen alt yapımızla, en son teknolojiyi takip eden makine ve cihazlarımızla, en iyi şekilde hizmet vermeyi ilke edinmekte ve başa
Özel Afyon Fuar Hastanesi
Özel Afyon Fuar Hastanesi
38 km. uzaklıkta
İlimizin en geniş mesire alanı olan Kültürpark ve Fuar Alanında bulunan Fuar Hastanesi tüm resmi kurumlar, Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur la anlaşmalıdır.
Özel Afyon Diyaliz Merkezi
Özel Afyon Diyaliz Merkezi
40 km. uzaklıkta
Özel Afyon Diyaliz Merkezinde 40+2 yedek Braun Diyalog marka Hemodiyaliz Cihazı ve Fresenius marka Su Sistemi kullanmaktadır.
Afyon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Afyon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Eski Devlet Hastanesi C Blok binasında hizmet vermektedir.
Özel Fertillife Afyon Hastanesi
Fertillife Afyon Hastanesi bünyesinde özellikli birim olarak; üreme sağlığı ve tüp bebek merkezi, kadın hastalıkları ve doğum, genital estetik ve kozmetik jinekoloji, vajinismus tedavisi, çocuk sağlığı ve hastalıkları birimleri bu
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Dr. Mete Tan Bayat Devlet Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉