Emirdağ Devlet Hastanesi

Emirdağ Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Emirdağ Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Afyonkarahisar
İlçe:Emirdağ
Adres:Çilli Mah. 7031 Sokak No:181
Telefon:0 (272) 442-7056
39.00596331.144356

Kurum Hakkında

Emirdağ Devlet Hastanesi İncili Mahallesinde Mithat Paşa İlköğretim okulu yanındaki binada(halen sağlık meslek lisesi olarak kullanılmaktadır. ) 1953 yılında başta hastaneye ismini veren Gülsüm Hatun olmak üzere Emirdağlı hayırseverlerin katkısı ile sağlık merkezi olarak faaliyete geçmiş bilahare hastaneye dönüştürülerek 1999 yılma kadar bu binada 25 yatakla hizmetini sürdürmüştür.

Yeni hastane binasının 1991 yılında 50 yataklı olarak temeli atılmış ve uzun bir inşaat sürecinden sonra 1998 yılında 100 yatağa dönüştürülerek bir yılda tamamlanmış ve 1999 yılı Kasım ayında 100 yataklı olarak faaliyete başlamıştır.

17-01-2005 tarihinde hastanemizin diyaliz ünitesi Emirdağ’lı hayırsever hemşehrilerimizin katkılarıyla açılmış olup halen 5 diyaliz cihazı ile 18 hastaya hizmet vermektedir. Küçük bir sağlık merkezi olarak hizmet vermeye başlayan hastanemiz yıllar içerisinde büyüyerek günümüzdeki modern görüntüsüne kavuşmuştur.

Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Üroloji

Emirdağ Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Emirdağ Devlet Hastanesi, Afyonkarahisar ili Emirdağ ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Emirdağ Devlet Hastanesi RandevuEmirdağ Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Emirdağ Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Emirdağ Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Emirdağ Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.2 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Emirdağ Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dr. Mete Tan Bayat Devlet Hastanesi

19.3 km. uzaklıkta

Afyon-Ankara Karayolu 45. km Bayat ilçe girişi

Dr. Halil İbrahim Özsoy Bolvadin Devlet Hastanesi

33.8 km. uzaklıkta

Erkmen Mah Emirdağ Cad. No:145 Bolvadin

İscehisar Devlet Hastanesi

37.6 km. uzaklıkta

Fatih Mah. Belen Ardı Hastane Sk.

Çifteler Devlet Hastanesi

41.3 km. uzaklıkta

Erbap Mahallesi İbrahimdede Caddesi

Çay Devlet Hastanesi

47.3 km. uzaklıkta

Ali Kaleli Mah. Cumhuriyet Cad. No:200

Hacı İzzet Baysal Yunak Devlet Hastanesi

54.3 km. uzaklıkta

Esentepe Mah. Uzun Cad. Yunak