Emirdağ Devlet Hastanesi

Emirdağ Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Emirdağ Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Afyonkarahisar
İlçe:Emirdağ
Adres:Çilli Mah. Konya Cad. No:165
Telefon:0 (272) 442-7656
Web Sitesi:emirdagdh.saglik.gov.trHata Bildir
39.00596331.144356

Kurum Hakkında

Emirdağ Devlet Hastanesi İncili Mahallesinde Mithat Paşa İlköğretim okulu yanındaki binada(halen sağlık meslek lisesi olarak kullanılmaktadır. ) 1953 yılında başta hastaneye ismini veren Gülsüm Hatun olmak üzere Emirdağlı hayırseverlerin katkısı ile sağlık merkezi olarak faaliyete geçmiş bilahare hastaneye dönüştürülerek 1999 yılma kadar bu binada 25 yatakla hizmetini sürdürmüştür.

Yeni hastane binasının 1991 yılında 50 yataklı olarak temeli atılmış ve uzun bir inşaat sürecinden sonra 1998 yılında 100 yatağa dönüştürülerek bir yılda tamamlanmış ve 1999 yılı Kasım ayında 100 yataklı olarak faaliyete başlamıştır.

17-01-2005 tarihinde hastanemizin diyaliz ünitesi Emirdağ’lı hayırsever hemşehrilerimizin katkılarıyla açılmış olup halen 5 diyaliz cihazı ile 18 hastaya hizmet vermektedir. Küçük bir sağlık merkezi olarak hizmet vermeye başlayan hastanemiz yıllar içerisinde büyüyerek günümüzdeki modern görüntüsüne kavuşmuştur.

Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Üroloji

Emirdağ Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Emirdağ Devlet Hastanesi, Afyonkarahisar ili Emirdağ ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Emirdağ Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Emirdağ Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Emirdağ Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.5 / 5

Emirdağ Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Emirdağ Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dr. Mete Tan Bayat Devlet Hastanesi
19.3 km. uzaklıkta
Cumhuriyet Mah. Ankara Karayolu Üzeri Afyon Cad. No:64
Dr. Halil İbrahim Özsoy Bolvadin Devlet Hastanesi
31.7 km. uzaklıkta
Erkmen Mah. Şehitler Cad. No:153
İscehisar Devlet Hastanesi
36.9 km. uzaklıkta
Tepecik Mah. Afyon-Ankara Karayolu No:36
Çifteler Devlet Hastanesi
41.3 km. uzaklıkta
Erbap Mah. İbrahimdede Cad. Serap Sok. No:2
Çay Devlet Hastanesi
47.3 km. uzaklıkta
Ali Kaleli Mah. Cumhuriyet Cad. No:200
Hacı İzzet Baysal Yunak Devlet Hastanesi
54.3 km. uzaklıkta
Esentepe Mah. Uzun Cad. Yunak