İscehisar Devlet Hastanesi

İscehisar Devlet Hastanesi
Kurum Adı:İscehisar Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Afyonkarahisar
İlçe:İscehisar
Adres:Tepecik Mah. Afyon-Ankara Karayolu No:36
Telefon:0 (272) 341-4305
Web Sitesi:iscehisardh.saglik.gov.trHata Bildir
38.85573130.763722

Kurum Hakkında

İscehisar Devlet Hastanesi 2021 yılında yeni binasına taşınmış olup hizmetlerine devam etmektedir. Hastanemiz 30 yatak kapasiteli olup 1.600 m2 alan üzerine oturan hastane binasının, toplam kullanım alanı 7.705 m2dir. Devlet Hastanesi; hemodiyaliz ünitesi, CPR-acil müdahale ünitesi, kadın doğum ünitesi, diş polikliniği, çocuk sağlığı polikliniği, genel cerrahi polikliniği, 2 tane ameliyathane, yoğun bakım ünitesi ve diğer halk sağlık hizmetlerini karşılamak üzere dizayn edilmiştir. Evde Sağlık Hizmetleri yanı sıra diş çekimi, diş protez işlemleri de gerçekleştirilmektedir. Hastanemizde sunulan her türlü sağlık uygulamasının hasta memnuniyetini sağlayacak şekilde verilmesini düstur edinen kurumumuz güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışı ile değerli halkımızın daim hizmetindedir.

Poliklinikler
  • İç Hastalıkları Polikliniği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği
  • Acil Servis Polikliniği
  • Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
  • Evde Sağlık Hizmetleri

İscehisar Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. İscehisar Devlet Hastanesi, Afyonkarahisar ili İscehisar ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. İscehisar Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

İscehisar Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

İscehisar Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.7 / 5

İscehisar Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

İscehisar Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dr. Mete Tan Bayat Devlet Hastanesi
19.1 km. uzaklıkta
Cumhuriyet Mah. Ankara Karayolu Üzeri Afyon Cad. No:64
Afyon Fuar Hastanesi
19.6 km. uzaklıkta
Yenice Mahallesi Fuar Alanı
Afyon Diyaliz Merkezi
21.2 km. uzaklıkta
Osmangazi Mah. 128. Sok. No:15 Merkez
Fertillife Afyon Hastanesi
21.5 km. uzaklıkta
Dervişpaşa Mah. Gobeloğlu Abdullah Cad. No:10
Afyon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
21.5 km. uzaklıkta
Ali Çetinkaya Mah. Atatürk Cad. No:32
Umut Polikliniği
21.9 km. uzaklıkta
Alparslan Türkeş Bulvarı Türkiz Apt. No:18