İscehisar Devlet Hastanesi

İscehisar Devlet Hastanesi
Kurum Adı:İscehisar Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Afyonkarahisar
İlçe:İscehisar
Adres:Fatih Mah. Belen Ardı Hastane Sk.
Telefon:0 (272) 341-4305
38.85957230.752341

Kurum Hakkında

İscehisar ilçesi Afyonkarahisar-Ankara karayolunun 25 nci Km sinde bulunmaktadır. Devlet hastanesi ilçe merkezinde yer almaktadır.

Hastane inşaatı devlet vatandaş işbirliğiyle 1998 yılında tamamlanarak hastane hizmete açılmıştır. Artan nüfusa paralel olarak artan hasta sayısı ve yetersiz hizmet alanından dolayı halkımıza daha iyi hizmet vermek amacıyla Ana binaya ek olarak Acil ve İdari bölümlerin yer alacağı Ek hizmet Binasının İnşaatına Ekim 2011 tarihinde başlanmıştır. Ekim 2012 tarihinde inşaatı tamamlanan Ek Hizmet binamız 21 ocak 2013 tarihinde hizmete açılmıştır.

İlçemiz Devlet Hastanemizde Genel Poliklinik-Acil Poliklinik, Diş Polikliniği ve Kadın Hastalıları ve Doğum polikliniği olmak üzere 4 ayrı poliklinik hizmeti sunulmakta olup toplam 25 yataklı servisimiz mevcuttur.

Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

İscehisar Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. İscehisar Devlet Hastanesi, Afyonkarahisar ili İscehisar ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

İscehisar Devlet Hastanesi Randevuİscehisar Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

İscehisar Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

İscehisar Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

İscehisar Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

İscehisar Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Afyon Fuar Hastanesi

19 km. uzaklıkta

Yenice Mahallesi Fuar Alanı

Dr. Mete Tan Bayat Devlet Hastanesi

19.6 km. uzaklıkta

Afyon-Ankara Karayolu 45. km Bayat ilçe girişi

Afyon Diyaliz Merkezi

20.5 km. uzaklıkta

Osmangazi Mah. 128. Sok. No:15 Merkez

Afyon Park Tıp Merkezi

20.8 km. uzaklıkta

Ordu Bulvarı girişi, Stadyum Karşısı

Telek Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi

20.8 km. uzaklıkta

Dervişpaşa Mh. Abdullah Göbeloğlu Cd. No:10

Afyon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

20.9 km. uzaklıkta

Ali Çetinkaya Mh. Atatürk Cd. No:10