Çifteler Devlet Hastanesi

Çifteler Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Çifteler Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Eskişehir
İlçe:Çifteler
Adres:Erbap Mahallesi İbrahimdede Caddesi
Telefon:0 (222) 541-4097
39.36760631.034655

Kurum Hakkında

Kaliteli hizmeti kendisine ilke edinen Çifteler Devlet Hastanesi ilk olarak sağlık ocağı amacı ile kurulan bir dernek tarafından yaptırılarak Bakanlığımızın Hizmetine devredilmiştir. Daha sonraki yıllarda birtakım tadilatlar yapılarak Sağlık Merkezine, 1985 yılında ise 25 yataklı Devlet Hastanesine dönüştürülmüştür. 2005 yılında yerel katkılarla yeni bir Acil Ünitesi inşa edilerek hizmete açılmıştır.

Hastanemizde 24 saat sağlık hizmeti sunulmaktadır. Nöbetlerde 1 hekim, 2 hemşire, 1 ebe, 1 laboratuar teknisyeni, 1 röntgen teknisyeni, 1 sağlık memuru, 1 idari memur, 1 hizmetli ve 1 şoför olmak üzere 10 kişilik bir nöbet ekibi sürekli bulunmaktadır. Hastanemizde Dahiliye uzmanı da zorunlu durumlarda normal nöbet tutmakta, diğer günlerde ise sürekli icapçı kalmaktadır.

Çifteler Devlet Hastanesi olarak, hastalarımıza verdiğimiz hizmetin etkinlik ve verimliliğini sürekli gözeterek en iyiye ulaşmak temel amacımızdır.

Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
  • Genel Cerrahi
  • Göğüs Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

Çifteler Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Çifteler Devlet Hastanesi, Eskişehir ili Çifteler ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Çifteler Devlet Hastanesi RandevuÇifteler Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Çifteler Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Çifteler Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Çifteler Devlet Hastanesi 5 üzerinden 4.2 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Çifteler Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Mahmudiye İlçe Hastanesi

15.3 km. uzaklıkta

Işıklar Mah. Hastane Cad. No:73A

Emirdağ Devlet Hastanesi

41.3 km. uzaklıkta

Çilli Mah. 7031 Sokak No:181

Sivrihisar Devlet Hastanesi

43.8 km. uzaklıkta

Yunus Emre Mah. Hastane Caddesi No:1

Dr. Mete Tan Bayat Devlet Hastanesi

44.7 km. uzaklıkta

Afyon-Ankara Karayolu 45. km Bayat ilçe girişi

Alpu İlçe Hastanesi

45.4 km. uzaklıkta

Fatih Mah. Bahçe Sok. No:4 Alpu

Eskişehir Şehir Hastanesi

56.6 km. uzaklıkta

71 Evler Mah. Çavdarlar Sk. 26080