Çifteler Devlet Hastanesi

Çifteler Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Çifteler Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Eskişehir
İlçe:Çifteler
Adres:Erbap Mah. İbrahimdede Cad. Serap Sok. No:2
Telefon:0 (222) 541-4097
Web Sitesi:ciftelerdh.saglik.gov.trHata Bildir
39.36760631.034655

Kurum Hakkında

Kaliteli hizmeti kendisine ilke edinen Çifteler Devlet Hastanesi ilk olarak sağlık ocağı amacı ile kurulan bir dernek tarafından yaptırılarak Bakanlığımızın Hizmetine devredilmiştir. Daha sonraki yıllarda birtakım tadilatlar yapılarak Sağlık Merkezine, 1985 yılında ise 25 yataklı Devlet Hastanesine dönüştürülmüştür. 2005 yılında yerel katkılarla yeni bir Acil Ünitesi inşa edilerek hizmete açılmıştır.

Hastanemizde 24 saat sağlık hizmeti sunulmaktadır. Nöbetlerde 1 hekim, 2 hemşire, 1 ebe, 1 laboratuar teknisyeni, 1 röntgen teknisyeni, 1 sağlık memuru, 1 idari memur, 1 hizmetli ve 1 şoför olmak üzere 10 kişilik bir nöbet ekibi sürekli bulunmaktadır. Hastanemizde Dahiliye uzmanı da zorunlu durumlarda normal nöbet tutmakta, diğer günlerde ise sürekli icapçı kalmaktadır. Çifteler Devlet Hastanesi olarak, hastalarımıza verdiğimiz hizmetin etkinlik ve verimliliğini sürekli gözeterek en iyiye ulaşmak temel amacımızdır.

Hastanemize Ulaşım için Eskişehir İlçeler otogarından her 45 dakikada bir kalkan minibüsler hastane bahçe kapısına kadar gelmektedir. İlçe içerisinde toplu taşımacılık bulunmadığı için Hastanemize ulaşım taksiler ve özel araçlar ile olmaktadır.

Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
  • Genel Cerrahi
  • Göğüs Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

Çifteler Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Çifteler Devlet Hastanesi, Eskişehir ili Çifteler ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Çifteler Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Çifteler Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Çifteler Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.2 / 5

Çifteler Devlet Hastanesi 5 üzerinden 4.2 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Çifteler Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Mahmudiye İlçe Devlet Hastanesi
14.5 km. uzaklıkta
Işıklar Mah. Hastane Cad. No:73A
Emirdağ Devlet Hastanesi
41.3 km. uzaklıkta
Çilli Mah. Konya Cad. No:165
Sivrihisar Devlet Hastanesi
43.8 km. uzaklıkta
Yunus Emre Mah. Hastane Cad. No:1
Dr. Mete Tan Bayat Devlet Hastanesi
44.7 km. uzaklıkta
Cumhuriyet Mah. Ankara Karayolu Üzeri Afyon Cad. No:64
Alpu İlçe Hastanesi
45.4 km. uzaklıkta
Fatih Mah. Bahçe Sok. No:4 Alpu
Eskişehir Şehir Hastanesi
56.6 km. uzaklıkta
71 Evler Mah. Çavdarlar Sok.