Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
Kurum Adı:Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
Kategori:Üniversite Hastanesi
Şehir:İzmir
İlçe:Bornova
Adres:Bornova İzmir
Telefon:0 (232) 444-1343
Web Sitesi:www.egehastane.ege.edu.trHata Bildir
38.4541927.212917

Kurum Hakkında

İzmir'in en büyük hastanesi olan Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Bornova ilçesinde bulunmakta ve tüm Ege Bölgesi'ne hizmet vermektedir. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi 1816 yatak kapasiteli bir hastanedir. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde 464 Doktor, 511 Asistan Doktor, 784 Ebe ve Hemşire, 873 diğer personel olmak üzere toplam 2632 personel ile hizmet vermektedir.

Hastanemiz eğitim ve araştırma hastanesidir. Hastanemize başvuran tüm kamu personeli, Emekli Sandığı, Bağ-Kur, SSK, Yeşil Kart (Devlete bağlı Eğitim–Araştırma Hastanesi’nden sevkli gelmek koşuluyla) ve ücretli hastalarımızın muayene, tetkik ve tedavileri deneyimli uzman kadromuz tarafından bilimsel ve etik kurallar ışığında yapılmaktadır.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, İzmir ili Bornova ilçesinde Üniversite hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Mehmet Başer
★★
Diyelim kalçanı kırdın gittin acile sana en az 20gün sonraya ameliyat günü verirler. Ama doktoru çek kenara ver 3000i iş tamam, 24 saat içinde ameliyat ederler. Yaşanan gerçek bu. Ege üniversitesi tıp fakültesi hastanesi işte böyle bir yerdir. Muhakkak doğru yaşayanlar vardır ama kan emici asalaklarda vardır.
Şenol Altun
içler acısı bir tablo bana göre -yönetim duyarsız
Yavuz Abdiş
Bu kadar büyük bir sağlık kuruluşu hakkında bu kadar az değerlendirme yapılmış olması şaşırtıcı. "her işin başı sağlık " diyoruz ama yaşamımızda en az konuştuğumuz, en az tartıştığımız konu sağlık. Televizyonlarda sağlıkla ilgili yapılan proglamların çoğu sağlık sisteminin çalışması ile, verilen hizmetin kalitesi ile ilgili değil. Çok yüzeysel. Özde değil, sözde tartışmalar. Son yıllarda yapılan iyileştirmeler, daha çok bürokratik işlemlerin hızlandırılması, kayıt evrak işlemlerinin hızlanması ile ilgili. Tabii bunlarda önemli. Fakat yeterli değil. Kaydımın çabuk yapılması, başımdaki, midemdeki ağrının geçmesi o için maalesf yeterli olmuyor. Sağlık hizmetinin sunulduğu binalar ülkenin en sağlam ve amacına en uygun şekilde yapılmış binaları olması gerekirken, öyle değil. Modern kelimesini kullanmaktan çekindim. Çünkü modern kelimesinden daha çok 'gösterişli' olma anlaşılıyor. Mimaride 'hastahane mimarisi' diye bir bölüm var mı acaba. Varsa hangi düzeyde?
Halil Filiz Güngör
ege üniversitesinde paran varsa yaşarsın yoksa kapı önlerinde kuyrukta ölürsün. ben hasta olduğumda eğer hastaneden muayene sırası alamıyorsam veya sıra almak için elim klavyede tetikte bekliyorsam ne yapayım o hastaneyi. bu düpedüz eziyettir.
T C. Gül Saf
Maalesef ki bu Ege Üniversitesi Hastanesi'nde çalışanlar hep böyle!! Böyle gelmiş, böyle gidiyor!! Hastaneyi kendi babalarının çiftliğiymiş gibi kullanıyor, istedikleri gibi ellerini kollarını sallaya, sallaya dolaşıp, keyif çatıp, sonra da hastaları aşağılayarak suç bastırma politikaları olan, bir şey yapmayıp sanki çok iş yapmış gibi bir de çok yoruluyoruz demezler mi, insanın suratlarına tüküresi geliyor!!

Haa!! nereden mi biliyorum??? Çünkü ben de orada çalıştım ve çok çalıştığım için dışlandım!! Dönen çarkı bozduğum için aralarında birlik olup, bir bahane ile beni de kendilerine benzetmeye çalıştılar ama, vicdanıma ve gururuma yediremedim ve istifa ettim!! Yalnız o kadar çalışma hayatımda edindiğim bir tecrübe var ki, o da şudur: BALIK BAŞTAN KOKAR! Bölüm başkanlarından bahsediyorum!! Her bölüm ayrı bir CUMHURİYET!! Sanırsınız ki Dominik Cumhuriyeti ! Dokunulmazlıkları var!! Bağımsızlıklarını ilan etmişler!! Sanki tek bir rektör tarafından değil, her bölümün bölüm başkanının vicdanı ya da keyfiyatıyla yönetiliyorlar ! Zavallı Başhekimlik!! O kadar bölümün başkanının kaprisiyla başa çıkamıyor zaten!! Ya da ben öyle biliyorum!! Herşeyin bahanesi hazır!! Yeter ki babalarının çiftliğinde keyifler bozulmasın!!
Yusuf Zeki Karagözoğlu
Randevu almak bir problem.. Randevu formuna ulaşılamıyor. Kolay ulaşmak için gereğinin yapılmasını arzederim.
Yasemin Durmuş
İzmir Bornova Ege Üniversitesi nöroroji polikliniği Dr. *** *** gorevini tam anlamıyla yerine getiriyor. Başımdaki ağrının sebebini adlandıramadı, bir tahlil mr. röntgen çekmeye bile gerek duymadı. Sözde eğitim araştırma hastanesi, sadece yazık diyebiliyorum yakışmadı Ege Üniversitesine.
Ramazan Kandemir
Sayın Ege Üniversitesi Hastanesi dikkatine 06.06.2013 tarihinden beri ümmünoloji alerji bölümünden randevu almaya çalışıyoruz ama bi türlü boş kontejan bulamadık. Başka bölüm için randevu almaya çalıştığımızda ise girişiniz var diye eski girişi iptal edin diyor fakat iptal edemiyoruz. Bu bölümden randevu almamız için ne yapmamız, lazım yetkililerin ilgilenmesini arz ederim. Saygılarla Ramazan Kandemir
Osman Ürün
Çağ atladığımız belli köyde interneti bulacaksın saat 20:00 ye kadar sisteme giremiyeceksin ve 20:01 de kontenjan dolu yazısı ile karşılacaşaksın ve hiç bir demiyeceksin...
Ibrahim Koyuncu
eşimde diş ve çene rahatsızlığı var ne yazıkki randevu alamıyorum tüm uğraşılarıma rağmen internetten de telefon numarası bulamadım. internet randevu sürekli dolu yazıyor bana yardımcı olacakla minnattar kalırım şimdiden teşekkür ederim
Mustafa Demirtaş
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde sadece ağrılarla ilgilenen bölüm varmış hangi bölüm oluyor acaba yardımcı olabilecek birisi varmı ?
Mehmet Güler
Ege üniversitesi tıp fakültesi psikiyatri bölümü hariç harika bir hastane ya psikiyatri polikiliniği kapatılsın yada psikiyatrinin doktorları tepeden tırnağa değiştirilsin.
Lokman Açıkbaş
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanesi göz hastalıkları yatan hasta bölümünün başta hemşireleri ve personeline çok teşekkür etmek istiyorum. Zaten yeterince zor olan görevlerini fedakarca yaparken babam Turgut Açıkbaş'ın nazı ile kendi babalarının nazıymış gibi oynayarak tedavisini tamamlamaya çalışıyorlar. kendilerine sonsuz teşekkür ediyorum. Diğer yandan hastanede yemek masalarını kaldıran yöneticileri de kınıyorum.
Hülya Öztürk (Kızı)
Nesrin Kaya
Doç. Dr. Zeliha Fulden Saraç., Dr Hatice Şahin hanıma ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim. Laboratuar örn. kan alma merkezinde görevli M. P. hanıma tuvaletı sorma gafletinde bulundum sen misin soran, belki dövseydi canım bu kadar acımazdı, son derece kaba ve aşağılayıcı tavrı çok canımı acıttı. Halkla ilişkilere gidip şikayetimi yaptım ve geri donmelerini rica ettim ama hala arayan soran yok, bilgilerinize.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.8 / 5

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 73 oy kullanılmış ve kurum hakkında 14 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İzmir Denta Köşk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
640 metre uzaklıkta
Kazım Dirik Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:68
Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bornova Ek Binası
700 metre uzaklıkta
Kazım Dirik mah. Sanayi cad. no:7
Ento Kulak Burun Cerrahi Tıp Merkezi
940 metre uzaklıkta
Kazım Dirik Mahallesi 364/1. Sk No:36
Bornova Sağlık Tıp Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
Mustafa Kemal Caddesi No:122/C Özkanlar
Yedigün Tıp Merkezi
1.2 km. uzaklıkta
Mustafa Kemal Cad. No:130/A-B-C-D
Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
1.3 km. uzaklıkta
Mersinli Mah. 2800 Sok. No:2 Çınarlı