Özel İzmir Denta Köşk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Özel İzmir Denta Köşk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Özel İzmir Denta Köşk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Bornova
Adres:Kazım Dirik Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:68
Telefon:0 (232) 343-3222
Web Sitesi:www.dentakosk.comHata Bildir
38.45930727.216201

Kurum Hakkında

Özel İzmir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Denta Köşk Ltd. Tarafından 2008 yılında Dt. Nezih Ağırbaş, Ortodontist Dr. Mustafa Kayalıoğlu tarafından şu anki adresimiz olan Bornova Kazım Dirik mh. Fevzi Çakmak cd. No:68'de kurulmuş ve İzmir'in ilk ve tek ağız ve diş sağlığı merkezi olarak 7 gün 24 saat hizmet vermeye başlamıştır. Şu anda bulunduğumuz 150 yıllık İtalyan bir aileye ait olan bina Dt. Nezih Ağırbaş tarafından 2008 Nisan ayında satın alınıp çok büyük emeklerle restore edilip siz değerli hastalarımızın hizmetine sunulmuştur. 149 yıllık tarihe sahip çıkmak bizler için ayrıca bir gurur kaynağıdır.

Merkezimizde doktorlarımız tarafından sıcak güvenilir bir ortamda, teknolojinin son yeniliklerinden faydalanarak siz değerli hastalarımıza tedavi, endodonti, pedodonti, ortodonti, periodontoloji, implant, çene cerrahisi, protez ve estetik diş hekimliği hizmetleri verilmektedir.

Kliniğimizde hastalarımızın teşhis ve tedavilerine yönelik son teknoloji her türlü ekipman bulunmaktadır yine teşhise yönelik olarak Türkiye'deki en iyi dijital görüntüleme sistemi kliniğimizde mevcuttur. Hastalarımızın tüm çeneyi ilgilendiren ya da lokalite bir bölgeyle alakalı röntgenlerinin tümü digital görüntüleme cihazlarıyla çekilmektedir. Böylelikle hastalarımız 10-15 saniye gibi kısa bir süre içerisinde vakit kaybı olmaksızın röntgenlerini teslim alabilmektedirler. Hastalarımızın röntgen görüntüleri hasta dosyasında dijital ortamda depolanmaktadır.

Tedaviler
 • Gülüş Tasarımı
 • Dental İmplant
 • Ortodonti
 • Endodonti(Kanal Tedavisi)
 • 3D Tomografi
 • Protez
 • Pedodonti
 • Cerrahi
 • Periodontoloji
 • Ağız Kokusu (Halitosiz)
 • Hamilelik ve Diş Sağlığı

Özel İzmir Denta Köşk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel İzmir Denta Köşk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İzmir ili Bornova ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel İzmir Denta Köşk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel İzmir Denta Köşk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.1 / 5

Özel İzmir Denta Köşk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 27 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel İzmir Denta Köşk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
640 metre uzaklıkta
Kazımdirik Mah. Üniversite Cad. No:9
Egegöz Bornova Göz Hastalıkları Merkezi
760 metre uzaklıkta
Erzene Mh. Kazim Karabekir Cd. 77. Sk
Bornova Sağlık Tıp Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
Mustafa Kemal Caddesi No:122/C Özkanlar
Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bornova Ek Binası
1.1 km. uzaklıkta
Kazım Dirik mah. Sanayi cad. no:7
Yedigün Tıp Merkezi
1.2 km. uzaklıkta
Mustafa Kemal Cad. No:130/A-B-C-D
Bornova Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
1.4 km. uzaklıkta
Manavkuyu Cad. 236 Sk. No:1/B Bayraklı
Ento Kulak Burun Cerrahi Tıp Merkezi
1.6 km. uzaklıkta
Kazım Dirik Mahallesi 364/1. Sk No:36