Özel Egegöz Bornova Göz Hastalıkları Merkezi

Özel Egegöz Bornova Göz Hastalıkları Merkezi
Kurum Adı:Özel Egegöz Bornova Göz Hastalıkları Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Bornova
Adres:Erzene Mh. Kazim Karabekir Cd. 77. Sk
Telefon:0 (232) 343-7788
Web Sitesi:www.egegoz.com.trHata Bildir
38.46478027.221429

Kurum Hakkında

Merkezimiz 2007 yılında kurulmuş olup, Göz Hastalıkları konusunda tecrübeli ve deneyimli kadrosuyla 6 yılı aşkın süredir İzmir Bornova ve Manisa Merkez'de hizmet vermektedir. 800 ve 1000 m2 kapalı alanda kurulu olan merkezimizde 4 poliklinik, 2 acil ünitesi, 2 ameliyathane, 2 lazer odası ve gözlem odasından oluşan üniteler ile hizmet vermektedir. Kadromuzda 4 tam zamanlı göz hastalıkları uzmanı, 2 Anestezi ve reanimasyon uzmanı, 4 hemşire ve 2 Acil tıp teknisyeni bulunmaktadır.

Merkezimizde Göz Hastalıkları ile ilgili Tüm Muayene, Tetkik, Tedavi ve Ameliyatlar yapılmaktadır. Ayrıca Merkezimiz 4857 sayılı iş kanununa göre zorunlu olarak yaptırması gereken periyodik muayeneleri de ister merkezimizde, istenirse de gerekli donanım ve cihazlarla birlikte istenilen adreste yerine getirmektedir.

Merkezimizin Sosyal Güvenlik Kurumu ile anlaşması bulunmaktadır. Sosyal Güvenlik Kurumu Mensuplarının Tüm Muayene, Tetkik ve Ameliyatları yapılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları

Özel Egegöz Bornova Göz Hastalıkları Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Egegöz Bornova Göz Hastalıkları Merkezi, İzmir ili Bornova ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Egegöz Bornova Göz Hastalıkları Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Egegöz Bornova Göz Hastalıkları Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.1 / 5

Özel Egegöz Bornova Göz Hastalıkları Merkezi 5 üzerinden 4.1 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Egegöz Bornova Göz Hastalıkları Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İzmir Denta Köşk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
760 metre uzaklıkta
Kazım Dirik Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:68
FMC İzmir Ege Nefroloji Diyaliz Merkezi
1.3 km. uzaklıkta
Erzene Mah 113 Sokak No:2 Evka 3
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
1.4 km. uzaklıkta
Kazımdirik Mah. Üniversite Cad. No:9
Bornova Sağlık Tıp Merkezi
1.5 km. uzaklıkta
Mustafa Kemal Caddesi No:122/C Özkanlar
Yedigün Tıp Merkezi
1.7 km. uzaklıkta
Mustafa Kemal Cad. No:130/A-B-C-D
Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bornova Ek Binası
1.8 km. uzaklıkta
Kazım Dirik mah. Sanayi cad. no:7