Özel FMC İzmir Ege Nefroloji Diyaliz Merkezi

Özel FMC İzmir Ege Nefroloji Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel FMC İzmir Ege Nefroloji Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Bornova
Adres:Erzene Mah 113 Sokak No:2 Evka 3
Telefon:0 (232) 375-3235
38.46726727.235873

Kurum Hakkında

Özel FMC İzmir Ege Nefroloji Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Özel FMC İzmir Ege Nefroloji Diyaliz Merkezi, İzmir ili Bornova ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için Özel FMC İzmir Ege Nefroloji Diyaliz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Yorum ve Şikayetler

Mehmet Bilir · 21 Kasım 2018

Çok söze gerek yok tek kelime ile mükemmel temiz hijyenik disiplinli güler yüzlü çalışanları ve ilgili doktorlarımıza çok teşekkür ederim İzmir'e geldiğim zaman benim için yerimi ayarlayan personellere de çok teşekkür ederim.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel FMC İzmir Ege Nefroloji Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel FMC İzmir Ege Nefroloji Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel FMC İzmir Ege Nefroloji Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Egegöz Bornova Göz Hastalıkları Merkezi

1.3 km. uzaklıkta

Erzene Mh. Kazim Karabekir Cd. 77. Sk

Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi

1.6 km. uzaklıkta

Ankara Cad. üzeri 4.Sanayi Girişi No:305

İzmir Denta Köşk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

1.9 km. uzaklıkta

Kazım Dirik Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:68

Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

2.3 km. uzaklıkta

Mersinli Mah. 2800 Sok. No:2 Çınarlı

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

2.5 km. uzaklıkta

Bornova İzmir