Özel FMC İzmir Ege Nefroloji Diyaliz Merkezi

Özel FMC İzmir Ege Nefroloji Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel FMC İzmir Ege Nefroloji Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Bornova
Adres:Erzene Mah 113 Sokak No:2 Evka 3
Telefon:0 (232) 375-3235
Web Sitesi:www.nephrocare.com.trHata Bildir
38.46726727.235873

Kurum Hakkında

Özel FMC İzmir Ege Nefroloji Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri yukarıda verilmiştir. Özel FMC İzmir Ege Nefroloji Diyaliz Merkezi, İzmir ili Bornova ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için Özel FMC İzmir Ege Nefroloji Diyaliz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Yorum ve Şikayetler

Osman Ozutemiz
★★★★★
Kader arkadaşım diyaliz hastalarına duyurulur. İzmir iline plajlara gelenlere, tatil için gelenlere eviniz gibi güleryüzlü, bilgili, tecrübeli personeli ile hijyenik yönünden pırıl pırıl bir hastahanedir. Ben tam on yıldır buradayım. Çok rahatım. Huzurum yerinde. Türkiyedeki vede dünyadaki tüm diyaliz hastalarına tavsiye edİyorum. Not: Yatacak yerleri yok. Otel, pansiyon, yakın akrabaları yanında kalacak olanlar gelsinler. İzmirde evi olanlar zaten hep burayı tercih ediyorlar. Emekli öğretmen ve idareci olarak tavsiye ederim. Osman Özütemİz. İzmir
Mehmet Bilir
★★★★★
Çok söze gerek yok tek kelime ile mükemmel temiz hijyenik disiplinli güler yüzlü çalışanları ve ilgili doktorlarımıza çok teşekkür ederim İzmir'e geldiğim zaman benim için yerimi ayarlayan personellere de çok teşekkür ederim.

Özel FMC İzmir Ege Nefroloji Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Özel FMC İzmir Ege Nefroloji Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel FMC İzmir Ege Nefroloji Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Egegöz Bornova Göz Hastalıkları Merkezi
1.3 km. uzaklıkta
Erzene Mh. Kazim Karabekir Cd. 77. Sk
Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi
1.6 km. uzaklıkta
Evka 3 Mah. Ankara Asfaltı Üzeri, 4. Sanayi Girişi No:305
İzmir Denta Köşk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
1.9 km. uzaklıkta
Kazım Dirik Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:68
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
2.5 km. uzaklıkta
Kazımdirik Mah. Üniversite Cad. No:9
Bornova Sağlık Tıp Merkezi
2.8 km. uzaklıkta
Mustafa Kemal Caddesi No:122/C Özkanlar