Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi

Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:İzmir
İlçe:Bornova
Adres:Ankara Cad. üzeri 4.Sanayi Girişi No:305
Telefon:0 (232) 375-5858
Web Sitesi:www.bornovadh.gov.trHata Bildir
38.45867727.25062

Kurum Hakkında

İzmir - Ankara - İstanbul – Aydın şehirlerarası karayollarının ve İzmir çevre yolu otobanının kesişim noktasında; Naldöken, Pınarbaşı, Kemalpaşa Sanayi Bölgelerine oldukça yakın olarak İzmir'in Doğu giriş yolunda bulunan bir devlet hastanesidir. Bornova'da bulunmakla beraber Kemalpaşa ilçesi de hizmet bölgemizdir. Eski adı Bornova Acil Yardım ve Travmatoloji Hastanesi'dir.

Sağlık hizmetlerinin ulaşılabilirliğinin daha kaliteli ve kolay olması amacıyla Bornova merkez ve Kemalpaşa'da Semt Polikliniklerimiz kurulmuş ve üç merkezde de 2. basamak ayaktan tedavi hizmeti verilmektedir. Bornova Semt Polikliniği daha önce Alsancak Devlet Hastanesine bağlı iken 01-07-1999 yılında hastanemize bağlanmıştır. Hastanemizdeki poliklinik hizmetleri Anadolu Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı tarafından 30-04-2000 tarihinde hastanemiz bahçesinde yapılan ek binamızda verilmektedir.

Yataklı tedavi, ameliyathane, acil servis, Bilgisayarlı Tomografi, Röntgen, Laboratuar hizmetleri ve idari birimler ana binada olup eczane ve poliklinikler ek binalarda yürütülmektedir. 2007 yılının Ocak ayında yapılan tadilat ile yenilenen ve hijyenik merkezi klima sistemleri ile bodrum katta düzenlenen 2 otoklavlı sterilizasyon ünitesi ile kendi içinde asansör bağlantılı çağdaş normlarda düzenlenen 5 ameliyathane salonu, ameliyathanelerle içeriden bağlantılı yoğun bakım ünitesi ile halkımıza hizmet vermekteyiz. Spiral Bilgisayarlı Tomografi, 500 miliamper Röntgen, Ultrason cihazımız ile hastalarımıza en kısa sürede radyoloji hizmeti verilmektedir.

Poliklinikler
 • Aile Hekimliği
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Çocuk Cerrahisi
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Cerrahisi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi, İzmir ili Bornova ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Sefa Korkmaz
★★
Nörolojiye sıra alıyorsun. 15 gün sonrasına bulabilirsen şanslısın. Evet sıranı aldın gittin muayene oldun. MR istedi doktor. MR sırası için gece 00:30 da MR a çağırdılar. Gittin onada girdin. Sonra sonuçların çıkmasını bekledin. Evet sonuçların çıktı ve doktora gidip artık ne olduğunu öğrenebilirsin. FAKAT ÖĞRENEMİYORSUN. Bunun için birdaha sıra almanı istiyorlar. 15 gün sonrasına anca randevu bulabiliyorsun. Hafta içi gelip göstermek öğrenip çıkmak 2-3 dk sını alıcak doktorun fakat ulaşamıyorsun. Salı-Perşembe heyeti oluyor. P.tesi-Çarşamba sıra vermiyor Cuması resmi tatile denk geliyor. Sonuç olarak sonuçların çıktı ama gösterecek doktordan randevu alamıyorsun. Yahu MR a giren kişinin ertesi günü için yarım saat fazladan mesai ile herkesin sonucuna bakabilecekken malesef saçma bir düzenin içinde buluyorsun kendini. Tanıdık varsa bi ihtimal öncelikli girersin yoksa yandın. Vah halimize.
TC Sevim Talay
★★★★★
Hastaneden çok memnun yalnız doktorların odasında sekreter yok doktorlarımız işlemi yapmaktan bizimle ilgilenemiyorlar. Lütfen sekreter olsun olsun biz doktorlarımızdan memnunuz. Saygılarımla.
Ali Demir
Ben DemirAli Dilşame. İzmirin bir çok hastanesinde tedavi gördüm ve hala görmekteyim fakat Trafik Hastanesi Başta Başhekim Olmak üzere Sağlık Kurul başkanı, Başhekim genel sekreteri hanfendi başta olmak üzere Sağlık kurulunda görevli tüm personele hastalara yaklaşımlarından dolayı çok tşk ederim. Tüm hastanelerin çalışan personel ve yetkili birimlerin örnek almalarını öneririm. Saygılarımla
Nesrin Uyan Kara
Daha eğitimli personele sahip bir güvenlik şirketi ile çalışmalılar, yada güvenlik personeli ile çalıştıkları firmadan iyileştirme istemeliler.
Muhibbi Çınar
Ameliyattan yoğun bakıma alınan hastaların yakınları net olarak yetkili ağızdan bilgilendirilmeli, yoğun bakım bizim için, dışarıda bekleyen hasta yakınları ne kadar sabredebilir. Bizim için çalışan doktor ve hemşirelerimiz hakkında kötü düşünce ve emellere sebebiyet vermesin.
Muhibbi Çınar
Ortopedi dktoru Uzm. Doktor Gökhan Toker ve servisteki görevli hemşire ve diğer çalışan arkadaşlara tşk.
Ali Ersen
İzmirin 1. sınıf sağlık merkezlerinden biridir.

Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.1 / 5

Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi 5 üzerinden 4.1 puan almıştır. Toplam 107 oy kullanılmış ve kurum hakkında 7 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

FMC İzmir Ege Nefroloji Diyaliz Merkezi
1.6 km. uzaklıkta
Erzene Mah 113 Sokak No:2 Evka 3
Egegöz Bornova Göz Hastalıkları Merkezi
2.6 km. uzaklıkta
Erzene Mh. Kazim Karabekir Cd. 77. Sk
İzmir Denta Köşk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
3 km. uzaklıkta
Kazım Dirik Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:68
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
3.3 km. uzaklıkta
Bornova İzmir
Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
3.7 km. uzaklıkta
Mersinli Mah. 2800 Sok. No:2 Çınarlı
Ento Kulak Burun Cerrahi Tıp Merkezi
4 km. uzaklıkta
Kazım Dirik Mahallesi 364/1. Sk No:36
Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bornova Ek Binası
4 km. uzaklıkta
Kazım Dirik mah. Sanayi cad. no:7
Bornova Sağlık Tıp Merkezi
4.1 km. uzaklıkta
Mustafa Kemal Caddesi No:122/C Özkanlar