Enez Devlet Hastanesi

Enez Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Enez Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Edirne
İlçe:Enez
Adres:Edirne Kaşan Yolu
Telefon:0 (284) 811-6012
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
40.7163526.105574

Kurum Hakkında

Enez Devlet Hastanesi, Edirne ili Enez ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Enez İlçe Devlet Hastanesi "Sağlık Bakanlığı'na Bağlı İlçe Devlet Hastanelerinde Entegre Sağlık Hizmeti Sunulmasına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkındaki Yönetmelik" gereği 2011 yılında Enez Toplum Sağlığı Merkezi olarak değiştirilmiş ve hizmet vermeye devam etmektedir. 10 yataklı yeni hastane binası Edirne Keşan yolu üzerinde 2019 yılının son çeyreğinde hizmete alınmıştır.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Enez Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Enez Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Enez Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İpsala Devlet Hastanesi
İpsala Devlet Hastanesi
32 km. uzaklıkta
İpsala Devlet Hastanesi yeni binası 2018 yılında hizmete açılmıştır. Yeni hizmet binamız 7.700 metrekare arsa alanı üzerine 7.300 metrekare kapalı alandan oluşmaktadır. Günümüzde Keşan Devlet Hastanesine bağlı İpsala Ek Hizmet Bin
Özel Keşan Hastanesi
Özel Keşan Hastanesi
46 km. uzaklıkta
Hastanemizde 48 adet yatak kapasitesi, 2 ameliyat salonu, 17 poliklinik, tam teşekküllü Fizik Tedavi Ünitesi, Genel - Cerrahi Yoğun bakım üniteleri, koroner yoğun bakım ünitesi ve yeni doğan yoğun bakım ünitesi mevcuttur.
Keşan Devlet Hastanesi
Keşan Devlet Hastanesi
46 km. uzaklıkta
30 bin metrekare alana sahip, toplam 195 yatak kapasiteli Keşan Devlet Hastanesi yeni binası, tıbbi hizmet kalitesi en üst düzeyde düşünülerek inşa edildi ve ileri teknoloji tıbbi cihazlarla donatıldı.
Özel Keşan Derman Diyaliz Merkezi
Merkezimizde pazartesi, çarşamba, cuma 3 seans, salı, perşembe, cumartesi 2 seans hemodiyaliz tedavisi uygulanmaktadır.
Gelibolu Şehit Koray Devlet Hastanesi
Gelibolu Devlet Hastanesi olarak, sağlık hizmetlerini, modern tıbbın gerektirdiği teşhis ve tedavi yöntemlerini hasta ve çalışan memnuniyetini en üst seviyede tutarak sizlere sunmak misyonumuzdur.
Gökçeada Devlet Hastanesi
Gökçeada Devlet Hastanesi
60 km. uzaklıkta
Gökçeada Devlet Hastanesi 50 fiili yatak kapasitesi, 5 Hemodiyaliz cihazı ile hizmetini sürdürmektedir. İlçemizde acil vakalar için 2 adet ambulans ve 1 adet ambulans bot ile hizmet verilmektedir.
Lapseki Devlet Hastanesi
Lapseki Devlet Hastanesi
64 km. uzaklıkta
30 yatak kapasitesine sahip hastane dijital röntgen cihazı, 1 ameliyathane, SDL (sancı-doğum-lohusa) odası, modern ve kullanışlı acil servisi, poliklinikleri ve sosyal donatılarıyla Lapseki halkına hizmet vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Enez Devlet Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉