Gökçeada Devlet Hastanesi

Gökçeada Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Gökçeada Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Çanakkale
İlçe:Gökçeada
Adres:Fatih Mah. İnönü Cd. No:5
Telefon:0 (286) 887-3003
40.19757625.902593

Kurum Hakkında

Hastanemiz, 45 Yataklı Devlet Hastanesi Tip Projesi ile inşa edilmiş olup, 1999 yılında hizmete açılmıştır. Halen 50 fiili yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. 2002 yılında 2 adet Hemodiyaliz cihazı ile Hemodiyaliz Servisi hizmete açılmış ve zaman içinde 3 cihaz daha ilave edilerek 5 Hemodiyaliz cihazı ile hizmetini sürdürmektedir. İlçemizde acil vakalar için 2 adet ambulans ve 1 adet ambulans bot ile hizmet verilmektedir.

Misyonumuz İlçemizde, hizmeti sunulan resmi veya özel sosyal güvenlik sahibi ve sosyal güvencesi olmayan tüm halkımıza; hasta haklarına saygılı, hekim haklarına duyarlı, etik değerlere bağlı, hizmeti veren ile alan arasındaki iletişimin sağlam temeller üzerinde yürütülmesini sağlayıp, memnuniyeti sürekli hale getirmeyi, kaynaklarını etkin kullanmayı, nitelikli sağlık hizmeti sunumunu sağlamayı hastalara gerekli sağlık hizmeti sunarken onların ve yakınlarının memnuniyetini önemsemeyi ilke edinmek.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Gökçeada Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Gökçeada Devlet Hastanesi, Çanakkale ili Gökçeada ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Gökçeada Devlet Hastanesi RandevuGökçeada Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Huseyın Emek · 27 Nisan 2013

Eksik kadrosuna rağmen; Halka başarılı bir şekilde hizmet veren Hastane yetkililerini, yönetimini ve doktorlarını kutluyorum. Hangi doktora giderseniz gidin, sizi sıcak bir tavırla karşılıyorlar. Şikayetınıze çözüm o anda başlıyor. Özellikle bir diş doktoru genç bir hanımefendi var... Dilek Hanım.. Gerçek bir hipokrat. Hastaları ile o kadar candan ilgileniyor ki takdir etmemek mümkün degil. Teşekkürler Dilek hanım ve Gökçeada Hastanesi yönetimi..

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Gökçeada Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Gökçeada Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 11 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Gökçeada Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Çanakkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

42.8 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Mahallesi Sahil Yolu Caddesi No:7 Kepez

Atlas Tıp Merkezi

43.1 km. uzaklıkta

İsmetpaşa Mah. Eski Havra Sok. No:23

Çanakkale Asker Hastanesi

43.2 km. uzaklıkta

Cevat Paşa Mh. Çanakkale Boğaz Komutanlığı

Çanakkale Devlet Hastanesi

43.3 km. uzaklıkta

İsmet Paşa Mah. İnönü Cd. No:123

Barbaros Polikliniği

43.4 km. uzaklıkta

Barbaros Mah. Atatürk Cad. No:99

Dardanel Diyaliz Merkezi

43.4 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Mah. Sahil Yolu Cad. No:7 Kepez