Gökçeada Devlet Hastanesi

Gökçeada Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Gökçeada Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Çanakkale
İlçe:Gökçeada
Adres:Fatih Mah. İnönü Cad. No:57
Telefon:0 (286) 887-3003
Web Sitesi:gokceadadh.saglik.gov.trHata Bildir
40.19757625.902593

Kurum Hakkında

Hastanemiz, 45 Yataklı Devlet Hastanesi Tip Projesi ile inşa edilmiş olup, 1999 yılında hizmete açılmıştır. Halen 50 fiili yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. 2002 yılında 2 adet Hemodiyaliz cihazı ile Hemodiyaliz Servisi hizmete açılmış ve zaman içinde 3 cihaz daha ilave edilerek 5 Hemodiyaliz cihazı ile hizmetini sürdürmektedir. İlçemizde acil vakalar için 2 adet ambulans ve 1 adet ambulans bot ile hizmet verilmektedir.

Hastanemiz son yıllarda belirgin bir ilerleme göstermiş, ayaktan ve yatarak tedavi edilen hasta sayıları katlanarak artmakla kalmamış; bunun yanı sıra, modern laboratuar imkanlarını, iyi işleyen bir acil servis hizmetini ve 112 hizmetini Gökçeada halkına büyük fedakarlıkla, görev bilinci içersinde sunma çabası ve gayretindedir.

Misyonumuz İlçemizde, hizmeti sunulan resmi veya özel sosyal güvenlik sahibi ve sosyal güvencesi olmayan tüm halkımıza; hasta haklarına saygılı, hekim haklarına duyarlı, etik değerlere bağlı, hizmeti veren ile alan arasındaki iletişimin sağlam temeller üzerinde yürütülmesini sağlayıp, memnuniyeti sürekli hale getirmeyi, kaynaklarını etkin kullanmayı, nitelikli sağlık hizmeti sunumunu sağlamayı hastalara gerekli sağlık hizmeti sunarken onların ve yakınlarının memnuniyetini önemsemeyi ilke edinmek.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Gökçeada Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Gökçeada Devlet Hastanesi, Çanakkale ili Gökçeada ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Gökçeada Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Huseyın Emek
★★★★★
Eksik kadrosuna rağmen; Halka başarılı bir şekilde hizmet veren Hastane yetkililerini, yönetimini ve doktorlarını kutluyorum. Hangi doktora giderseniz gidin, sizi sıcak bir tavırla karşılıyorlar. Şikayetinize çözüm o anda başlıyor. Özellikle bir diş doktoru genç bir hanımefendi var... Dilek Hanım.. Gerçek bir hipokrat. Hastaları ile o kadar candan ilgileniyor ki takdir etmemek mümkün degil. Teşekkürler Dilek hanım ve Gökçeada Hastanesi yönetimi..

Gökçeada Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.8 / 5

Gökçeada Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 11 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Gökçeada Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Çanakkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
42.8 km. uzaklıkta
Cumhuriyet Mah. Sahil Yolu Cad. No:7 Kepez
Atlas Tıp Merkezi
43.1 km. uzaklıkta
İsmetpaşa Mah. Eski Havra Sok. No:23
Çanakkale Devlet Hastanesi Ek Binası
43.2 km. uzaklıkta
İsmetpaşa mah. İnönü cad. No:123
Barbaros Polikliniği
43.4 km. uzaklıkta
Barbaros Mah. Atatürk Cad. No:99
Dardanel Diyaliz Merkezi
43.4 km. uzaklıkta
Cumhuriyet Mah. Sahil Yolu Cad. No:7 Kepez
Medical Park Çanakkale Hastanesi
43.8 km. uzaklıkta
Barboros Mh. Troya Cd. No:10 Merkez
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Hastanesi
44.3 km. uzaklıkta
Barbaros Mh. Prof.Dr. Sevim Buluç Sk. Terzioğlu Yerleşkesi A Blok