Esenler Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

Esenler Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Kurum Adı:Esenler Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Şehir:İstanbul
İlçe:Esenler
Adres:Havaalanı Mah. Taşocağı Cad. No:19
Telefon:0 (212) 440-3900
Web Sitesi:esenlerkdch.saglik.gov.trHata Bildir
41.05588528.869318

Kurum Hakkında

18000 m2 kapalı alana sahip, 150 yatak kapasiteli ve içinde acil servisten laboratuara, yeni doğan ünitesinden röntgen cihazlarına kadar tüm tibbi ekipmana sahip Esenler Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi 2014 yılında hizmete girmiştir.

Hastanemiz içerisinde poliklinik hizmetleri, yatan hasta servisleri, ameliyathane, doğum ünitesi, kadın doğum acil servis, çocuk acil servis, erişkin yoğun bakım, yeni doğan yoğun bakım, palyatif bakım merkezi, görüntüleme merkezi, tomografi ünitesi, laboratuvar, patoloji ve idari hizmet birimleri bulunmaktadır. Polikliniklerimiz; çocuk sağlığı ve hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum, kulak burun boğaz hastalıkları, göz hastalıkları, dahiliye, çocuk cerrahisi, enfeksiyon hastalıkları, üroloji, anestezi ve reanimasyon branşlarında hizmet sunmaktadır.

Kaliteli ve insan odaklı çalışmaya özen gösteren kadrolarımızla Esenler halkına ve çevre bölgelere hizmet sunan hastanemiz 06.09.2017 de Bebek Dostu Hastane denetimi geçirmiş olup 13.08.2017 tarihinde yapılan "Anne Sütü Üst Komitesi Toplantısı" kararı ile "Bebek Dostu Hastane" ve 07.11.2017 tarihinde de "Anne Dostu Hastane" unvanı almaya hak kazanmıştır.

Poliklinikler
 • Aile Hekimliği
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
 • Çocuk Cerrahisi
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Neonatoloji
 • Üroloji

Esenler Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Esenler Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, İstanbul ili Esenler ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Esenler Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Esenler Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Esenler Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.1 / 5

Esenler Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi 5 üzerinden 4.1 puan almıştır. Toplam 16 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Esenler Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Medipol Üniversitesi Esenler Diş Hastanesi
540 metre uzaklıkta
Birlik Mah. Bahçeler Cad. No:5
Medipol Üniversitesi Esenler Hastanesi
590 metre uzaklıkta
Birlik Mah. Bahçeler Cad. No:5
Ensar Hastanesi
860 metre uzaklıkta
Birlik Mah. Atışalanı Cad. 835 Sok. No:2
Fer Tıp Merkezi
910 metre uzaklıkta
Turgut Reis Mah. Karaosmanoğlu Cad. No:75
Esenler Koç Diyaliz Merkezi
980 metre uzaklıkta
Tuna Mah. Mahmutbey Cad. No:16
Medikare Bağcılar Diyaliz Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
Fevzi Çakmak Mah. Osmangazi Cad. No:189