Özel Ensar Hastanesi

Özel Ensar Hastanesi
Kurum Adı:Özel Ensar Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Esenler
Adres:Birlik Mah. Atışalanı Cad. 835 Sok. No:2
Telefon:0 (212) 628-5801
Web Sitesi:www.ensarhastanesi.comHata Bildir
41.04984928.875753

Kurum Hakkında

Özel Ensar Hastanesi, İstanbul ili Esenler ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Özel Ensar Hastanesi, kurulduğu günden bu yana üstlendiği tüm muayene, tahlil tetkik ve ameliyat operasyonlarını profesyonel bir hizmet anlayışıyla yerine getirmiş, sağlık hizmetlerinden en yüksek verimi alabilmesi için bilginin paylaşımı ve dayanışmaya önem vermiştir. Çalışanların üretilen bilgiyi en iyi şekilde kullanabilmesi için bilgiye erişimi kolaylaştırıcı tüm uygulamalara öncelik tanınmıştır. Ayrıca, hedeflerimize erişebilmek üzere, sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek, çok hızlı şekillenen yeni teknolojiler hakkındaki bilgilerimizi sürekli güncelleştirmekte ve bunları hastalarımızla paylaşmaktayız.

1556 m² kapalı alanı ile Dahiliye, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Göz Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, KBB Hastalıkları, Dermatoloji, Radyoloji, Biyokimya, Anestezi ve Reanimasyon, Acil konularında hizmet sunmaktadır.

Hastanede iki genel amaçlı ameliyathane bulunmaktadır. Teknolojik donanımına sahip ameliyathanelerimizde hepafilitre ile havalandırma merkezi oksijen, vakum, medikal gaz sistemleri ve klima tesisatları bulunmaktadır. Hastanemizde yapılan ameliyatların bir çoğunda öncelikli olarak hastanın konforunu sağlayan ve aynı gün rutin hayata dönmesine izin veren Mikro Cerrahi ve Endoskopik Cerrahi yöntemleri başarıyla uygulanmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Ensar Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Ekrem Korkmaz
★★
Tırnak batması var bende gittim *** beye ama 1500 para istedi Allahtan uygun
Esra Can Sarıkaya
★★★★★
Hastenede doğum yaptım Selma hoca vardı ben ömrümde okadar iyi melek gibi doktor görmedim ondan Allah razı olsun.
Süleyman Demir
★★★★★
Merhabalar; Esenler Ensar Hastanesinde 2 doğum yaptı eşim ve inşallah bu gün 3. erkek oğlumuz içinde doğuma gideceğiz ve gerçekten bütün çalışanlarına ve doğum ekibine teşekkür ederim bilinçli ve ilgili oldukları için. hem kaliteli hem uygun bir hastane her konu için tavsiye edebilirim. hepsi sıcak kanlı insanlar ve ne yapılmasını bilen insanlar tekrar tekrar teşekkür ederim
Mert Emre Güwen Yalçın
★★★★★
Ensar hastane çalışanlarının hepsine sonsuz teşekürlerimi iletiyorum.

Özel Ensar Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.6 / 5

Özel Ensar Hastanesi 5 üzerinden 2.6 puan almıştır. Toplam 21 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Esenler Güney Hastanesi
Özel Esenler Güney Hastanesi
705 metre uzaklıkta
Özel Esenler Güney Hastanesi kesintisiz ve güvenilir sağlık hizmetini çağdaş standartlarda sunan bir kuruluştur.
Medipol Üniversitesi Esenler Hastanesi
Merkezi konumu, modern mimari yapısı, ileri tıp teknolojisi ve güçlü sağlık kadrosu ile ayakta ve yataklı her türlü tıbbi hizmeti güvenle verebilen Medipol Üniversitesi Esenler Hastanesi, özellikle belli branşlarda İstanbul’un önd
Medipol Üniversitesi Esenler Diş Hastanesi
Medipol Üniversitesi Esenler Diş Hastanesi, merkezi konumu, modern mimari yapısı, ileri tıp teknolojisi ve güçlü sağlık kadrosu ile Esenler’de hizmetinizdedir.
Esenler Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
150 yatak kapasiteli ve içinde acil servisten laboratuara, yeni doğan ünitesinden röntgen cihazlarına kadar tüm tibbi ekipmana sahip Esenler Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi 2014 yılında hizmete girmiştir.
Özel Avicenna Esenler Hastanesi
Esenler’in en eski kurumlarından birisi olan Avicenna Hastanesi, poliklinikleri, sağlık personelleri, doğumhaneleri, radyoloji birimi, yoğun bakım, kadın doğum bölümü, ameliyathaneleri ile birlikte 7 gün 24 saat hizmet sunmaktadır
Özel Öz Huzur Tıp Merkezi
Özel Öz Huzur Tıp Merkezimizde nöroloji, radyoloji, dahiliye, kadın hastalıkları ve doğum, çocuk sağlıgı ve hastalıkları, diş, tibbi laboratuvar, acil servis birimleri mevcuttur.
Özel Medilife Bağcılar Hastanesi
29 Erişkin Yoğun Bakım yatağı, 32 Yenidoğan Küvözü, 1 Koroner Yoğun Bakım yatağı olmak üzere toplamda 100 yataklı bir özel hastane olarak hizmete girmiştir.
Özel Medikare Bağcılar Diyaliz Merkezi
Kurulduğu yıldan itibaren sürekli gelişen Medikare Healthcare Group, 2002 yılında daha büyük bir ekip ve 40 cihaz kapasiteli yeni yerine taşınarak, Özel Medikare Bağcılar Diyaliz Merkezini kurmuştur.
Özel Esenler Koç Diyaliz Merkezi
50 cihaz kapasiteli Özel Esenler Koç Diyaliz Merkezi tecrübeli uzman kadromuzla huzurlu bir ortamda verdiğimiz hizmetle, hastalarımızın sağlık ve sosyal standartlarını en üst düzeye ulaştırmak için profesyonel ekibi ile özverili ç
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Ensar Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉