İstanbul şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 148 adet Özel Hastane listelenmiştir. İstanbul ilinde toplam 614 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden İstanbul yazısına tıklayabilirsiniz.

İstanbul Özel Hastaneler Listesi

Arnavutköy
Özel Avrupa Hospital Hastanesi
★★★★☆· Arnavutköy / İstanbul
Avrupa Hospital, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından izleyen doktor kadroları ve teknik altyapısı ile üst seviye hizmet sunmaktadır.
Ataşehir
Özel Bayındır Hastanesi İçerenköy
★★★☆☆· Ataşehir / İstanbul
İçerenköy Bayındır Hastanesi son teknoloji ile donatılmış 6 ameliyathanesi, bebek ve kalp hastaları için ayrı planlanmış alanlara sahip yoğun bakım üniteleri, erken tanı için birinci şart olan görüntüleme merkezi ve laboratuvarları ile hizmet sunmaktadır.
Özel Avicenna Ataşehir Hastanesi
★★★★☆· Ataşehir / İstanbul
Avicenna International Hospital, 15.000 m² kapalı alan üzerinde, çağın gereği tıp teknolojileriyle insani, ahlaki ve bilimsel esasları ön planda tutan bir hastane olarak, İstanbul Ataşehir’de faaliyet göstermektedir.
Özel Eren Hastanesi
★★★★☆· Ataşehir / İstanbul
1996 Yılından itibaren Erengazi Tıp Merkezi olarak faaliyet gösterirken 2006 tarihinde ilk yataklı tedavi kurumumuz olan Eren Cerrahi Tıp Merkezini hizmetinize açtık.
Özel Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi
★★★☆☆· Ataşehir / İstanbul
Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi, hasta memnuniyeti ilkesinden hareketle, hasta ve hasta yakınlarına, çağdaş, güvenilir, güleryüzlü ve kaliteli sağlık hizmetini ileri teknolojik donanıma sahip imkanlar aracılığıyla sunmaktadır.
Özel Memorial Ataşehir Hastanesi
★★★★☆· Ataşehir / İstanbul
Ataşehir'in merkezinde bulunan Memorial Ataşehir Hastanesi; tecrübeli hekim kadrosu, güler yüzlü çalışanları, üstün altyapı ve teknik donanımı ile her branşta 7 gün 24 saat sağlık hizmeti sunmaktadır.
Özel Medicana Ataşehir Hastanesi
★☆☆☆☆· Ataşehir / İstanbul
Sadece Türkiye’nin değil Avrupa’nın da önemli sağlık merkezlerinden biri olacak olan Medicana Ataşehir Hastanesi modern teknolojik altyapısı, üst düzey hastane mimarisi ile tıbbın tüm dallarında hizmet verecek şekilde planlandı.
Özel Medar Ataşehir Hastanesi
★★★★★· Ataşehir / İstanbul
Medar Ataşehir Hastanesi, alanında uzman deneyimli doktorları, modern tıbbi altyapısı ve 8.000 m2’lik tesis alanıyla 2021 yılının Eylül ayından itibaren hasta kabul etmeye başlamıştır.
Avcılar
Özel Avcılar Anadolu Hastanesi
★★★☆☆· Avcılar / İstanbul
Anadolu Hastaneleri'nin ilki olan Avcılar Anadolu Hastanesi 1991 yılında kurulmuş olup deneyimli sağlık kadrosuyla hizmet vermektedir.
Özel Avcılar Hospital
★★★☆☆· Avcılar / İstanbul
Konusunda uzman deneyimli kadrolarla ve üstün teknoloji ürünü tıbbi cihazlarla hizmet veren Avcılar Hospital, sadece bölge halkının değil, İstanbul halkının beğeni ve ilgisine mahzar oldu.
Özel Medicana Avcılar Hastanesi
★★★★☆· Avcılar / İstanbul
1996 yılında kurulan, toplam 9000 metrekare kapalı alana sahip olan Medicana Avcılar Hastanesinin toplam yatak kapasitesi 60 adettir.
Özel Florya Hastanesi
Avcılar / İstanbul
Florya Hastanesi olarak sağlığınız için, tıbbın çağdaş ve teknolojik olanakları ile donatılmış deneyimli ve kendi konusunda uzman hekim kadromuz ve deneyimli sağlık çalışanlarımız ile 7/24 hizmetinizdeyiz.
Bağcılar
Özel Bağcılar Şafak Hastanesi
★★★☆☆· Bağcılar / İstanbul
Hastanemiz Bağcılarda 8500 m2 kapalı alan üzerinde 9 katlı modern binamızda 100 hasta yatağı, 15 dahili-cerrahi yoğun bakım yatağı, 1 koroner yoğun bakım yatağı, 15 yenidoğan yoğun bakım yatağı ve 34 poliklinikten oluşan uluslararası standartlarda bina ve donanıma sahiptir.
Özel Medilife Bağcılar Hastanesi
★★★★☆· Bağcılar / İstanbul
29 Erişkin Yoğun Bakım yatağı, 32 Yenidoğan Küvözü, 1 Koroner Yoğun Bakım yatağı olmak üzere toplamda 100 yataklı bir özel hastane olarak hizmete girmiştir.
Özel Hospitalist Hastanesi
★★★☆☆· Bağcılar / İstanbul
Özel Hospitalist Hastanesi Bağcılar Meydanında olup Bağcılar ve çevre semtler dahil tüm İstanbullulara her branşta her türlü sağlık hizmetini sağlamaktadır.
Özel Medicine Hospital Hastanesi
★★★☆☆· Bağcılar / İstanbul
Atlas Üniversitesi Medicine Hospital; 1998 yılından bu güne, 20 yılı aşkın bir süredir kaliteli sağlık hizmetleriyle hastalarının güvenini kazanmış, başarılı tanı ve tedavi süreçleriyle birçok hastasının şifa bulmasına vesile olmuş saygın bir sağlık kurumu olarak hizmetlerini devam ettirmektedir.
Özel Birinci Yeni İklim Hastanesi
★★★☆☆· Bağcılar / İstanbul
Özel Birinci Yeni İklim Hastanesi 7/24 saat esasına göre kesintisiz hizmet vermektedir. Hastanemizde Toplamda 14 Bölüm 3 Polikilinik 2 labaratuvar mevcuttur.
Özel Güneşli Erdem Hastanesi
★★★★☆· Bağcılar / İstanbul
Güneşli Erdem Hastahanesi 150 yatak kapasitesi ile hastaların her türlü ihtiyaçlarının göz önünde bulundurularak hazırlanmış hasta odaları, suit odalar ve engelli odaları ile hizmet sunuyor.
Bahçelievler
Özel Memorial İstanbul Hizmet Hastanesi
★★★★☆· Bahçelievler / İstanbul
2000 yılında Türk Böbrek Vakfının Önce Hizmet ilkesinden yola çıkılarak kurulmuş olan Hizmet Hastanesi, 2010 yılından itibaren Memorial Sağlık Grubu tarafından yönetilmeye başlanmıştır.
Özel Ataköy Hastanesi
★★★★☆· Bahçelievler / İstanbul
Özel Ataköy Hastanesi olarak öğretim görevlisi ve uzman hekimlerden oluşan kadromuzla 24 saat siz kıymetli hastalarımızın hizmetindeyiz.
Özel İlke Yenibosna Tıp Merkezi
★★★☆☆· Bahçelievler / İstanbul
Özel İlke Hastanesi ilkemiz insan diyerek yola çıkan, deneyimli hekimlerin, sağlığı herkes için yaygınlaştırma ve mutluluğu çoğaltma misyonunun ürünüdür.

Toplam 8 sayfanın 1. sayfasındasınız.

İlk Sayfa 2 3 4 5  Sonraki Sayfa »

Yorum ve Şikayetler
Lokman Salan
Lokman Salan · 29 Kasım 2022
Estetikte kesinlikle hayatınızı riske atıp bu hastaneye gitmeyin perişan olursunuz....
Nuran Kazanci
Nuran Kazanci · 22 Kasım 2022
Ben ölmüşken beni mücadeleyle hayata döndürdünüz. Bilhassa yoğun bakım ünitesi hemşire ve doktorlarına teşekkür ede...
Necla Demirtas
Necla Demirtas · 10 Kasım 2022
Hastanenin başhekimi Baha bey çok kaliteli çok naif çok kibar bir doktor ilgili kendisine teşekkür ediyorum. Hastan...
Fırat Işık
Fırat Işık · 12 Eylül 2022
Hastanede bebeğimiz oldu. Ücretsiz fotoğraf hizmeti sunuldu. Bir de minik hediyeleri vardı. Teşekkür ediyoruz, memn...
Celil Kamburoglu
Celil Kamburoglu · 23 Ağustos 2022
Merhaba ben burun estetik olduk ve gerçekten kelimeler yetersiz kalıyor anlatınca. Hocam o kadar güzel bir insan ve...