İstanbul şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 144 adet Özel Hastane listelenmiştir. İstanbul ilinde toplam 624 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden İstanbul yazısına tıklayabilirsiniz.

İstanbul Özel Hastaneler Listesi

Arnavutköy
Özel Avrupa Hospital İstanbul
★★★★☆· Arnavutköy / İstanbul
Özel Avrupa Hospital İstanbul Hastanesi üst düzey bir hastanede olması gerekli tüm fiziki alt yapıya sahip bir kurumdur.
Ataşehir
Özel Bayındır Hastanesi İçerenköy
★★★☆☆· Ataşehir / İstanbul
İçerenköy Bayındır Hastanesi son teknoloji ile donatılmış 6 ameliyathanesi, bebek ve kalp hastaları için ayrı planlanmış alanlara sahip yoğun bakım üniteleri, erken tanı için birinci şart olan görüntüleme merkezi ve laboratuvarları ile hizmet sunmaktadır.
Özel Avicenna Ataşehir Hastanesi
★★★★☆· Ataşehir / İstanbul
Özel Avicenna Hospital İstanbul 98 yılında kurulmuş ve kurulduğundan bu yana insan sağlığını amaç olarak benimsemiş bir sağlık kuruluşudur.
Özel Eren Hastanesi
★★★★☆· Ataşehir / İstanbul
1996 Yılından itibaren Erengazi Tıp Merkezi olarak faaliyet gösterirken 2006 tarihinde ilk yataklı tedavi kurumumuz olan Eren Cerrahi Tıp Merkezini hizmetinize açtık.
Özel Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi
★★★☆☆· Ataşehir / İstanbul
Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi, hasta memnuniyeti ilkesinden hareketle, hasta ve hasta yakınlarına, çağdaş, güvenilir, güleryüzlü ve kaliteli sağlık hizmetini ileri teknolojik donanıma sahip imkanlar aracılığıyla sunmaktadır.
Özel Memorial Ataşehir Hastanesi
★★★★☆· Ataşehir / İstanbul
Ataşehir'in merkezinde bulunan Memorial Ataşehir Hastanesi; tecrübeli hekim kadrosu, güler yüzlü çalışanları, üstün altyapı ve teknik donanımı ile her branşta 7 gün 24 saat sağlık hizmeti sunmaktadır.
Avcılar
Özel Avcılar Anadolu Hastanesi
★★★☆☆· Avcılar / İstanbul
Anadolu Hastaneleri'nin ilki olan Avcılar Anadolu Hastanesi 1991 yılında kurulmuş olup deneyimli sağlık kadrosuyla hizmet vermektedir.
Özel Avcılar Hospital
★★★☆☆· Avcılar / İstanbul
Konusunda uzman deneyimli kadrolarla ve üstün teknoloji ürünü tıbbi cihazlarla hizmet veren Avcılar Hospital, sadece bölge halkının değil, İstanbul halkının beğeni ve ilgisine mahzar oldu.
Özel Medicana Avcılar Hastanesi
★★★★☆· Avcılar / İstanbul
1996 yılında kurulan, toplam 9000 metrekare kapalı alana sahip olan Medicana Avcılar Hastanesinin toplam yatak kapasitesi 60 adettir.
Bağcılar
Özel Hastane34 Hastanesi
★★★☆☆· Bağcılar / İstanbul
Hastanemiz Bağcılarda 8500 m2 kapalı alan üzerinde 9 katlı modern binamızda 100 hasta yatağı, 15 dahili-cerrahi yoğun bakım yatağı, 1 koroner yoğun bakım yatağı, 15 yenidoğan yoğun bakım yatağı ve 34 poliklinikten oluşan uluslar arası standartlarda bina ve donanıma sahiptir.
Özel Medilife Bağcılar Hastanesi
★★★★☆· Bağcılar / İstanbul
29 Erişkin Yoğun Bakım yatağı, 32 Yenidoğan Küvözü, 1 Koroner Yoğun Bakım yatağı olmak üzere toplamda 100 yataklı bir özel hastane olarak hizmete girmiştir.
Özel Hospitalist Hastanesi
★★★☆☆· Bağcılar / İstanbul
Özel Hospitalist Hastanesi Bağcılar Meydanında olup Bağcılar ve çevre semtler dahil tüm İstanbullulara her branşta her türlü sağlık hizmetini sağlamaktadır.
Özel Medicine Hospital Hastanesi
★★★★☆· Bağcılar / İstanbul
Atlas Üniversitesi Medicine Hospital; 1998 yılından bu güne, 20 yılı aşkın bir süredir kaliteli sağlık hizmetleriyle hastalarının güvenini kazanmış, başarılı tanı ve tedavi süreçleriyle birçok hastasının şifa bulmasına vesile olmuş saygın bir sağlık kurumu olarak hizmetlerini devam ettirmektedir.
Özel Birinci Yeni İklim Hastanesi
★★★☆☆· Bağcılar / İstanbul
Özel Birinci Yeni İklim Hastanesi 7/24 saat esasına göre kesintisiz hizmet vermektedir. Hastanemizde Toplamda 14 Bölüm 3 Polikilinik 2 labaratuvar mevcuttur.
Özel Güneşli Erdem Hastanesi
★★★☆☆· Bağcılar / İstanbul
Güneşli Erdem Hastahanesi 150 yatak kapasitesi ile hastaların her türlü ihtiyaçlarının göz önünde bulundurularak hazırlanmış hasta odaları, suit odalar ve engelli odaları ile hizmet sunuyor.
Bahçelievler
Özel Memorial Hizmet Hastanesi
★★★★☆· Bahçelievler / İstanbul
2000 yılında Türk Böbrek Vakfının Önce Hizmet ilkesinden yola çıkılarak kurulmuş olan Hizmet Hastanesi, 2010 yılından itibaren Memorial Sağlık Grubu tarafından yönetilmeye başlanmıştır.
Özel Ataköy Hastanesi
★★★★☆· Bahçelievler / İstanbul
Özel Ataköy Hastanesi olarak öğretim görevlisi ve uzman hekimlerden oluşan kadromuzla 24 saat siz kıymetli hastalarımızın hizmetindeyiz.
Özel İlke Yenibosna Tıp Merkezi
★★★☆☆· Bahçelievler / İstanbul
Özel İlke Hastanesi ilkemiz insan diyerek yola çıkan, deneyimli hekimlerin, sağlığı herkes için yaygınlaştırma ve mutluluğu çoğaltma misyonunun ürünüdür.
Özel A Hastanesi
★★★☆☆· Bahçelievler / İstanbul
Özel A Hastanesi uzmanlık, deneyim ve kalite anlayışı ile yaşanan sağlık sorunlarının çözümüne olan duyarlığıyla sağlıkta gelişimin öncüsü olmaya devam etmektedir.
Medical Park Bahçelievler Hastanesi
★★★★☆· Bahçelievler / İstanbul
Medical Park Bahçelievler Hastanesi İstanbul Avrupa yakasının merkezinde, E-5 karayolu üzerinde ve Atatürk Havaalanına 5 dakika uzaklıkta, yer alan hastane İstanbul'dan, şehir dışı ve yurtdışından gelen hastalara da merkezi konumu ile uluslar arası standartlarda sağlık hizmeti sunuyor.
Özel Yenibosna Safa Hastanesi
★★★☆☆· Bahçelievler / İstanbul
Özel Safa Hastanesi Yenibosna son derece sıkı bir titizlikle geçirmiş olduğu denetimlerin ardından ISO 9001:2008 ve ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistem belgesini almaya hak kazanmıştır.

Toplam 7 sayfanın 1. sayfasındasınız.

İlk Sayfa 2 3 4 5  Sonraki Sayfa »

Yorum ve Şikayetler
Hatun Mendeş
Hatun Mendeş · 20 Ekim 2021
Hastane de hizmet veren branş uzmanları tecrübeli ve güler yüzlü. Hizmet veren çalışan ve yönetim ekibi insana değe...
TC Hakan R Hücümenoğlu
TC Hakan R Hücümenoğlu · 28 Haziran 2021
Sn Fizyoterapist Uğur Alp ve Nuray Hanıma annemizin protez ameliyatı sonrası tedavisinde gösterdikleri ilgi alaka v...
Filiz Şahin
Filiz Şahin · 10 Haziran 2021
İnsanın duygularını para uğruna hiçe sayan hastane....
Levent İnan
Levent İnan · 4 Haziran 2021
O hastanede bir zamanlar böyle mi olacaktı dizisi çekilmişti hastane kapanmış şimdi peki o bina yerinde duruyor mu ...
Demirtaş Ailesi
Demirtaş Ailesi · 26 Mayıs 2021
Beyin sinir cerrahında Tamer hocamız iyidir. Bel fıtığı ameliyat oldum çok şükür kurtuldum....