Özel Avrupa Hospital Hastanesi

Özel Avrupa Hospital Hastanesi
Kurum Adı:Özel Avrupa Hospital Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Arnavutköy
Adres:Eski Edirne Cad. No:1338
Telefon:0 (212) 597-0830
Web Sitesi:www.avrupahospital.comHata Bildir
41.18174228.744051

Kurum Hakkında

Özel Avrupa Hospital Hastanesi, İstanbul ili Arnavutköy ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. 1996 Yılında İstanbul İli Arnavutköy ilçesinde Arnavutköy Hastanesi olarak açılan hastanemiz 2013 yılında Avrupa Sağlık Grubu bünyesine katılarak Özel Avrupa Hospital olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Avrupa Hospital Arnavutköy Bölgesinin Tek özel hastanesidir. Özel Avrupa Hospital, özellikli kadrosu ve memnuniyet odaklı kalite standartlarında hizmet anlayışı ile etik ilkeler doğrultusunda, sektörde öncü uygulamalarıyla fark yaratarak, sağlıkta öncü markalardan olmayı amaçlamaktadır.

Özel Avrupa Hospital; Bilimsel ve ileri tıp teknolojik gelişmeleri yakından izleyen doktor kadroları, teknolojik alt yapısı, ameliyathaneleri, doğumhaneleri, hasta katları, hasta odaları, poliklinikleri, Güzellik ve estetik merkezi, laboratuvarları ve görüntüleme merkezi ile hastalarına güvenli bir ortamda tedavi olmanın rahatlığını yaşatmaktadır. Halkımıza toplamda on altı branşta sağlık hizmeti vermektedir. Özel Avrupa Hospital olarak öncelikli hedefimiz; halkımızın ve tüm insanlığın sağlık sorunlarına, çağdaş olanaklarımız ve uzman kadrolarımızla, yerinde, acil, etkin, kaliteli ve ekonomik çözümler üretmektir.

Özel Avrupa Hospital; Bölgesinde pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük etmek hedefiyle, uluslararası tanı-tedavi yöntemleri ile de bölgemizde özel hastaneciliği başarılıyla temsil etmektedir.

Özel Avrupa Hospital Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük etmek olup, uluslararası tanı-tedavi yöntemleri ile de ülkemizi yurtdışında başarıyla temsil etmeyi hedeflemektedir.

Hastanemizde; Acil Servis, Genel Cerrahi, Dahiliye, Kardiyoloji, Kulan Burun Boğaz, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Ortopedi, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Hastalıkları, Üroloji, Beslenme ve Diyet, Biyokimya, Radyoloji ve Diyaliz bölümleri ile halkımıza hizmet vermekteyiz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Avrupa Hospital Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım
 • Sitogenetik
 • Moleküler Genetik

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Esra Oguz
★★★★★
İlk doğumum orda oldu 2 yıl önce çok memnun kaldım. Şimdi kasimda ikinci doğumu da orda düşünüyoruz üstelik anadolu yakasına taşınmamıza rağmen :)
Gülümser Karasu
1.5 aydır test sonuçlarımı alamadım bu nasıl hastahane.
Ocak Zekai
10 dk dır arıyorum teli açan yok nasıl bir yer herkes tatilde heralde.
Cemal Tat
★★★★★
Çok güzel bir hastane çok memnunum.

Özel Avrupa Hospital Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.6 / 5

Özel Avrupa Hospital Hastanesi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 40 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Arnavutköy Sevgi Tıp Merkezi
Özel Sevgi Tıp Merkezi Arnavutköy ilçesi Nene Hatun caddesinde SGK anlaşmalı olarak birçok farklı branşta hizmet sunmaktadır.
Özel Arnavutköy Şafak Tıp Merkezi
Şafak Sağlık Grubu, Özel Arnavutköy Şafak Tıp Merkezind de hekim kadrosu, teknik ve medikal altyapısı ve hasta memnuniyetindeki başarısı ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor.
Özel Arnavutköy Diyaliz Merkezi
Kapasite artışı yaparak cihaz kapasitesini 27+1 cihaz olarak revize eden diyaliz merkezimiz, Renalturk Diyaliz grubunun desteği ile kaliteli hizmet anlayışıyla tecrübeli ve deneyimli hemodiyaliz hekimleri, diyaliz hemşireleri ve s
Arnavutköy Devlet Hastanesi
Arnavutköy Devlet Hastanesi
514 metre uzaklıkta
2010 yılında hizmet vermeye başlayan 201 yataklı Arnavutköy Devlet Hastanesi, Arnavutköy'ün ilk kamu yataklı kurumu olma özelliğine sahiptir.
Başakşehir Devlet Hastanesi
Başakşehir Devlet Hastanesi 100 yatak kapasite ile 5 Ameliyathane, Acil Servis, Genel Yoğun Bakım Ünitesi, Doğumhane, Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi ve Poliklinikleriyle hizmet vermektedir.
Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi
Başakşehir Şehir Hastanesi olarak da bilinen Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi, Türkiye'nin üçüncü büyük sağlık yatırım projesidir. Çam Sakura Şehir Hastanesinde toplam 725 klinik ve gerektiğinde yoğun bakım tıbbına dönüştü
Özel Başakşehir Tıp Merkezi
Özel Başakşehir Tıp Merkezi halen uzman hekimlerimiz, eğitimli ve tecrübeli tıbbi ekibimiz ile hizmetine devam etmektedir.
Özel Başakşehir Aktif Tıp Merkezi
Özel Başakşehir Aktif Tıp Merkezinde dermatoloji, diş sağlığı, dahiliye, fizik tevadi ve rehabilitasyon branşlarında hizmet verilmektedir.
Hadımköy Dr. İsmail Niyazi Kurtulmuş Hastanesi
İstanbulun en eski sağlık tesislerinden biri olan tarihi hastane, Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde bölge halkına hizmet veriyor.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Avrupa Hospital Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉