Özel Avrupa Hospital Hastanesi

Özel Avrupa Hospital Hastanesi
Kurum Adı:Özel Avrupa Hospital Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Arnavutköy
Adres:Eski Edirne Cad. No:1338
Telefon:0 (212) 597-0830
Web Sitesi:www.avrupahospital.comHata Bildir
41.18174228.744051

Kurum Hakkında

1996 Yılında İstanbul İli Arnavutköy ilçesinde Arnavutköy Hastanesi olarak açılan hastanemiz 2013 yılında Avrupa Sağlık Grubu bünyesine katılarak Özel Avrupa Hospital olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Avrupa Hospital Arnavutköy Bölgesinin Tek özel hastanesidir. Özel Avrupa Hospital, özellikli kadrosu ve memnuniyet odaklı kalite standartlarında hizmet anlayışı ile etik ilkeler doğrultusunda, sektörde öncü uygulamalarıyla fark yaratarak, sağlıkta öncü markalardan olmayı amaçlamaktadır.

Özel Avrupa Hospital; Bilimsel ve ileri tıp teknolojik gelişmeleri yakından izleyen doktor kadroları, teknolojik alt yapısı, ameliyathaneleri, doğumhaneleri, hasta katları, hasta odaları, poliklinikleri, Güzellik ve estetik merkezi, laboratuvarları ve görüntüleme merkezi ile hastalarına güvenli bir ortamda tedavi olmanın rahatlığını yaşatmaktadır. Halkımıza toplamda on altı branşta sağlık hizmeti vermektedir. Özel Avrupa Hospital olarak öncelikli hedefimiz; halkımızın ve tüm insanlığın sağlık sorunlarına, çağdaş olanaklarımız ve uzman kadrolarımızla, yerinde, acil, etkin, kaliteli ve ekonomik çözümler üretmektir.

Özel Avrupa Hospital; Bölgesinde pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük etmek hedefiyle, uluslararası tanı-tedavi yöntemleri ile de bölgemizde özel hastaneciliği başarılıyla temsil etmektedir.

Özel Avrupa Hospital Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük etmek olup, uluslararası tanı-tedavi yöntemleri ile de ülkemizi yurtdışında başarıyla temsil etmeyi hedeflemektedir.

Hastanemizde; Acil Servis, Genel Cerrahi, Dahiliye, Kardiyoloji, Kulan Burun Boğaz, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Ortopedi, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Hastalıkları, Üroloji, Beslenme ve Diyet, Biyokimya, Radyoloji ve Diyaliz bölümleri ile halkımıza hizmet vermekteyiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım
 • Sitogenetik
 • Moleküler Genetik

Özel Avrupa Hospital Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Avrupa Hospital Hastanesi, İstanbul ili Arnavutköy ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Esra Oguz
★★★★★
İlk doğumum orda oldu 2 yıl önce çok memnun kaldım. Şimdi kasimda ikinci doğumu da orda düşünüyoruz üstelik anadolu yakasına taşınmamıza rağmen :)
Gülümser Karasu
1.5 aydır test sonuçlarımı alamadım bu nasıl hastahane.
Ocak Zekai
10 dk dır arıyorum teli açan yok nasıl bir yer herkes tatilde heralde.
Cemal Tat
★★★★★
Çok güzel bir hastane çok memnunum.

Özel Avrupa Hospital Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.6 / 5

Özel Avrupa Hospital Hastanesi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 40 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Avrupa Hospital Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Arnavutköy Sevgi Tıp Merkezi
260 metre uzaklıkta
Merkez Mah. Nene Hatun Cd. No:9
Arnavutköy Şafak Tıp Merkezi
360 metre uzaklıkta
Merkez Mah. Fatih Cad. No:1177
Arnavutköy Diyaliz Merkezi
370 metre uzaklıkta
Merkez Mah. Şener Sok. No:10 Devlet Hastanesi Karşısı
Arnavutköy Devlet Hastanesi
510 metre uzaklıkta
Merkez Mah. Eski Edirne Asfaltı No:1165
Başakşehir Devlet Hastanesi
8.9 km. uzaklıkta
Başak Mah. Yunus Emre Cad. No:35/A
Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi
8.9 km. uzaklıkta
Başakşehir Mah. G-434 Cad. No:2L
Başakşehir Tıp Merkezi
9.4 km. uzaklıkta
Başakşehir 1. Etap Hürriyet Blv. Sakarya Sk. No.1