Özel Arnavutköy Diyaliz Merkezi

Özel Arnavutköy Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Arnavutköy Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Arnavutköy
Adres:Merkez Mah. Şener Sok. No:10 Devlet Hastanesi Karşısı
Telefon:0 (212) 681-0100
Web Sitesi:www.arnavutkoydiyaliz.comHata Bildir
41.17876128.746071

Kurum Hakkında

Özel Arnavutköy Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Arnavutköy ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 2000 yılında kurulan ve 2019 Kasım ayına kadar Arnavutköy Avrupa Hastanesi bünyesinde faaliyetine devam Avrupa Diyaliz Merkezi, 2019 Kasım ayı itibariyle isim değiştirmek suretiyle Arnavutköy Diyaliz Hizmetleri olarak, Renalturk Diyaliz Hizmetleri Grup şirketi Onur Diyaliz Hizmetleri bünyesine devredilmiştir.

Devir ile beraber hastalara daha iyi hizmet verebilmek maksadıyla 2020 mart ayında yeni modern binasına taşınarak mevcut kullanımda yaşlanmış olan bütün Hemodiyaliz Cihazları da dahil olmak üzere olan bütün altyapısını değiştirmiştir

Kapasite artışı yaparak cihaz kapasitesini 27+1 cihaz olarak revize eden diyaliz merkezimiz, Renalturk Diyaliz grubunun desteği ile kaliteli hizmet anlayışıyla tecrübeli ve deneyimli hemodiyaliz hekimleri, diyaliz hemşireleri ve sağlık çalışanları ile üst düzey hizmet vermeye devam etmektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Arnavutköy Diyaliz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Arnavutköy Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Arnavutköy Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.5 / 5

Özel Arnavutköy Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Arnavutköy Şafak Tıp Merkezi
Şafak Sağlık Grubu, Özel Arnavutköy Şafak Tıp Merkezind de hekim kadrosu, teknik ve medikal altyapısı ve hasta memnuniyetindeki başarısı ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor.
Arnavutköy Devlet Hastanesi
Arnavutköy Devlet Hastanesi
142 metre uzaklıkta
2010 yılında hizmet vermeye başlayan 201 yataklı Arnavutköy Devlet Hastanesi, Arnavutköy'ün ilk kamu yataklı kurumu olma özelliğine sahiptir.
Özel Avrupa Hospital Hastanesi
Özel Avrupa Hospital Hastanesi
372 metre uzaklıkta
Avrupa Hospital, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından izleyen doktor kadroları ve teknik altyapısı ile üst seviye hizmet sunmaktadır.
Özel Arnavutköy Sevgi Tıp Merkezi
Özel Sevgi Tıp Merkezi Arnavutköy ilçesi Nene Hatun caddesinde SGK anlaşmalı olarak birçok farklı branşta hizmet sunmaktadır.
Başakşehir Devlet Hastanesi
Başakşehir Devlet Hastanesi 100 yatak kapasite ile 5 Ameliyathane, Acil Servis, Genel Yoğun Bakım Ünitesi, Doğumhane, Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi ve Poliklinikleriyle hizmet vermektedir.
Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi
Başakşehir Şehir Hastanesi olarak da bilinen Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi, Türkiye'nin üçüncü büyük sağlık yatırım projesidir. Çam Sakura Şehir Hastanesinde toplam 725 klinik ve gerektiğinde yoğun bakım tıbbına dönüştü
Özel Başakşehir Tıp Merkezi
Özel Başakşehir Tıp Merkezi halen uzman hekimlerimiz, eğitimli ve tecrübeli tıbbi ekibimiz ile hizmetine devam etmektedir.
Özel Başakşehir Aktif Tıp Merkezi
Özel Başakşehir Aktif Tıp Merkezinde dermatoloji, diş sağlığı, dahiliye, fizik tevadi ve rehabilitasyon branşlarında hizmet verilmektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Arnavutköy Diyaliz Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉