Özel Arnavutköy Diyaliz Merkezi

Özel Arnavutköy Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Arnavutköy Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Arnavutköy
Adres:Merkez Mah. Şener Sok. No:10 Devlet Hastanesi Karşısı
Telefon:0 (212) 681-0100
Web Sitesi:www.arnavutkoydiyaliz.comHata Bildir
41.17876128.746071

Kurum Hakkında

2000 yılında kurulan ve 2019 Kasım ayına kadar Arnavutköy Avrupa Hastanesi bünyesinde faaliyetine devam Avrupa Diyaliz Merkezi, 2019 Kasım ayı itibariyle isim değiştirmek suretiyle Arnavutköy Diyaliz Hizmetleri olarak, Renalturk Diyaliz Hizmetleri Grup şirketi Onur Diyaliz Hizmetleri bünyesine devredilmiştir.

Devir ile beraber hastalara daha iyi hizmet verebilmek maksadıyla 2020 mart ayında yeni modern binasına taşınarak mevcut kullanımda yaşlanmış olan bütün Hemodiyaliz Cihazları da dahil olmak üzere olan bütün altyapısını değiştirmiştir

Kapasite artışı yaparak cihaz kapasitesini 27+1 cihaz olarak revize eden diyaliz merkezimiz, Renalturk Diyaliz grubunun desteği ile kaliteli hizmet anlayışıyla tecrübeli ve deneyimli hemodiyaliz hekimleri, diyaliz hemşireleri ve sağlık çalışanları ile üst düzey hizmet vermeye devam etmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Arnavutköy Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Arnavutköy Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Arnavutköy ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Arnavutköy Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Arnavutköy Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.5 / 5

Özel Arnavutköy Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Arnavutköy Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Arnavutköy Şafak Tıp Merkezi
40 metre uzaklıkta
Merkez Mah. Fatih Cad. No:1177
Arnavutköy Devlet Hastanesi
140 metre uzaklıkta
Merkez Mah. Eski Edirne Asfaltı No:1165
Avrupa Hospital Hastanesi
370 metre uzaklıkta
Eski Edirne Cad. No:1338
Arnavutköy Sevgi Tıp Merkezi
540 metre uzaklıkta
Merkez Mah. Nene Hatun Cd. No:9
Başakşehir Devlet Hastanesi
8.5 km. uzaklıkta
Başak Mah. Yunus Emre Cad. No:35/A
Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi
8.5 km. uzaklıkta
Başakşehir Mah. G-434 Cad. No:2L