Özel Arnavutköy Sevgi Tıp Merkezi

Özel Arnavutköy Sevgi Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Arnavutköy Sevgi Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Arnavutköy
Adres:Merkez Mah. Nene Hatun Cd. No:9
Telefon:0 (212) 597-3826
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
41.18168528.740968

Kurum Hakkında

Özel Arnavutköy Sevgi Tıp Merkezi, İstanbul ili Arnavutköy ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 1999 yılında kurulan Özel Sevgi Tıp Mekezi kurulduğu günden beri Arnavutköy ilçesinde özel sağlık hizmetlerinin öncüsü olarak bu yolda yaptığı sürekli yatırımlar ve atılımlarla, sağlık hizmeti standartlarının yükselmesine katkı sağlamıştır.

Özel Sevgi Tıp Mekezi bünyesindeki tüm branş ve polikliniklerde sağlık hizmeti bağlamında İstanbul'un önde gelen kurumlarıyla eşit kalitede ve sağlık alanında belirlenmiş uluslararası standartlarla tam uyum içerisinde hizmet verilmektedir.

Tıp Mekezimiz bu hizmet kalitesine ulaşmak ve başarıyı sürekli kılmak adına teknolojik gelişmeleri takip ederek daima güncel tutulan donanım ve alanlarındaki yenilikleri sürekli takip ederek uzmanlıklarını geliştiren bir kadro ile değerli misafirlerini ağırlamaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Dermatoloji (Cildiye)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Genel Cerrahi
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Acil
  • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Arnavutköy Sevgi Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Arnavutköy Sevgi Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Özel Arnavutköy Sevgi Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Avrupa Hospital Hastanesi
Özel Avrupa Hospital Hastanesi
258 metre uzaklıkta
Avrupa Hospital, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından izleyen doktor kadroları ve teknik altyapısı ile üst seviye hizmet sunmaktadır.
Özel Arnavutköy Şafak Tıp Merkezi
Şafak Sağlık Grubu, Özel Arnavutköy Şafak Tıp Merkezind de hekim kadrosu, teknik ve medikal altyapısı ve hasta memnuniyetindeki başarısı ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor.
Özel Arnavutköy Diyaliz Merkezi
Kapasite artışı yaparak cihaz kapasitesini 27+1 cihaz olarak revize eden diyaliz merkezimiz, Renalturk Diyaliz grubunun desteği ile kaliteli hizmet anlayışıyla tecrübeli ve deneyimli hemodiyaliz hekimleri, diyaliz hemşireleri ve s
Arnavutköy Devlet Hastanesi
Arnavutköy Devlet Hastanesi
671 metre uzaklıkta
2010 yılında hizmet vermeye başlayan 201 yataklı Arnavutköy Devlet Hastanesi, Arnavutköy'ün ilk kamu yataklı kurumu olma özelliğine sahiptir.
Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi
Başakşehir Şehir Hastanesi olarak da bilinen Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi, Türkiye'nin üçüncü büyük sağlık yatırım projesidir. Çam Sakura Şehir Hastanesinde toplam 725 klinik ve gerektiğinde yoğun bakım tıbbına dönüştü
Başakşehir Devlet Hastanesi
Başakşehir Devlet Hastanesi 100 yatak kapasite ile 5 Ameliyathane, Acil Servis, Genel Yoğun Bakım Ünitesi, Doğumhane, Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi ve Poliklinikleriyle hizmet vermektedir.
Özel Başakşehir Tıp Merkezi
Özel Başakşehir Tıp Merkezi halen uzman hekimlerimiz, eğitimli ve tecrübeli tıbbi ekibimiz ile hizmetine devam etmektedir.
Özel Başakşehir Aktif Tıp Merkezi
Özel Başakşehir Aktif Tıp Merkezinde dermatoloji, diş sağlığı, dahiliye, fizik tevadi ve rehabilitasyon branşlarında hizmet verilmektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Arnavutköy Sevgi Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉