Özel Eren Hastanesi

Özel Eren Hastanesi
Kurum Adı:Özel Eren Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Ataşehir
Adres:Kayışdağı Cad. No:51-53 Küçükbakkalköy
Telefon:0 (216) 575-5877
40.97919629.110763

Kurum Hakkında

1996 Yılından itibaren Erengazi Tıp Merkezi olarak faaliyet gösterirken 2006 tarihinde ilk yataklı tedavi kurumumuz olan Eren Cerrahi Tıp Merkezini hizmetinize açtık.

Merkezimiz; Ameliyathaneleri, Doğumhaneleri, her branştan uzman hekim kadrosu, Acil servisi, Diş kliniği laboratuarları, Röntgen, Mamografi, Endoskopi Ünitesi ile günün her saati kesintisiz hizmet vermektedir.

Hedefimiz hizmet standartlarımızı giderek yükselterek halkımıza daha kaliteli sağlık hizmeti sunmaktır. Güleryüzlü personeli, temiz ve ferah ortamıyla size hizmet için buradayız.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yoğun Bakım
 • Aile Hekimliği

Özel Eren Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Eren Hastanesi, İstanbul ili Ataşehir ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Dilek Emrah Selimoğlu Aygün · 26 Ağustos 2015

İğrenç bir hastahane iğrenç çalışanlar ve doktor 9 ay boyunca bu hastahaneye gittim her gittiğimde stres ve sıkıntı yaşadım ödem zehirlenmesinden nerdeyse oluyordum ama doktor anlamadı doğumuma çok az kala tatile çıktı diğer doktorlar yaptircakmis doğumu onları istesem onlara giderdim ssk bile yoktu herkesten çok fazla para vererek kendi paramla rezil oldum bide nerdeyse canından oluyordum her hastaneye gittiğimde stres ve sıkıntı yaşadım inanılmaz pişmanım eğer bu yazıları okuyosan hamileysen asla bana güven ve asla bu hastahaneye gitme son haftamda sap gibi doktorsuz kaldım son anda allahtan başka doktor bulduk ikinci günü bir hafta erken doğum yaptım kendi yaşadığım stres yemezmis gibi bide her gittiğimde uzdulen beni hep asla ne doktora nede hastahaneye hakkımı helal etmiyorum sakin gitmeyin

Secilyavuz Sönmez · 18 Mart 2015

9 aylık hamileyim. gebeliğimin başından itibaren tüm kontrolleri hastanenizde yaptırdım. her türlü evrak belgeler mevcut. doğuma günler sayıyorum, ağrılarım var ayağım sis üstüne basamıyorum ve bunlara ilave olarak hamilelik şekeri çıktı. çok yüksek denildi bu yüzden hastanenize gelerek kontrol ve tedavi olmak istedim. hastanenizden randevu almak için arıyorum. yakın zamanda randevu veremiyceklerini, bu yüzden 8 gün sonraya boşluk olduğu söylendi. doğumu hastanenizde yapmıycam. kntrol yüzünden bunları yaşıyorsam kim bilir doğumda neler gelecek başıma. şuanda bir sorun varsa gebelikle ilgili ve doğum anında ortaya çıkarsa her türlü zarardan hastanenizi sorumlu tutarım ve hakkınızda gerekli işlemleri yaparım. bu randevu rezilliğinizi ztn tüm sosyal medyada yayınlıycam. ailecek her türlü işlemlerde hastanenize gelip o kadar para sayıyoruz. ve hastanız oldgüm halde bunları yaşıyorum. tam bi fiyasko!

Cimbomlu Memet Adanır · 6 Şubat 2015

Şikayetçiyim diş bölümünden hiç bi tedavi uygulamadan para aldılar.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Eren Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Eren Hastanesi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 23 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Eren Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Acıbadem Labmed Laboratuvarı

60 metre uzaklıkta

Kerem Aydınlar Kampüsü Kayışdağı Cad. No:32

Avicenna Ataşehir Hastanesi

170 metre uzaklıkta

Kayışdağı Cd. No:47 İçerenköy

Dentistanbul Ataşehir Polikliniği

570 metre uzaklıkta

Küçükbakkalköy Mah. Vedat Günyol Cad. No:12

Prodenta Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

580 metre uzaklıkta

Küçükbakkalköy Mah. Işıklar Cad. No:11

Ataşehir Belediyesi Türkan Saylan Tıp Merkezi

590 metre uzaklıkta

Küçükbakkalköy Mah. Vedat Günyol Cad. No:4

Estethica Ataşehir Tıp Merkezi

650 metre uzaklıkta

Küçükbakkalköy Mah. Işıklar Cad. No:28