Özel Eren Hastanesi

Özel Eren Hastanesi
Kurum Adı:Özel Eren Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Ataşehir
Adres:Kayışdağı Cad. No:51-53 Küçükbakkalköy
Telefon:0 (216) 575-5877
Web Sitesi:www.erenhastanesi.comHata Bildir
40.97919629.110763

Kurum Hakkında

Özel Eren Hastanesi, İstanbul ili Ataşehir ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. 1996 Yılından itibaren Erengazi Tıp Merkezi olarak faaliyet gösterirken 2006 tarihinde ilk yataklı tedavi kurumumuz olan Eren Cerrahi Tıp Merkezini hizmetinize açtık.

Merkezimiz; Ameliyathaneleri, Doğumhaneleri, her branştan uzman hekim kadrosu, Acil servisi, Diş kliniği laboratuarları, Röntgen, Mamografi, Endoskopi Ünitesi ile günün her saati kesintisiz hizmet vermektedir.

Hedefimiz hizmet standartlarımızı giderek yükselterek halkımıza daha kaliteli sağlık hizmeti sunmaktır. Güleryüzlü personeli, temiz ve ferah ortamıyla size hizmet için buradayız.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Eren Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yoğun Bakım
 • Aile Hekimliği

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Mustafa Öztekin
Babamda birsey yok dediler 1000lira aldılar ve adam nerdeyse ölüyordu 5para etmez sağlık bakanlığına suç duyurusunda
Dilek Emrah Selimoğlu Aygün
İğrenç bir hastahane iğrenç çalışanlar ve doktor 9 ay boyunca bu hastahaneye gittim her gittiğimde stres ve sıkıntı yaşadım ödem zehirlenmesinden nerdeyse oluyordum ama doktor anlamadı doğumuma çok az kala tatile çıktı diğer doktorlar yaptircakmis doğumu onları istesem onlara giderdim ssk bile yoktu herkesten çok fazla para vererek kendi paramla rezil oldum bide nerdeyse canından oluyordum her hastaneye gittiğimde stres ve sıkıntı yaşadım inanılmaz pişmanım eğer bu yazıları okuyosan hamileysen asla bana güven ve asla bu hastahaneye gitme son haftamda sap gibi doktorsuz kaldım son anda allahtan başka doktor bulduk ikinci günü bir hafta erken doğum yaptım kendi yaşadığım stres yemezmis gibi bide her gittiğimde uzdulen beni hep asla ne doktora nede hastahaneye hakkımı helal etmiyorum sakin gitmeyin.
Secilyavuz Sönmez
9 aylık hamileyim. Gebeliğimin başından itibaren tüm kontrolleri hastanenizde yaptırdım. Her türlü evrak belgeler mevcut. Doğuma günler sayıyorum, ağrılarım var ayağım sis üstüne basamıyorum ve bunlara ilave olarak hamilelik şekeri çıktı. Çok yüksek denildi bu yüzden hastanenize gelerek kontrol ve tedavi olmak istedim. Hastanenizden randevu almak için arıyorum. Yakın zamanda randevu veremiyceklerini, bu yüzden 8 gün sonraya boşluk olduğu söylendi. Doğumu hastanenizde yapmıycam. Kntrol yüzünden bunları yaşıyorsam kim bilir doğumda neler gelecek başıma. Şuanda bir sorun varsa gebelikle ilgili ve doğum anında ortaya çıkarsa her türlü zarardan hastanenizi sorumlu tutarım ve hakkınızda gerekli işlemleri yaparım. Bu randevu rezilliğinizi ztn tüm sosyal medyada yayınlıycam. Ailecek her türlü işlemlerde hastanenize gelip o kadar para sayıyoruz. Ve hastanız olduğum halde bunları yaşıyorum. Tam bi fiyasko!
Cimbomlu Memet Adanır
Şikayetçiyim diş bölümünden hiç bi tedavi uygulamadan para aldılar.

Özel Eren Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.9 / 5

Özel Eren Hastanesi 5 üzerinden 3.9 puan almıştır. Toplam 27 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Avicenna Ataşehir Hastanesi
Avicenna International Hospital, 15.000 m² kapalı alan üzerinde, çağın gereği tıp teknolojileriyle insani, ahlaki ve bilimsel esasları ön planda tutan bir hastane olarak, İstanbul Ataşehir’de faaliyet göstermektedir.
Özel Dentopia Ataşehir Diş Hastanesi
Özel Dentopia Ataşehir Diş Hastanesi tam teşekküllü ameliyathanesi ve anestezi ekibinin yanı sıra engellilere özel bölümü, çocuklara özel oyun odası 20 farklı diş ünitesi ile 2000 m2 kapalı alanda hizmet vermektedir.
Özel Prodenta Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Doç. Dr. Arzu Aykor ve Dr. Dt. Okan Acar'ın yönetiminde Özel Prodenta Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Ataşehir Işıklar caddesinde hizmet vermektedir.
Ataşehir Belediyesi Türkan Saylan Tıp Merkezi
Ataşehir Belediyesi Prof. Dr. Türkan Saylan Tıp Merkezi; halkımıza güvenilir, kaliteli ve kolay ulaşılır sağlık hizmeti sunmak amacıyla faaliyet göstermektedir.
Özel Medicana Ataşehir Hastanesi
Sadece Türkiye’nin değil Avrupa’nın da önemli sağlık merkezlerinden biri olacak olan Medicana Ataşehir Hastanesi modern teknolojik altyapısı, üst düzey hastane mimarisi ile tıbbın tüm dallarında hizmet verecek şekilde planlandı.
Özel Estethica Ataşehir Tıp Merkezi
Estethica Cerrahi Tıp Merkezi öncelikle üstün teknoloji sistemleri ve tecrübeli kadrosuyla hastalarına büyük bir özveri ile hizmet vermeyi hedeflemektedir.
Özel Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi
Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi, hasta memnuniyeti ilkesinden hareketle, hasta ve hasta yakınlarına, çağdaş, güvenilir, güleryüzlü ve kaliteli sağlık hizmetini ileri teknolojik donanıma sahip imkanlar aracılığıyla sunmakta
Özel Memorial Ataşehir Hastanesi
Ataşehir'in merkezinde bulunan Memorial Ataşehir Hastanesi; tecrübeli hekim kadrosu, güler yüzlü çalışanları, üstün altyapı ve teknik donanımı ile her branşta 7 gün 24 saat sağlık hizmeti sunmaktadır.
Özel Acıbadem Ataşehir Tıp Merkezi
Tıbbın tüm branşlarında hizmet veren Acıbadem Ataşehir Cerrahi Tıp Merkezi, yetkin sağlık kadrosu ve güçlü teknolojik altyapısıyla, 7 gün 24 saat Ataşehirlilerin sağlık ihtiyaçlarını karşılıyor.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Eren Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉