Özel Bayındır Hastanesi İçerenköy

Özel Bayındır Hastanesi İçerenköy
Kurum Adı:Özel Bayındır Hastanesi İçerenköy
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Ataşehir
Adres:Ali Nihat Tarlan Cad. Ertaş Sok. No:17 İçerenköy
Telefon:0 (216) 575-2666
Web Sitesi:www.bayindirhastanesi.com.trHata Bildir
40.96710729.110219

Kurum Hakkında

Bayındır Hastanesi; İçerenköy'de Acil Tıp, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Yenidoğan, İç Hastalıkları, Gastroenteroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz, Göz Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Üroloji, Nöroloji, Ağız ve Diş Sağlığı, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Kardiyovasküler Cerrahi, Dermatoloji, Anestezi ve Reanimasyon, Laboratuar ve Radyoloji branşlarında hizmet vermekte olup; girişimsel işlemlerin de yapılmakta olduğu tam donanımlı görüntüleme merkezi ve Uyku Bozuklukları Merkezini de bünyesinde bulunduruyor.

Son teknoloji ile donatılmış 6 ameliyathanesi, bebek ve kalp hastaları için ayrı planlanmış alanlara sahip yoğun bakım üniteleri, erken tanı için birinci şart olan görüntüleme merkezi ve laboratuvarları ile Bayındır Hastanesi İçerenköy; sadece İstanbul'un değil, bölgenin tıbbi referans noktası oldu.

Odalarımız tek kişilik, iki kişilik ve suit odalardan oluşmaktadır. Suit odalarımız 2. ve 4. katlarda bulunmaktadır. Her odamızda ayarlanabilir yataklarımız, hemşire çağrı sistemi, acil çağrı sistemi, banyo/tuvalet, klima sistemi, televizyon, kasa ve internet bağlantısı bulunmaktadır. Ayrıca tek yataklı ve suit odalarımızda minibar yer almaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hematoloji
  • Kardiyoloji
  • Kalp ve Damar Cerrahisi
  • Acil
  • Tıbbi Onkoloji

Özel Bayındır Hastanesi İçerenköy iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Bayındır Hastanesi İçerenköy, İstanbul ili Ataşehir ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Bayındır Hastanesi İçerenköy hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Bayındır Hastanesi İçerenköy hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Özel Bayındır Hastanesi İçerenköy 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 18 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Bayındır Hastanesi İçerenköy Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kozyatağı Diyaliz Merkezi
600 metre uzaklıkta
Kocayol Cd. İbrahimağa Sk. No:5 Bostancı
Yeditepe Üniversitesi Kozyatağı Hastanesi
610 metre uzaklıkta
İçerenköy Mah.Hastane Sok.No:4-4/A Ataşehir
İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi
690 metre uzaklıkta
Hastane Sok. No:1/8 İçerenköy
Kozyatağı Central Hospital
830 metre uzaklıkta
Kocayol Cd. Kozyatağı Sok. No:5
Eren Hastanesi
1.3 km. uzaklıkta
Kayışdağı Cad. No:51-53 Küçükbakkalköy
Avicenna Ataşehir Hastanesi
1.4 km. uzaklıkta
Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:47
Türk Kızılay Altıntepe Tıp Merkezi
1.4 km. uzaklıkta
Altıntepe Mah. Cihadiye Cad. No:40