Eskil Devlet Hastanesi

Eskil Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Eskil Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Aksaray
İlçe:Eskil
Adres:Hastane Cd. Eskil Merkez
Telefon:0 (382) 411-5294
Web Sitesi:eskildh.saglik.gov.trHata Bildir
38.39323433.419892

Kurum Hakkında

Eskil Devlet Hastanesi sağlık hizmetleri; hasta hakları ve etik ilkeler doğrultusunda hastanın günlük yaşam gereksinimlerinin karşılanması, yaşam kalitesinin artırılması, hasta ve yakınlarının memnuniyetinin sağlanması için gerekli sağlık uygulamalarını belirli bir sistem dahilinde kesintisiz aynı nitelikte yapılmasını çalışmalarında esas alır.

Hastanemiz 2001 yılında sağlık bakanlığına bağlı ve 30 yataklı bir hastane olarak hizmete açılmıştır. Hastanemizin arsa alanı 15480 m2, kapalı alanı ise 958 m2 dir. Bu arsa alanı içerisinde ayrıca jeneratör, trafo binası ve lojman bulunmaktadır. Hastanemiz kuruluşunun ilk yıllarında sadece Acil Poliklinik hizmeti vermekte iken şuanda Acil Poliklinik, Dahiliye Polikliniği, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği, Diş Polikliniği, Yataklı Servis ve Hemodiyaliz Ünitesi birimlerinde sağlık hizmeti sunmaktadır. Şuanki tescilli yatak sayımız ise 25'dir. Hastanemiz 80 km2 çapında geniş bir coğrafyaya ve yaklaşık 25-30 bin civarında bir nüfusa sağlık hizmeti sunmaktadır.

Yeni Acil Servis 575 metrekare kapalı alana sahip olarak imar edildi. Ayaktan hasta muayene girişi ve ambulans girişi olmak üzere 2 ayrı girişi olacak şekilde düzenlendi. Eskil Devlet Hastanesi Acil Servisi'nde hasta gözlem odasında 11 adet yatak ve iki yataklı ve hasta başı monitörü olan canlandırma odası bulunmaktadır.

Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Eskil Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Eskil Devlet Hastanesi, Aksaray ili Eskil ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Eskil Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Eskil Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Eskil Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.3 / 5

Eskil Devlet Hastanesi 5 üzerinden 4.3 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Eskil Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Aksaray Hastanesi
48.8 km. uzaklıkta
Hacılar Harmanı Mahallesi E-90 Karayolu Üzeri
Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi
49.1 km. uzaklıkta
Yeni Sanayi Mah. Tacin Cad.
Aksaray Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
51.4 km. uzaklıkta
Büyük Bölcek Mahallesi 2446 Sok. No:6/2-3
Somuncubaba Diyaliz Merkezi
51.6 km. uzaklıkta
Çiftlik Mah. Nevşehir Yolu Üzeri Ihlara Bulvarı No:143
Aksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
52.4 km. uzaklıkta
Zafer Mah. 26.Cadde No:7
Cihanbeyli Devlet Hastanesi
52.9 km. uzaklıkta
Atçeken Mah. Hastane Cad. No:53
Başak Çocuk Hastalıkları Merkezi
52.9 km. uzaklıkta
Çerdiğin Mah. Cumhuriyet Bulvarı No:152/A