Eskil Devlet Hastanesi

Eskil Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Eskil Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Aksaray
İlçe:Eskil
Adres:Hastane Cd. Eskil Merkez
Telefon:0 (382) 411-5294
38.39323433.419892

Kurum Hakkında

Eskil Devlet Hastanesi sağlık hizmetleri; hasta hakları ve etik ilkeler doğrultusunda hastanın günlük yaşam gereksinimlerinin karşılanması, yaşam kalitesinin artırılması, hasta ve yakınlarının memnuniyetinin sağlanması için gerekli sağlık uygulamalarını belirli bir sistem dahilinde kesintisiz aynı nitelikte yapılmasını çalışmalarında esas alır.

Hastanemiz 2001 yılında sağlık bakanlığına bağlı ve 30 yataklı bir hastane olarak hizmete açılmıştır. Hastanemizin arsa alanı 15480 m2, kapalı alanı ise 958 m2 dir. Bu arsa alanı içerisinde ayrıca jeneratör, trafo binası ve lojman bulunmaktadır. Hastanemiz kuruluşunun ilk yıllarında sadece Acil Poliklinik hizmeti vermekte iken şuanda Acil Poliklinik, Dahiliye Polikliniği, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği, Diş Polikliniği, Yataklı Servis ve Hemodiyaliz Ünitesi birimlerinde sağlık hizmeti sunmaktadır. Şuanki tescilli yatak sayımız ise 25'dir. Hastanemiz 80 km2 çapında geniş bir coğrafyaya ve yaklaşık 25-30 bin civarında bir nüfusa sağlık hizmeti sunmaktadır.

Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Eskil Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Eskil Devlet Hastanesi, Aksaray ili Eskil ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Eskil Devlet Hastanesi RandevuEskil Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Eskil Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Eskil Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Eskil Devlet Hastanesi 5 üzerinden 4.3 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Eskil Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Aksaray Hastanesi

48.8 km. uzaklıkta

Hacılar Harmanı Mahallesi E-90 Karayolu Üzeri

Aksaray Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

51.4 km. uzaklıkta

Büyük Bölcek Mahallesi 2446 Sok. No:6/2-3

Somuncubaba Diyaliz Merkezi

51.6 km. uzaklıkta

Çiftlik Mah. Nevşehir Yolu Üzeri Ihlara Bulvarı No:143

Aksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

52.4 km. uzaklıkta

Zafer Mahallesi 26.Cadde No:7

Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi

52.7 km. uzaklıkta

Zafer Mah. Nevşehir cad. No:120

Cihanbeyli Devlet Hastanesi

52.9 km. uzaklıkta

Atçeken Mah. Hastane Cad. No:53