Geyve Devlet Hastanesi

Geyve Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Geyve Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Sakarya
İlçe:Geyve
Adres:Tepecikler Mah. Melikşah Sok. No:6
Telefon:0 (264) 517-5234
Web Sitesi:geyvedh.saglik.gov.trHata Bildir
40.521630.295361

Kurum Hakkında

Geyve Devlet Hastanesi, Sakarya ili Geyve ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Hastanemiz Sakarya Geyve İlçesi, Tepecikler Mevkiinde 4 katlı betonarme olarak 1972 yılında kurulmuş, 1974 yılında faaliyete geçmiş 3812 m2 kapalı alanı olan 42 yataklı Devlet Hastanesidir. Yüz ölçümü 20.229 m² olup, çam ağaçlarında oluşan küçük bir koruya sahiptir. Köyler dahil olmak üzere toplam 55.000 nüfusa 154 personel ile sağlık hizmeti vermektedir. Hastanemiz 2018 yılı itibari ile aynı alan içerisinde yapımı tamamlanan yeni hizmet binasına taşınmış olup hizmetine devam etmektedir. Geyve Devlet Hastanesi, fiziki mekanın yanında yenilenen cihazlar ve hastalar için düşünülen incelikler de takdir topluyor. Birçok branşta ilçedeki vatandaşların ve bölge halkının başka bir hastaneye gitmeden derdine deva bulduğu Geyve Devlet Hastanesinde özellikli birimlerde dikkat çekiyor.

Geyve Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Geyve Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Poliklinikler
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Geyve Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Geyve Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Geyve Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 13 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Pamukova Devlet Hastanesi
Pamukova Devlet Hastanesi
10 km. uzaklıkta
Pamukova ilçe merkezine 5 km uzakta bulunan Pamukova Devlet Hastanesi 25 yatak kapasitesi ile hizmete devam etmektedir.
Sapanca İlçe Devlet Hastanesi
Yeni Sapanca Devlet Hastanesi olarak daha modern bir ortamda daha fazla hizmet çeşitliliği ile donanım ve hizmette eksiksiz bir şekilde tedavi imkanı olanağı sunmayı amaç edindik.
Sakarya Sadıka Sabancı Devlet Hastanesi
Eski adı Sakarya Toyotasa Acil Yardım ve Travmatoloji Hastanesi olan kurum 105 yataklı yeni binasında Sadıka Sabancı Devlet Hastanesi olarak 2022 yılında hizmet vermeye başlamıştır.
Gölpazarı İlçe Entegre Hastanesi
Bilecik Gölpazar ilçe Hastanesi ilçe hastanelerini vermiş olduğu temel sağlık hizmetlerini ilçe halkına sunmaktadır.
Sakarya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Sakarya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Serdivan ilçesi Kemal Paşa Mahallesinde yeni ve modern binasında hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Medar Sakarya Hastanesi
Serdivan’da 14 bin metrekare alan üzerine kurulmuştur. Hastanemiz 7 gün 24 saat hizmet veren Acil Servis ünitesi ve 40 poliklinikte, 52 hekim ile dahili ve cerrahi branşlarda hizmet vermektedir.
Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Merkez kampüs, Korucuk kampüs, Doğumevi kampüs, Acil Durum Hastanesi kampüsü ve Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezi (TRSM) olarak birden çok kampüste hizmet vermeye devam etmektedir.
Sakarya Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlı Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi, acil hizmetleri, ameliyat hizmetleri, yeni doğan çocuk yoğun bakım üniteleri, perinatoloji merkezi, tüp bebek ünitesi, 8 yataklı anne oteli, nitelikli h
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Geyve Devlet Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉