Gölpazarı İlçe Entegre Hastanesi

Gölpazarı İlçe Entegre Hastanesi
Kurum Adı:Gölpazarı İlçe Entegre Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Bilecik
İlçe:Gölpazarı
Adres:Ulucami Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:23
Telefon:0 (228) 411-3101
Web Sitesi:golpazaridh.saglik.gov.trHata Bildir
40.28059630.311277

Kurum Hakkında

Gölpazarı İlçe Entegre Hastanesi, Bilecik ili Gölpazarı ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bilecik Gölpazar ilçe Hastanesi ilçe hastanelerini vermiş olduğu temel sağlık hizmetlerini ilçe halkına sunmaktadır. Acil müdahale, muayene, aşı, enjeksiyon, test işlemleri gibi sağlık hizmetlerini yerine getirmekle birlikte bir adet pratisyen hekimle birlikte hizmet vermektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Gölpazarı İlçe Entegre Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Gölpazarı İlçe Entegre Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Gölpazarı İlçe Entegre Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Gölpazarı İlçe Entegre Hastanesi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Yenipazar Devlet Hastanesi
Yenipazar Devlet Hastanesi
21 km. uzaklıkta
Bilecik Yenipazar İlçe Hastanesi bünyesinde, Acil sağlık hizmetleri, Aile Sağlığı Merkezi ve toplum sağlığı çalışmaları bir arada yürütülecek olup acil hastalarımızın ilk tedavileri ilçemizde yapılabilmektedir.
Geyve Devlet Hastanesi
Geyve Devlet Hastanesi
27 km. uzaklıkta
Geyve Devlet Hastanesi 2018 yılı itibari ile yapımı tamamlanan yeni hizmet binasına taşınmış olup birçok branşta ilçedeki vatandaşların ve bölge halkının başka bir hastaneye gitmeden derdine deva bulmaktadır.
Pamukova Devlet Hastanesi
Pamukova Devlet Hastanesi
27 km. uzaklıkta
Pamukova ilçe merkezine 5 km uzakta bulunan Pamukova Devlet Hastanesi 25 yatak kapasitesi ile hizmete devam etmektedir.
Osmaneli Devlet  Hastanesi
Osmaneli Devlet Hastanesi
27 km. uzaklıkta
1966 yılında 10 yataklı Sağlık Merkezi olarak hizmete başlayan hastanemiz 2010 yılında yeni binasına taşınıp, devlet hastanesi ünvanına kavuşmuş ve Osmaneli Devlet Hastanesi olarak hizmetlerini sürdürmektedir.
Söğüt Devlet Hastanesi
Söğüt Devlet Hastanesi
30 km. uzaklıkta
Bilecik Söğüt Devlet Hastanesi Söğüt Bilecik karayolu 1. km üzerinde bulunmaktadır. Hastane 25 yatak kapasitesi ile Söğüt ve komşu ilçelere hizmet sunmaktadır.
Bilecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Bilecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi modern tıbbi cihazlar ve teknolojiler kullanılan 300 yataklı yeni binasında 87 poliklinik, 67 yoğun bakım, 38 acil ve 21 diyaliz yatağıile hizmet sunmaktadır.
Özel Bilecik Orhangazi Diyaliz Merkezi
Özel Bilecik Orhangazi Diyaliz Merkezi olarak 15+1 cihaz kapasitesi ile hemodiyaliz hizmeti vermekteyiz.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Gölpazarı İlçe Entegre Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉