Yenipazar Devlet Hastanesi

Yenipazar Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Yenipazar Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Bilecik
İlçe:Yenipazar
Adres:Yeni Mah. Adnan Kahveci Cad. No:7/1
Telefon:0 (228) 431-2030
Web Sitesi:yenipazardh.saglik.gov.trHata Bildir
40.17670330.518217

Kurum Hakkında

Yenipazar Devlet Hastanesi, Bilecik ili Yenipazar ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bilecik Yenipazar İlçe Hastanesi bünyesinde, Acil sağlık hizmetleri, Aile Sağlığı Merkezi ve toplum sağlığı çalışmaları bir arada yürütülecek olup acil hastalarımızın ilk tedavileri ilçemizde yapılabilmektedir. Eski lojman yıkılarak yeni yapılan Yenipazar Devlet Hastanesi ek binası ile poliklinik, röntgen ve hizmetlerin rahatlaması ve ilçe halkına daha iyi hizmet vermesi sağlanmıştır.

Yenipazar Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Yenipazar Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Yenipazar Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Yenipazar Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
5.0 / 5

Yenipazar Devlet Hastanesi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gölpazarı İlçe Entegre Hastanesi
Bilecik Gölpazar ilçe Hastanesi ilçe hastanelerini vermiş olduğu temel sağlık hizmetlerini ilçe halkına sunmaktadır.
Söğüt Devlet Hastanesi
Söğüt Devlet Hastanesi
33 km. uzaklıkta
Bilecik Söğüt Devlet Hastanesi Söğüt Bilecik karayolu 1. km üzerinde bulunmaktadır. Hastane 25 yatak kapasitesi ile Söğüt ve komşu ilçelere hizmet sunmaktadır.
Özel Gürlife Hastanesi
Özel Gürlife Hastanesi
42 km. uzaklıkta
Özel Gürlife Hastanesi; 46 yoğun bakım yatağı (yetişkin yoğun bakım, yeni doğan yoğun bakım, kardiyo- vasküler yoğun bakım ve kardiyoloji yoğun bakım) olmak üzere 154 hasta yatağı ve 44 günübirlik servis yatağı ile şehrimizin en b
Geyve Devlet Hastanesi
Geyve Devlet Hastanesi
43 km. uzaklıkta
Geyve Devlet Hastanesi 2018 yılı itibari ile yapımı tamamlanan yeni hizmet binasına taşınmış olup birçok branşta ilçedeki vatandaşların ve bölge halkının başka bir hastaneye gitmeden derdine deva bulmaktadır.
Özel Eskişehir Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Eskişehir ve çevre illere hizmet veren bölgesindeki tek SGK anlaşması olan özel merkezdir.
Özel Ümit Hastanesi
Özel Ümit Hastanesi
43 km. uzaklıkta
Eskişehir Özel Ümit Hastanesinde 7 katlı kullanım alanı içerisinde 38'i yoğunbakım, 70 hasta yatağı olmak üzere toplam 108 yatak kapasitesi mevcuttur.
Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi
Yunus Emre Devlet Hastanesi yeni hizmet binası, biri 2 Eylül Ek Hizmet Binası diğeri ise Toplum Ruh Sağlığı Merkezi olmak üzerine 2 ek bina ile hizmet vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Yenipazar Devlet Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉