Yenipazar Devlet Hastanesi

Yenipazar Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Yenipazar Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Bilecik
İlçe:Yenipazar
Adres:Yeni Mah. Adnan Kahveci Cad. No:7/1
Telefon:0 (228) 431-2030
Web Sitesi:yenipazardh.saglik.gov.trHata Bildir
40.17670330.518217

Kurum Hakkında

Bilecik Yenipazar İlçe Hastanesi bünyesinde, Acil sağlık hizmetleri, Aile Sağlığı Merkezi ve toplum sağlığı çalışmaları bir arada yürütülecek olup acil hastalarımızın ilk tedavileri ilçemizde yapılabilmektedir. Eski lojman yıkılarak yeni yapılan Yenipazar Devlet Hastanesi ek binası ile poliklinik, röntgen ve hizmetlerin rahatlaması ve ilçe halkına daha iyi hizmet vermesi sağlanmıştır.

Yenipazar Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Yenipazar Devlet Hastanesi, Bilecik ili Yenipazar ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Yenipazar Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Yenipazar Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Yenipazar Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
5.0 / 5

Yenipazar Devlet Hastanesi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Yenipazar Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gölpazarı İlçe Entegre Hastanesi
21 km. uzaklıkta
Ulucami Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:23
Söğüt Devlet Hastanesi
33.3 km. uzaklıkta
Türkmenbaşı Mh. Ertuğrulgazi Cd. No:90
Gürlife Hastanesi
42.4 km. uzaklıkta
Fevzi Çakmak Mah. Akınsel Sok. No:1 Tepebaşı
Geyve Devlet Hastanesi
42.7 km. uzaklıkta
Tepecikler Mah. Melikşah Sok. No:6
Eskişehir Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
43 km. uzaklıkta
Uluönder Mah. İsmet İnönü 2 Cad. No:109