Adıyaman Gölbaşı Devlet Hastanesi

Adıyaman Gölbaşı Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Adıyaman Gölbaşı Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Adıyaman
İlçe:Gölbaşı
Adres:Yenikent Mah. Hastane Cad. No:14
Telefon:0 (416) 781-6133
Web Sitesi:adiyamangolbasidh.saglik.gov.trHata Bildir
37.79031437.66059

Kurum Hakkında

İlçemiz devlet hastanesi 1988 yılında 1 başhekim (pratisyen hekim), 3 hemşire, 1 ebe ve 1 röntgen teknisyeni ile hastane binası olmaması nedeni ile Gölbaşı Merkez Sağlık Ocağı bünyesinde hizmet vermeye başlamıştır.

1991 yılında ilçemiz Mimar Sinan Mahallesinde şu an bulunduğu yerde inşaatı başlamış, 1993 yılında 50 yataklı ve “L” tipi bir binada 1 başhekim (İç Hastalıkları Uzmanı), 3 pratisyen hekim, 15 hemşire, 3 ebe ve 11 diğer personelle hizmetini kendine ait binada devam ettirmiştir.

İlçemiz devlet hastanesinin 2007 yılı ekim ayında ek binasının hizmete açılması ile birlikte yatak sayısı 70 olmuştur. Ek bina; eczane, ambar, poliklinikler ve cerrahi yataklı servisler olarak dizayn edilmiştir.

Son olarak hastanemiz 2015 yılında yapımına başlanıp 2016 yılında tamamlanan 84 yataklı yeni hastane binası ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Psikiyatri

Adıyaman Gölbaşı Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Adıyaman Gölbaşı Devlet Hastanesi, Adıyaman ili Gölbaşı ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Adıyaman Gölbaşı Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Meltem Fidançiçek
Sabahtan beri arıyoruz açan yok oradaki memur nerde? Kimsenin kimseden haberi yok zor şartlar altında gidiyoruz ya Dr yok ya sıra yok mağdur ediliyoruz.
Keriman Yaman
★★
Bu hastane telefonları acep ne işe yarar ararsınız bekleyin sizi bağlıyoruz iyi de biri de vatandaşa bir cevap versin...
Hasan Kurşun
★★★★★
Tüm hastane görevlilerine ve başta doktorlar olmak üzere emeklerinden dolayı tşk eder saygılarımı sunarım. Hasan Kurşun - Avukat katibi..

Adıyaman Gölbaşı Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.6 / 5

Adıyaman Gölbaşı Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.6 puan almıştır. Toplam 17 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Adıyaman Gölbaşı Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Besni Devlet Hastanesi
23.5 km. uzaklıkta
Ali Erdemoglu Mah. Ali Erdemoglu Bulvarı No:6A
Çağlayancerit Devlet Hastanesi
29.8 km. uzaklıkta
İstiklal Mah. Karafirez Cad. Küme Evleri No:60
Doğanşehir Devlet Hastanesi
37.1 km. uzaklıkta
Doğanşehir Yolu, Vahap Küçuk Meslek Yuksek Okulu Karşısı
Araban Devlet Hastanesi
41.4 km. uzaklıkta
Turgut Özal Mah. Çanakkale Cad. No:3
Pazarcık Devlet Hastanesi
45.6 km. uzaklıkta
Ahmet Bozdağ Mh. Ahmet Aksu Cd.
Adıyaman Park Hospital
51.8 km. uzaklıkta
Yeni Sanayi Mahallesi 2819 Sk. No:13