Adıyaman Gölbaşı Devlet Hastanesi

Adıyaman Gölbaşı Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Adıyaman Gölbaşı Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Adıyaman
İlçe:Gölbaşı
Adres:Malatya Yolu Üzeri Gölbaşı
Telefon:0 (416) 781-6133
37.79031537.660606

Kurum Hakkında

Fiili 46 yatak kapasitesine sahip Adıyaman Gölbaşı Devlet Hastanesi olarak uluslararası standartlara uygun kaliteli sağlık hizmeti veren, hasta memnuniyetini ilke edinmiş, sürekli kendini yenileyen, itibarlı ve tercih edilen bir hastane olmak vizyonumuzdur.

Amacımız yasal mevzuatlar doğrultusunda, hasta ve çalışan memnuniyetini ön planda tutan, ekip ruhu ile çalışan, sürekli kendini yenilemeyi ilke edinmiş, sağlık hizmeti sunmaktır.

Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Psikiyatri

Adıyaman Gölbaşı Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Adıyaman Gölbaşı Devlet Hastanesi, Adıyaman ili Gölbaşı ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Adıyaman Gölbaşı Devlet Hastanesi RandevuAdıyaman Gölbaşı Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Keriman Yaman · 10 Eylül 2015

bu hastane telefonları acep ne işe yarar ararsınız bekleyin sizi bağlıyoruz iyi de biri de vatandaşa bir cevap versin...

Hasan Kurşun · 12 Ocak 2015

Tüm hastane görevlilerine ve başta doktorlar olmak üzere emeklerinden dolayı tşk eder saygılarımı sunarım. Hasan Kurşun - Avukat katibi..

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Adıyaman Gölbaşı Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Adıyaman Gölbaşı Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.8 puan almıştır. Toplam 15 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Adıyaman Gölbaşı Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Besni Devlet Hastanesi

23.5 km. uzaklıkta

Çat Mah. Ressam Ayşe Işık Cad. No:6

Çağlayancerit Devlet Hastanesi

29.8 km. uzaklıkta

İstiklal Mah. Karafirez Cad. Küme Evleri No:60

Doğanşehir Devlet Hastanesi

40.2 km. uzaklıkta

Esentepe Mah. Hastane Cad.

Araban Devlet Hastanesi

40.6 km. uzaklıkta

Turgut Özal Mah. Ceza Evi Cad No:2

Pazarcık Devlet Hastanesi

45.6 km. uzaklıkta

Ahmet Bozdağ Mh. Ahmet Aksu Cd.

Adıyaman Park Hospital

51.7 km. uzaklıkta

Yeni Sanayi Mahallesi 2819 Sk. No:13