Araban Devlet Hastanesi

Araban Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Araban Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Gaziantep
İlçe:Araban
Adres:Turgut Özal Mah. Ceza Evi Cad No:2
Telefon:0 (342) 611-2384
37.42547237.686836

Kurum Hakkında

2002 yılından 2004 yılına kadar sağlık ocağı, 2004 yılından 2007 yılına kadar sağlık merkezi, 2007 yılından sonra ise ilçe entegre hastanesi, 2011 yılında ise Araban Devlet Hastanesi olarak ilçemize hizmet verilmektedir. Hastanemizde; sizler ve yakınlarınızın memnuniyetini amaçlayan kolay ulaşılabilir, güvenilir, kalite standartlarına ve mevzuatlara uygun sağlık hizmeti sunmayı kalite politikamız olarak belirledik.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Araban Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Araban Devlet Hastanesi, Gaziantep ili Araban ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Araban Devlet Hastanesi RandevuAraban Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Hasan Kurşun · 12 Ocak 2015

Tüm hastane görevlilerine ve başta doktorlar olmak üzere emeklerinden dolayı tşk eder saygılarımı sunarım. Hasan Kurşun - Avukat katibi..

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Araban Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Araban Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Araban Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Halfeti İlçe Hastanesi

31.6 km. uzaklıkta

Siyahgül Mah. Hastane Cad. No:1 Yeni Halfeti

Besni Devlet Hastanesi

33.2 km. uzaklıkta

Çat Mah. Ressam Ayşe Işık Cad. No:6

Pazarcık Devlet Hastanesi

34.5 km. uzaklıkta

Ahmet Bozdağ Mh. Ahmet Aksu Cd.

Adıyaman Gölbaşı Devlet Hastanesi

40.6 km. uzaklıkta

Malatya Yolu Üzeri Gölbaşı

Vita Line Tıp Merkezi

43.6 km. uzaklıkta

Belkıs Mah. 26 Nolu Cadde Üzeri Yediler Plaza

Gaziantep Anka Hastanesi

45.5 km. uzaklıkta

Eyüp Sultan Mh. Hafız Tevfik Cd. No:162