Pazarcık Devlet Hastanesi

Pazarcık Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Pazarcık Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Kahramanmaraş
İlçe:Pazarcık
Adres:Ahmet Bozdağ Mh. Ahmet Aksu Cd.
Telefon:0 (344) 311-3135
37.49198037.304860

Kurum Hakkında

İlçemiz Devlet Hastanesi 10/12/1991 yılında Sağlık Bakanlığı tarafından 50 yataklı Devlet hastanesi olarak hizmete açılmıştır. 1991-1996 yılları arasında Uzman hekim olmadığından dolayı hastanemize gelen hastalara ayakta tedavi hizmeti verilmiştir. İlk Uzman Hekim 1996 yılında atanmıştır.

Halen Dahiliye servisi, Göğüs Servisi, Genel cerrahi servisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Servisi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Servisi, KBB servisi, Ortopedi Servisi, Enfeksiyon Hastalıkları, 4 cihazlı Diyaliz Ünitesi, Üroloji servisi, Diş ünitesi, 2 adet Ameliyathane salonu ve Endoskopi Salonu ile faaliyetini sürdürmektedir.

Misyonumuz, çağdaş fiziki alanlarla kaliteyi her alanda benimsemiş yönetim anlayışı, sağlık hizmetlerinde ileri teknik ve gelişmiş tıbbi uygulamalar ile gerçekleştirilen, toplumun özlediği ve bölgenin tercih edilen genel dal hastanesi olmaktır.

Poliklinikler
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Pazarcık Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Pazarcık Devlet Hastanesi, Kahramanmaraş ili Pazarcık ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Pazarcık Devlet Hastanesi RandevuPazarcık Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Hasan Kurşun · 12 Ocak 2015

Tüm hastane görevlilerine ve başta doktorlar olmak üzere emeklerinden dolayı tşk eder saygılarımı sunarım. Hasan Kurşun - Avukat katibi..

Mehtap Erguven · 15 Ekim 2012

Çocuk doktoruna teşekkur etmek istedim. Ben Londrada yaşıyorum, doktorunun sayesinde oğlum gayet saglikli. Halil Gürsoy'a saygılarımla teşekkür.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Pazarcık Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Pazarcık Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 21 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Pazarcık Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi

26.6 km. uzaklıkta

Gaziantep Yolu 14.km Karacasu Mevkii

Çağlayancerit Devlet Hastanesi

28 km. uzaklıkta

İstiklal Mah. Karafirez Cad. Küme Evleri No:60

Markasi Hospital Hastanesi

31.7 km. uzaklıkta

Yavuzselim Mah. 73045 Sok. No:32/A

Kahramanmaraş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

32.3 km. uzaklıkta

Recep Tayyip Erdoğan Blv. 73051. Sok. No:2

FMC Kahramanmaraş Kahraman Diyaliz Merkezi

32.6 km. uzaklıkta

Mehmet Akif Mah. Vakıf Cad No:61

FMC Kahramanmaraş Diyaliz Merkezi

33.9 km. uzaklıkta

Yenişehir Mah. Cumhuriyet Cad No:26