Özel Markasi Hospital Hastanesi

Özel Markasi Hospital Hastanesi
Kurum Adı:Özel Markasi Hospital Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Kahramanmaraş
İlçe:Dulkadiroğlu
Adres:Yavuzselim Mah. 73045 Sok. No:32/A
Telefon:0 (344) 231-6262
37.57046936.959261

Kurum Hakkında

Markasi Hospital, 2014 yılında kurulmuş bulunan Marsam Sağlık Hizmetleri A.Ş’nin ilk sağlık hizmetleri projesidir. Hastane binası inşaatı 2014-Ocak ayında, cihaz montajları ise Aralık 2014 tarihinde tamamlanmış ve Ocak 2015 tarihi itibarı ile hasta kabule başlanmıştır.

Markasi hastanesi Kahramanmaraş’ın Sağlık Sigortası kapsamında olan hastalardan fark ücreti almayan ilk hastanesi olup gelişmiş tıp teknolojisinin yanında üstün bilgi ve yetenekteki uzman kadrosuyla sağlık hizmetleri alanında hizmet sunmaktadır. Markasi Hastanesi sağlık hizmetlerine verdiği önemin yanı sıra, hasta ve hasta yakını memnuniyetini esas alan hasta ilişkileri hizmetleri ile hastaların isteklerine cevap vermeyi görev olarak benimsiyor. Bu doğrultuda, idari ve medikal alanında tüm çalışmalarına sunduğu eğitimlerin kalitesinin en üst düzeyde devamlılığını amaçlıyor.

Markasi Hastanesi, modern çağın sistemleriyle donatılmış, mimari ve teknoloji olarak akıllı bina sistemine sahip. Markasi Hastanesi’nde ısıtma/soğutma kontrol, yangın güvenlik sistemleri ve medikal gaz sistemlerinin tüm işleyişi merkezi otomasyon odasından kumanda edilmektedir. Odalarda her birimin veya hastanın kendine özgü ısı ihtiyaçları düşünülerek bireysel kontrole imkan da sağlanmıştır.

Hastanemiz Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından belirlenen “A Sınıfı Hastane” ünvanını almaya hak kazanmıştır. Markasi Hastanesi TC Sağlık Bakanlığı Sağlık mevzuatı özel hastane kanun tüzük ve yönetmeliklerine uygun olarak Ocak-2015 tarihinde ruhsatlandırılmış ve çalışmalarına devam etmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nefroloji
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Çocuk Cerrahisi
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım

Özel Markasi Hospital Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Markasi Hospital Hastanesi, Kahramanmaraş ili Dulkadiroğlu ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Zeki Canpolat · 16 Temmuz 2019

özel hastahaneye gidiyoruz para ödüyoruz özel oda tutup para ödüyoruz ama refakatçi sayısı 1 kişi imiş fazla kişi için 50 tl daha ödememiz lazımmış ulan benim hastamın çıkıp dolaşması lazım bir kişi bebeğe mi bakacak hastayımı dolaştıracak resmen hastahane değil ticarethane olmuş gidecek olan arkadaşlar cüzdan sağlam gelin zira allah muhafaza

Candybot Bot · 10 Mayıs 2019

Doktorlar konuşmaktan aciz. *** *** çocuk doktoru soru soruyoruz zorla cevap veriyor. Hemşireler bir acayip. Bebeğin kalan malzemesini istedik bezini önce bir iki tane kaldı dedi, ısrarla isteyince bir poşet bez getirdi. Mamasını istedik bakayım dediler gelmediler. Hırsız olmuşlar. Özel hastane diyecek bir yer değil.

Hasan Kaz · 2 Şubat 2018

Ben bu hastaneye gittim hiç tecrübeli bir goktor göremedim hastanızı bu hastaneye götürmek için üç kere beslere düşünün nedeni derseniz tecrübeli doktor goremedim

Ayşe Nergiz · 1 Haziran 2017

27 mayıs 2017 tarihinde acilde nöbette bulunan doktorunuzu şikayet etmek istiyorum. Uyku sersemliğiyle gelip hemşirelere verdiğim bilgi doğrultusunda yüzüme bile bakmayarak bana tedavi yazdı. Sormasam tanıyı bile söylemeyecekti. İletişim eksikliği olduğunu düşünüyorum. Hizmetinden hiç bir şekilde memnun kalmadım. Hastanenize tekrar gelmeyi düşünmüyorum. Yakın çevremide buna karşı uyaracağım

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Markasi Hospital Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Markasi Hospital Hastanesi 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 21 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Markasi Hospital Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kahramanmaraş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

870 metre uzaklıkta

Recep Tayyip Erdoğan Blv. 73051. Sok. No:2

FMC Kahramanmaraş Kahraman Diyaliz Merkezi

1.3 km. uzaklıkta

Mehmet Akif Mah. Vakıf Cad No:61

FMC Kahramanmaraş Diyaliz Merkezi

2.3 km. uzaklıkta

Yenişehir Mah. Cumhuriyet Cad No:26

Kahramanmaraş Özel Hayat Hastanesi

2.8 km. uzaklıkta

İsmet Paşa Mah. Yeni Hükümet Cad. 10. Sok. No:6

Devakent Hastanesi

2.9 km. uzaklıkta

İsmet Paşa Mh. 9. Sok No:22

Kahramanmaraş Gama Tıp Merkezi

3 km. uzaklıkta

İsmet Paşa Mah. Trabzon Cad. 12 Şubat Apt. Kat:2 No:3-4 (Vilayet Karşı

Sular Vatan Hastanesi

3 km. uzaklıkta

Hayrullah Mahallesi 4. Sk. No:12