Özel Markasi Hospital Hastanesi

Özel Markasi Hospital Hastanesi
Kurum Adı:Özel Markasi Hospital Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Kahramanmaraş
İlçe:Dulkadiroğlu
Adres:Yavuzselim Mah. 73045 Sok. No:32/A
Telefon:0 (344) 231-6262
Web Sitesi:www.markasihospital.comHata Bildir
37.57046936.959261

Kurum Hakkında

Markasi Hospital, 2014 yılında kurulmuş bulunan Marsam Sağlık Hizmetleri A.Ş’nin ilk sağlık hizmetleri projesidir. Hastane binası inşaatı 2014-Ocak ayında, cihaz montajları ise Aralık 2014 tarihinde tamamlanmış ve Ocak 2015 tarihi itibarı ile hasta kabule başlanmıştır.

Markasi hastanesi Kahramanmaraş’ın Sağlık Sigortası kapsamında olan hastalardan fark ücreti almayan ilk hastanesi olup gelişmiş tıp teknolojisinin yanında üstün bilgi ve yetenekteki uzman kadrosuyla sağlık hizmetleri alanında hizmet sunmaktadır. Markasi Hastanesi sağlık hizmetlerine verdiği önemin yanı sıra, hasta ve hasta yakını memnuniyetini esas alan hasta ilişkileri hizmetleri ile hastaların isteklerine cevap vermeyi görev olarak benimsiyor. Bu doğrultuda, idari ve medikal alanında tüm çalışmalarına sunduğu eğitimlerin kalitesinin en üst düzeyde devamlılığını amaçlıyor.

Markasi Hastanesi, modern çağın sistemleriyle donatılmış, mimari ve teknoloji olarak akıllı bina sistemine sahip. Markasi Hastanesi’nde ısıtma/soğutma kontrol, yangın güvenlik sistemleri ve medikal gaz sistemlerinin tüm işleyişi merkezi otomasyon odasından kumanda edilmektedir. Odalarda her birimin veya hastanın kendine özgü ısı ihtiyaçları düşünülerek bireysel kontrole imkan da sağlanmıştır.

Hastanemiz Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından belirlenen “A Sınıfı Hastane” ünvanını almaya hak kazanmıştır. Markasi Hastanesi TC Sağlık Bakanlığı Sağlık mevzuatı özel hastane kanun tüzük ve yönetmeliklerine uygun olarak Ocak-2015 tarihinde ruhsatlandırılmış ve çalışmalarına devam etmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nefroloji
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Çocuk Cerrahisi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım

Özel Markasi Hospital Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Markasi Hospital Hastanesi, Kahramanmaraş ili Dulkadiroğlu ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Zeki Canpolat
Özel hastahaneye gidiyoruz para ödüyoruz özel oda tutup para ödüyoruz ama refakatçi sayısı 1 kişi imiş fazla kişi için 50 tl daha ödememiz lazımmış ulan benim hastamın çıkıp dolaşması lazım bir kişi bebeğe mi bakacak hastayımı dolaştıracak resmen hastahane değil ticarethane olmuş gidecek olan arkadaşlar cüzdan sağlam gelin zira allah muhafaza.
Candybot Bot
Doktorlar konuşmaktan aciz. *** *** çocuk doktoru soru soruyoruz zorla cevap veriyor. Hemşireler bir acayip. Bebeğin kalan malzemesini istedik bezini önce bir iki tane kaldı dedi, ısrarla isteyince bir poşet bez getirdi. Mamasını istedik bakayım dediler gelmediler. Hırsız olmuşlar. Özel hastane diyecek bir yer değil.
Hasan Kaz
Ben bu hastaneye gittim hiç tecrübeli bir goktor göremedim. Hastanızı bu hastaneye götürmek için üç kere düşünün nedeni derseniz tecrübeli doktor göremedim.
Ayşe Nergiz
27 mayıs 2017 tarihinde acilde nöbette bulunan doktorunuzu şikayet etmek istiyorum. Uyku sersemliğiyle gelip hemşirelere verdiğim bilgi doğrultusunda yüzüme bile bakmayarak bana tedavi yazdı. Sormasam tanıyı bile söylemeyecekti. İletişim eksikliği olduğunu düşünüyorum. Hizmetinden hiç bir şekilde memnun kalmadım. Hastanenize tekrar gelmeyi düşünmüyorum. Yakın çevremide buna karşı uyaracağım.

Özel Markasi Hospital Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.9 / 5

Özel Markasi Hospital Hastanesi 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 28 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Markasi Hospital Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kahramanmaraş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
870 metre uzaklıkta
Recep Tayyip Erdoğan Blv. 73051. Sok. No:2
FMC Kahramanmaraş Kahraman Diyaliz Merkezi
1.3 km. uzaklıkta
Mehmet Akif Mah. Vakıf Cad No:61
FMC Kahramanmaraş Diyaliz Merkezi
2.3 km. uzaklıkta
Yenişehir Mah. Cumhuriyet Cad No:26
Sular Akademi Hastanesi
2.7 km. uzaklıkta
İstasyon Mah. 78001. Sok. Tren Garı Karşısı
Sular Vatan Hastanesi
3 km. uzaklıkta
Hayrullah Mahallesi 4. Sk. No:12
Uğur Göz Hastanesi
3.1 km. uzaklıkta
Şazibey Mh. Stad Cd. 9. Sk. No:15
Megapark Hastanesi
3.4 km. uzaklıkta
Hacı Bayram Veli Mah. Ali Sezal Bul. No:6