Kahramanmaraş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kahramanmaraş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Kahramanmaraş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Kahramanmaraş
İlçe:Dulkadiroğlu
Adres:Yavuz Selim Mh. Recep Tayyip Erdoğan Blv. 73051. Sok. No:2
Telefon:0 (344) 236-6825
Web Sitesi:kahramanmarasadsh.saglik.gov.trHata Bildir
37.56643636.950787

Kurum Hakkında

Kahramanmaraş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kahramanmaraş ili Dulkadiroğlu ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 01/03/2004 tarihinde AÇSAP binasında hizmet vermeye başlayan merkezimiz 2008 yılında temeli atılan yeni binasında 10/07/2010 tarihinden itibaren hizmet vermekledir.

Kurumumuz 30.000 m2 alan üzerine kurulu 62 poliklinik odası, 1 ameliyathanesi, merkezi sterilizasyon ünitesi, dijital görüntüleme merkezi, güler yüzlü ve her geçen gün kendini geliştiren personeli ile bölgemiz insanına hizmet vermeye devam etmektedir.

Kahramanmaraş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Kahramanmaraş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Elo Nilo
★★★★★
Dr Bekir Büyükköşk çok ilgili ve işini titizlikle yapan bir doktor. Sayesinde diş hastanesi fobimi yendim. Kesinlike tavsiye ederim.
TC Canan Kiraz
★★★★★
Kahramanmaraş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi temiz düzenli bir hastane. Diş hekimi Kuday Topak Beyden çok memnunuz ailece. İşini layıkıyle yapan Kuday Topak beye ve hemşiresine minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz. Başarılarınızın devamını diliyoruz. Yolunuz açık olsun
Ahmet Taş
Hastahanenin tuvaletleri hijyenik değil hemen hemen tüm doktorlar suratsız hastalara.
TC Fatmagül Yenikale
★★★★★
Bahri Deriçıkaran Hocamıza çok teşekkürler.. Diş doktoru fobisinden kurtulduk.. Herkese tavsiye ediyorum. Saygılar Bahri bey..
Tuğba Polat
★★★★★
Ben diş doktorundan korkan biriyim ama çok memnun kaldım herkese Hatice Hanımı önerim teşekkürler
Apo Ok
*** ilgisiz ve işten pek anladığını sanmıyorum. Ayrıca hastalığınız hakkında bilgi alırken pişkin bir şekilde cevap verip seni hiçe sayıyor. Ayrıca tekrar randevu almak istedim ayın 9nun ve esnek şekilde o tarihler arasında boş olduğunu söyledi yardımcısı. Ancak buna rağmen ayın son gününe randevu yazdırdı.
Musa Okumuş
★★★★★
Hastalara her doktorun Bilal bey gibi ilgilenmesini isterim. Bilal beye saygılar.
Hazalım Deniz Akgün
★★★★★
Tüm hekimlerimize teşekkür ederiz bilhassa Baykal Yıldız hocamıza sonsuz teşekkürlerimizle.
Rıza Atila
★★★★★
Çok temiz bir hastane, personel layıkıyla işini yapmaya çalışıyor. İnşallah hep böyle devam eder. Bu kuruma emeği geçen herkese teşekkürler.

Kahramanmaraş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Kahramanmaraş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 106 oy kullanılmış ve kurum hakkında 9 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel FMC Kahramanmaraş Kahraman Diyaliz Merkezi
Özel FMC Kahramanmaraş Kahraman Diyaliz Merkezi 30 yatak kapasitesi ile Mehmet Akif Mahallesinde bulunan binasında hemodiyaliz hizmeti sunmaktadır.
Özel Markasi Hospital Hastanesi
Markasi Hospital, 2014 yılında kurulmuş bulunan Marsam Sağlık Hizmetleri bünyesinde 2015 yılında hizmete girmiş ve A Sınıfı Hastane ünvanı alarak çalışmalarına devam etmektedir.
Özel FMC Kahramanmaraş Diyaliz Merkezi
Özel FMC Kahramanmaraş Diyaliz Merkezi, Yenişehir mahallesinde 35 makine kapasitesi ile hemodiyaliz hizmeti sunmaktadır.
Özel Sular Akademi Hastanesi
Özel Sular Akademi Hastanesi 2021 yılında hizmete açılmıştır. Kahramanmaraş'ın en büyük özel hastanesi olan Akademi Hastanesi Son teknoloji cihazları ve modern mimarisi ile Kahramanmaraş ve tüm bölgeye hizmet vermektedir.
Özel Uğur Göz Hastanesi
Uğur Göz Hastanesi 5 katlı, 2 ameliyathanesi, 22 özel odası, son teknolojiye uygun cihazları, otoparkı ve 24 saat göreve hazır ambulans hizmeti ile göz hastalıkları alanında hizmet vermektedir.
Özel Sular Vatan Hastanesi
Özel Sular Vatan Hastanesi, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, konusunda deneyimli ve uzmanlaşmış hekimlerle kadrolaşmıştır.
Özel Megapark Hastanesi
Özel Megapark Hastanesi
3 km. uzaklıkta
Megapark hastanesi Kahramanmaraş’ın en fazla yatak kapasiteli özel hastanesi olup gelişmiş tıp teknolojisinin yanında üstün bilgi ve yetenekteki uzman kadrosuyla sağlık hizmetleri alanında hizmet sunmaktadır.
Özel 12 Şubat Diyaliz Merkezi
Özel 12 Şubat Diyaliz Merkezi 11 cihaz kapasitesi ile Avrupa Birliği kriterlerinin de üstüne çıkarak ülkemizde örnek gösterilecek bir hizmet vermektedir.
Özel Marash Life Hospital Hastanesi
Özel Marash Life Hospital kaliteli hizmeti kendine ilke edinmiş yönetim kadrosu ve personeli ile eski Maremar Tıp Merkezi binasında hizmet sunmaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Kahramanmaraş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉