Besni Devlet Hastanesi

Besni Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Besni Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Adıyaman
İlçe:Besni
Adres:Çat Mah. Ressam Ayşe Işık Cad. No:6
Telefon:0 (416) 318-1067
37.67861437.888121

Kurum Hakkında

Besni Devlet Hastanesi olarak tecrübeli ve uzman kadrosundan aldığı güçle modern tıbbın imkanlarını kullanarak mümkün olan en iyi sağlık hizmetini halkımıza sunma gayreti içindeyiz.

Sağlığınızı korumak, sürdürmek, geliştirmek yada yeniden kazanmak amacıyla başvurduğunuz kurumumuzda 15 branşta uzman hekim, 24 poliklinikte ayaktan tedavi hizmeti yürütülürken 24 saat Acil Servis ve Ambulans Hizmetleri verilmektedir. Hastanemizde poliklinik hizmeti verdiğimiz tüm branşlarda yataklı tedavi hizmetleri de doktorunuzun uygun görmesi durumunda verilmektedir.

125 yatak kapasiteli Besni Devlet Hastanesi poliklinik, acil servis, diyaliz servisi, görüntüleme merkezi, laboratuvar, ameliyathane ve yoğun bakımları ile birlikte sosyal donatıları bünyesinde barındıran modern hastaneciliğin bütün özelliklerini taşımaktadır.

Poliklinikler
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Besni Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Besni Devlet Hastanesi, Adıyaman ili Besni ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Besni Devlet Hastanesi RandevuBesni Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Hasan Kurşun · 12 Ocak 2015

Tüm hastane görevlilerine ve başta doktorlar olmak üzere emeklerinden dolayı tşk eder saygılarımı sunarım. Hasan Kurşun - Avukat katibi..

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Besni Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Besni Devlet Hastanesi 5 üzerinden 4.6 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Besni Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Adıyaman Gölbaşı Devlet Hastanesi

23.5 km. uzaklıkta

Malatya Yolu Üzeri Gölbaşı

Adıyaman Park Hospital

32.9 km. uzaklıkta

Yeni Sanayi Mahallesi 2819 Sk. No:13

Araban Devlet Hastanesi

33.2 km. uzaklıkta

Turgut Özal Mah. Ceza Evi Cad No:2

Gözde Adıyaman Hastanesi

34.9 km. uzaklıkta

Eskisaray Mh. 702. Sk. No:8 Türk Telekom Karşısı

FMC Adıyaman Diyaliz Merkezi

35.1 km. uzaklıkta

Merkez Mah. Turgut Reis Cad. 117 Sk No:25

Kahta Park Medikal Tıp Merkezi

35.4 km. uzaklıkta

Fatih Mah. Hüseyin Fehmi Fırat Bulvarı No:5