Hacı İzzet Baysal Yunak Devlet Hastanesi

Hacı İzzet Baysal Yunak Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Hacı İzzet Baysal Yunak Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Konya
İlçe:Yunak
Adres:Esentepe Mah. Uzun Cad. Yunak
Telefon:0 (332) 851-2368
38.82196731.726481

Kurum Hakkında

Hastanemiz 1954 yılında hizmete girmiş 10671 m² arsaya, 612 m² kapalı alana, 306 m² oturum alanına sahip tek katlı 25 yataklı 2. Basamak Sağlık Kurumudur. 2005 yılında hastane zemin katının bakım ve onarımı yapılarak hastanemiz acil bölümü ayrılmış ve 112 istasyonu kurulmuştur. 2006 yılında Yemekhane ek binası yapılmış 2007 yılında da yemek hizmet alımı ve temizlik hizmet alımı yapılmıştır. Yine aynı yılda Diyaliz Ünitemiz hizmete açılmıştır.

2009 yılında da hayırsever vatandaşımız tarafından 3 Katlı 530m2 oturum alanlı toplam 1565m2 kapalı alana sahip ek bina yapılmıştır. Ek binayla birlikte hastanemizin Ameliyathane, Yoğun Bakım Üniteleri tamamlanmış bulunmaktadır. Bu binanın zemin katı poliklinik, laboratuar, bilgi işlem olarak; diğer 2 katında Doğumhane ve Ameliyathane, bunlar harici kısımlarıysa tek kişilik ve iki kişilik olmak üzere banyolu, tuvaletli, klimalı, tv, buzdolaplı ve telefonlu hasta odaları olarak kullanılacaktır.

Hastanemiz 2004 yılından bu güne kadar büyük gelişme göstererek gerek çalışan sayısı, gerek yatak sayısı, gerek hasta odalarının modernizasyonu, gerekse yoğun bakım servisi, acil servis, laboratuvar ve radyoloji gibi tüm alt yapı birimlerinde kapasite olarak sürekli artış göstererek sunulan sağlık hizmetinin kalitesi sürekli artmıştır. Hastanemiz tam otomasyon bilgi yönetimi sistemine geçmiş olup, hizmetin hiçbir aşamasında evrak kullanılmamakta, hasta ve yakınları evrak dolaştırmak zorunda bırakılmamaktadır. Hastaların hastanede bekleme süreleri mümkün olduğunca kısaltılmış, verilerin güvenliği artırılmış ve olası kaçakların önüne geçilmiştir. Hastanemiz poliklinik katında her hekime bir poliklinik yapılmış, hasta bekleme salonları yeniden düzenlenmiş, hasta muayene akışı otomasyon üzerinden monitörler vasıtası ile takibi yapılabilmektedir. Poliklinik katında ayrıca EKG, Enjeksiyon-Pansuman, Laboratuvar ve röntgen birimlerimiz bulunmakta hastalarımız bu birimlere çok kolay ulaşabilmektedir. Yıllık 60000 hastaya hizmet vermektedir.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Hacı İzzet Baysal Yunak Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hacı İzzet Baysal Yunak Devlet Hastanesi, Konya ili Yunak ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Hacı İzzet Baysal Yunak Devlet Hastanesi RandevuHacı İzzet Baysal Yunak Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Hacı İzzet Baysal Yunak Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Hacı İzzet Baysal Yunak Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Hacı İzzet Baysal Yunak Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Hacı İzzet Baysal Yunak Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Emirdağ Devlet Hastanesi

54.3 km. uzaklıkta

Çilli Mah. 7031 Sokak No:181

Parkhayat Akşehir Hastanesi

56.8 km. uzaklıkta

İstasyon Mah. İstasyon Cad. No:119

FMC Konya Akşehir Diyaliz Merkezi

58 km. uzaklıkta

Yarenler Mh. 24 Ağustos Bulvarı Askeri Depo Karşısı

Akşehir Devlet Hastanesi

58.4 km. uzaklıkta

Seyran Mah. Dr. Vahti Yamalık Cd. No:129

Dr. Halil İbrahim Özsoy Bolvadin Devlet Hastanesi

60 km. uzaklıkta

Erkmen Mah Emirdağ Cad. No:145 Bolvadin

Dr. Vefa Tanır Ilgın Devlet Hastanesi

61.4 km. uzaklıkta

Fahrettin Altay Mah. 573.Sok. No:2

Günyüzü İlçe Hastanesi

62.9 km. uzaklıkta

Yenikent Mahallesi Vatan Caddesi No:8 Günyüzü