Hacı İzzet Baysal Yunak Devlet Hastanesi

Hacı İzzet Baysal Yunak Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Hacı İzzet Baysal Yunak Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Konya
İlçe:Yunak
Adres:Esentepe Mah. Uzun Cad. Yunak
Telefon:0 (332) 851-2368
Web Sitesi:www.yunakdh.gov.trHata Bildir
38.82196731.726481

Kurum Hakkında

Hastanemiz 1954 yılında hizmete girmiş 10671 m² arsaya, 612 m² kapalı alana, 306 m² oturum alanına sahip tek katlı 25 yataklı 2. Basamak Sağlık Kurumudur. 2005 yılında hastane zemin katının bakım ve onarımı yapılarak hastanemiz acil bölümü ayrılmış ve 112 istasyonu kurulmuştur. 2006 yılında Yemekhane ek binası yapılmış 2007 yılında da yemek hizmet alımı ve temizlik hizmet alımı yapılmıştır. Yine aynı yılda Diyaliz Ünitemiz hizmete açılmıştır.

2009 yılında da hayırsever vatandaşımız tarafından 3 Katlı 530m2 oturum alanlı toplam 1565m2 kapalı alana sahip ek bina yapılmıştır. Ek binayla birlikte hastanemizin Ameliyathane, Yoğun Bakım Üniteleri tamamlanmış bulunmaktadır. Bu binanın zemin katı poliklinik, laboratuar, bilgi işlem olarak; diğer 2 katında Doğumhane ve Ameliyathane, bunlar harici kısımlarıysa tek kişilik ve iki kişilik olmak üzere banyolu, tuvaletli, klimalı, tv, buzdolaplı ve telefonlu hasta odaları olarak kullanılacaktır.

Hastanemiz 2004 yılından bu güne kadar büyük gelişme göstererek gerek çalışan sayısı, gerek yatak sayısı, gerek hasta odalarının modernizasyonu, gerekse yoğun bakım servisi, acil servis, laboratuvar ve radyoloji gibi tüm alt yapı birimlerinde kapasite olarak sürekli artış göstererek sunulan sağlık hizmetinin kalitesi sürekli artmıştır. Hastanemiz tam otomasyon bilgi yönetimi sistemine geçmiş olup, hizmetin hiçbir aşamasında evrak kullanılmamakta, hasta ve yakınları evrak dolaştırmak zorunda bırakılmamaktadır. Hastaların hastanede bekleme süreleri mümkün olduğunca kısaltılmış, verilerin güvenliği artırılmış ve olası kaçakların önüne geçilmiştir. Hastanemiz poliklinik katında her hekime bir poliklinik yapılmış, hasta bekleme salonları yeniden düzenlenmiş, hasta muayene akışı otomasyon üzerinden monitörler vasıtası ile takibi yapılabilmektedir. Poliklinik katında ayrıca EKG, Enjeksiyon-Pansuman, Laboratuvar ve röntgen birimlerimiz bulunmakta hastalarımız bu birimlere çok kolay ulaşabilmektedir. Yıllık 60000 hastaya hizmet vermektedir.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Hacı İzzet Baysal Yunak Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Hacı İzzet Baysal Yunak Devlet Hastanesi, Konya ili Yunak ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Hacı İzzet Baysal Yunak Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Hacı İzzet Baysal Yunak Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Hacı İzzet Baysal Yunak Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.1 / 5

Hacı İzzet Baysal Yunak Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Hacı İzzet Baysal Yunak Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Emirdağ Devlet Hastanesi
54.3 km. uzaklıkta
Çilli Mah. Konya Cad. No:165
Parkhayat Akşehir Hastanesi
56.8 km. uzaklıkta
İstasyon Mah. İstasyon Cad. No:119
FMC Konya Akşehir Diyaliz Merkezi
58 km. uzaklıkta
Yarenler Mh. 24 Ağustos Bulvarı Askeri Depo Karşısı
Akşehir Devlet Hastanesi
58.4 km. uzaklıkta
Seyran Mah. Dr. Vahti Yamalık Cd. No:129
Dr. Halil İbrahim Özsoy Bolvadin Devlet Hastanesi
59.6 km. uzaklıkta
Erkmen Mah. Şehitler Cad. No:153
Dr. Vefa Tanır Ilgın Devlet Hastanesi
61.4 km. uzaklıkta
Fahrettin Altay Mah. 115829. Sk. No:2
Günyüzü Devlet Hastanesi
62.9 km. uzaklıkta
Yenikent Mahallesi Vatan Caddesi No:8 Günyüzü