Hamur Devlet Hastanesi

Hamur Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Hamur Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Ağrı
İlçe:Hamur
Adres:Merkez Mah. Yüzbaşı Müfit Özkan Cad.
Telefon:0 (472) 451-2584
Web Sitesi:hamurdh.saglik.gov.trHata Bildir
39.60898542.987283

Kurum Hakkında

Hamur Devlet Hastanesi, Ağrı ili Hamur ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Hamur İlçe Hastanesi Ağrı Merkeze 12km uzaklıkta, köylerle beraber 18000 nüfusa sahip olan Hamur ilçesinde Sağlık Bakanlığının olurlarıyla 18/05/2011 yılında hizmete açılmıştır. 4000 m2 üzerine kurulmuş olup 4 katlı olarak hizmet vermektedir.

Hamur İlçe Hastanesi olarak; kuruluş yılımız olan 2011 tarihinden itibaren kendine güvenen, halkına en iyi hizmeti vermeyi kendine ilke edinen, çağımızın gerektirdiği bilgi ve birikimlerini halkımız için kullanan ve bu konuda önüne çıkabilecek hiçbir engeli tanımayan sağlık ordusunun neferleri olarak hizmet vermekteyiz.

Halen Hastanemiz bünyesinde;

• Aile Hekimliği Polikliniği,

• Acil Polikliniği,

• Diş Polikliniği,

• Laboratuvar Ünitesi,

• Röntgen Ünitesi,

• B tipi 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu

ile ilçe halkına hizmet vermeye devam etmektedir.

Hamur Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Hamur Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Hamur Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Hamur Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.2 / 5

Hamur Devlet Hastanesi 5 üzerinden 4.2 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Haziran 2018 yeni hastane binasına taşınan Ağrı Devlet Hastanesi, üniversite hastanesi statüsüne kavuşmuş ve Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Mediza Hastanesi
Özel Mediza Hastanesi
12 km. uzaklıkta
Mediza Hospital Ağrı Doğubeyazıt'ta 16.000m2 alan üzerine kurulu, bölgenin en büyük özel hastanesi olarak faaliyet vermektedir. 50 yatak kapasiteli Mediza Hospital 12 poliklinik, ameliyathane, kadın doğum ve acil servisi ile hizme
Ağrı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Ağrı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz kurulduğu günden bu güne kadar diş çekimi ve diş temizliği tedavileri ile Ağrı halkına hizmet vermektedir.
Özel Güven Tıp Merkezi
Özel Güven Tıp Merkezi
14 km. uzaklıkta
Özel Güven Tıp Merkezi Ağrı'da sağlık hizmetlerine yeni bir açılım kazandırmak amacıyla 2 bin 500 metrekare kapalı alan üzerinde, 3 katlı olarak hizmet sunmaktadır.
Özel Ağrı Medicenter Tıp Merkezi
Ağrı Özel Medicenter Tıp Merkezinde dört ana branşta kadın doğum, genel cerrahi, çocuk hastalıkları ve dahiliye bölümleriyle ve ayrıca ağız ve diş sağlığı kliniğinde hastalarımıza hizmet vermekteyiz.
Tutak Devlet Hastanesi
Tutak Devlet Hastanesi
20 km. uzaklıkta
Hastanemiz ilçe Van yolu üzeri Jandarma Komutanlığı yanında olup 06.11.2014 tarihinde 25 yataklı eski hizmet binasından taşınarak 30 yataklı Devlet Hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır.
Taşlıçay Devlet Hastanesi
2001 yılında şehir merkezinde Taşlıçay İlçe Hastanesi olarak hizmete açılmıştır. Hastanemiz 8723 m2 alana kuruludur.
Eleşkirt Devlet Hastanesi
Eleşkirt Devlet Hastanesi
34 km. uzaklıkta
Bakanlığımız tarafından yaptırılan hizmet binası 2015 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Hizmet binamız teknolojik alt yapı sistemi ve özgün görünümü ile 6146 metrekare kapalı kullanım alanı ve 50 yatak kapasiteye sahiptir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Hamur Devlet Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉