Hayrabolu Devlet Hastanesi

Hayrabolu Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Hayrabolu Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Tekirdağ
İlçe:Hayrabolu
Adres:Aydın Evler Mh. Arslan Küme Evleri No:20
Telefon:0 (282) 315-4441
41.20836427.108078

Kurum Hakkında

Hastanemiz 1986 yılında 50 yataklı Devlet Hastanesi olarak temeli açılmış olup; vatandaş-devlet işbirliği ile başlanan bu yatırımın inşaatı 1995 yılında tamamlanarak faaliyete açılmıştır.

Hastane 19500 m2 lik alan üzerine 50 yataklı L tipi planla inşa edilmiştir. 1. bloğu 3 kat olup poliklinik, servis idari bölümlerden oluşmaktadır. Diğer bloğu 2 kat olup ameliyathane, mutfak poliklinikler bölümünden oluşmaktadır.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Hayrabolu Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hayrabolu Devlet Hastanesi, Tekirdağ ili Hayrabolu ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Hayrabolu Devlet Hastanesi RandevuHayrabolu Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Hayrabolu Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Hayrabolu Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Hayrabolu Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Hayrabolu Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Babaeski Devlet Hastanesi

26.1 km. uzaklıkta

Dindoğru mah. 434 Nolu sokak, No:2, E-5 yolu üzeri

Lüleburgaz Derman Diyaliz Merkezi

26.5 km. uzaklıkta

Ayvalı yolu 4. km

Balkan Hastanesi

26.5 km. uzaklıkta

Ayvalı Yolu 4. Km Lüleburgaz

Medikent Hastanesi

29 km. uzaklıkta

Edirne Bayırı Mevkii Lüleburgaz

Bir Nefes Hastanesi

29.3 km. uzaklıkta

Siteler Mah. Nazif Balkan Cad No:35/37

Lüleburgaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

29.7 km. uzaklıkta

Edirne Bayırı Mevkii Dere Mah. No:2