Hekimhan Devlet Hastanesi

Hekimhan Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Hekimhan Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Malatya
İlçe:Hekimhan
Adres:Turgut Özal Mah. İstasyon Cad. No:13
Telefon:0 (422) 713-2899
38.80977437.940793

Kurum Hakkında

Hekimhan Devlet Hastanesi 1995 yılında SSK Dispanseri olarak yapılmış olup. 1997 yılında Sağlık Bakanlığına devri dolayısı ile devlet hastanesi olarak hizmet vermektedir. Mayıs 2015 tarihinde yapımı tamamlanan yeni modern hizmet binasına taşınmıştır.

Hekimhan Devlet Hastanesi; sağlıklı yaşamın tüm insanların temel hakkı olduğu inancı ve anlayışı içinde, bilimsel çalışmaları takip eden ve eğitimli personeli ile bunu destekleyen, hizmet alanların ve çalışanların memnuniyetini ön planda tutan, sağlık hizmetlerini en yeni teknolojileri kullanarak kaliteli ve zamanında sunan, çevreye ve insana saygılı, eşit, ilgili, anlayışlı ve güleryüzlü hizmet veren bir sağlık kuruluşu olmak ve hastalarının nezdinde tescil edilmiş bir devlet hastanesi olarak, sunduğu sağlık hizmetlerinin kalitesi ile bölgemizde bir marka haline gelmeyi kurumsal bir misyon olarak benimsemiş bir hastanedir.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Hekimhan Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hekimhan Devlet Hastanesi, Malatya ili Hekimhan ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Hekimhan Devlet Hastanesi RandevuHekimhan Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Hekimhan Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Hekimhan Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Hekimhan Devlet Hastanesi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Hekimhan Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Yazıhan İlçe Hastanesi

31.3 km. uzaklıkta

Doğuş Mah. Özgürlük Cad.

Darende Hulusi Efendi Devlet Hastanesi

48 km. uzaklıkta

Zaviye Mah. Hacı Hulusi Efendi Cad. No:22

Akçadağ Devlet Hastanesi

50.2 km. uzaklıkta

Kültür Mahallesi Kışla Cad. No:48

Arapgir Devlet Hastanesi

54 km. uzaklıkta

Atatürk cad. No:101

Malatya Asker Hastanesi

58 km. uzaklıkta

Hoca Ahmet Yesevi Mh. Mehmet Akif Ersoy Cd.

Gözde Akademi Hastanesi

58.7 km. uzaklıkta

Karakavak Mah. Ankara Asfaltı 6. Km. No:219