Hekimhan Devlet Hastanesi

Hekimhan Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Hekimhan Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Malatya
İlçe:Hekimhan
Adres:Turgut Özal Mah. İstasyon Cad. No:13
Telefon:0 (422) 713-2899
Web Sitesi:www.hekimhandh.gov.trHata Bildir
38.80977437.940793

Kurum Hakkında

Hekimhan Devlet Hastanesi 1995 yılında SSK Dispanseri olarak yapılmış olup. 1997 yılında Sağlık Bakanlığına devri dolayısı ile devlet hastanesi olarak hizmet vermektedir. Mayıs 2015 tarihinde yapımı tamamlanan yeni modern hizmet binasına taşınmıştır.

Hekimhan Devlet Hastanesi; sağlıklı yaşamın tüm insanların temel hakkı olduğu inancı ve anlayışı içinde, bilimsel çalışmaları takip eden ve eğitimli personeli ile bunu destekleyen, hizmet alanların ve çalışanların memnuniyetini ön planda tutan, sağlık hizmetlerini en yeni teknolojileri kullanarak kaliteli ve zamanında sunan, çevreye ve insana saygılı, eşit, ilgili, anlayışlı ve güleryüzlü hizmet veren bir sağlık kuruluşu olmak ve hastalarının nezdinde tescil edilmiş bir devlet hastanesi olarak, sunduğu sağlık hizmetlerinin kalitesi ile bölgemizde bir marka haline gelmeyi kurumsal bir misyon olarak benimsemiş bir hastanedir.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Hekimhan Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Hekimhan Devlet Hastanesi, Malatya ili Hekimhan ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Hekimhan Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Hekimhan Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Hekimhan Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.6 / 5

Hekimhan Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Hekimhan Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Yazıhan İlçe Hastanesi
31.3 km. uzaklıkta
Doğuş Mah. Özgürlük Cad.
Darende Hulusi Efendi Devlet Hastanesi
48 km. uzaklıkta
Zaviye Mah. Hacı Hulusi Efendi Cad. No:22
Akçadağ Şehit Gökhan Aslan Devlet Hastanesi
50.2 km. uzaklıkta
Kültür Mah. Kışla Cad. No:48
Arapgir Devlet Hastanesi
54 km. uzaklıkta
Atatürk cad. No:101
Gözde Akademi Hastanesi
58.7 km. uzaklıkta
Karakavak Mah. Ankara Asfaltı 6. Km. No:219
Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi
59.1 km. uzaklıkta
Turgut Özal Cd. Özalper Mh. No:4