Hilvan Devlet Hastanesi

Hilvan Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Hilvan Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Şanlıurfa
İlçe:Hilvan
Adres:Bağlar Mah. Gölcük Yolu Üzeri 2.km
Telefon:0 (414) 681-3233
37.59894438.979091

Kurum Hakkında

Hilvan-Diyarbakır Karayolu üzerinde bulunan 50 yataklı Hilvan Devlet Hastanesi yeni ve modern binasında hizmet sunmaktadır.

Hilvan Devlet Hastanesi olarak vizyonumuz bölgesinde teknolojik gelişmelerde öncü olma özelliğini devam ettirerek hizmet kalitesini sürekli arttıran, hasta memnuniyeti odaklı çağdaş bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Hilvan Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hilvan Devlet Hastanesi, Şanlıurfa ili Hilvan ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Hilvan Devlet Hastanesi RandevuHilvan Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Şahin Bezlek · 12 Aralık 2012

Hastanemiz cok küçük doktorlarımız az. Daha büyük bir Hilvan Devlet Hastanesi şimdikinden biraz daha fazla doktor istiyoruz.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Hilvan Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Hilvan Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Hilvan Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Siverek Devlet Hastanesi

27.8 km. uzaklıkta

Şanlıurfa Yolu Üzeri 13. Km.

Siverek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

33.3 km. uzaklıkta

Abdalağa Mah. Çermik Bulv. 25.Sok. No:9

Siverek Güney Tıp Merkezi

34 km. uzaklıkta

Camikebir Mahallesi Atatürk Bulvarı No:115

Karacadağ Tıp Merkezi

34.9 km. uzaklıkta

Hasan Çelebi Mah. Hacı Yusuf Sami Cad. No:8

Kahta Devlet Hastanesi

37.4 km. uzaklıkta

Yavuz Selim Mahallesi Namık Kemal Caddesi