İBB Darülaceze Tıp Merkezi

İBB Darülaceze Tıp Merkezi
Kurum Adı:İBB Darülaceze Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Ataşehir
Adres:Kayışdağı Cad. No:211
Telefon:0 (216) 528-8484
Web Sitesi:saglik.ibb.istanbulHata Bildir
40.97756729.147328

Kurum Hakkında

İBB Darülaceze Tıp Merkezi, İstanbul ili Ataşehir ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Darülaceze Tıp Merkezi 2008 yılında Kayışdağında Darülaceze sakinlerine ve kurum personeline hizmet amacıyla açılmıştır. Aynı yıl içerisinde yapılan SGK anlaşması sonrasında halkımızın da hizmetine sunulmuştur.

5 farklı branşta 11 uzman hekim, 1 diş hekimi, 28 yardımcı sağlık personeli ve 1 diyetisyen, 1 psikolog ile muayene, fizik tedavi, diyetisyen hizmeti, müdahale ve müşahede hizmeti, laboratuvar ve görüntüleme hizmetini ücretsiz olarak vermektedir. Tıp merkezi randevulu sistem ile hizmet vermektedir.

Ana ilkemiz çağın gerektirdiği bilgi ve donanımla hastalarımıza azami faydayı sağlayarak gerekli tıbbi teşhis ve tedavilerini gerçekleştirmektir. Hastalarımızın kendilerini aile ortamının sıcaklığı ve rahatlığında hissetmesini sağlayan güvenilir, anlayışlı, sevecen tıbbi kadromuzla her zaman dürüst, güvenli ve yeterli sağlık hizmetini dil, din, ırk ve renk ayırımı yapmaksızın vermek her zaman öncelikli amacımızdır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için İBB Darülaceze Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar
  • Çocuk Hastalıkları
  • Dahiliye
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Nöroloji
  • Psikiyatri
  • Radyoloji
  • Biyokimya
  • Ağız ve Diş
  • Psikolog

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Aslıhan Ruşen
Neden telefonlar açılmıyor?
Gülay Bulutlu
Neden bu kadar dalga geçiyorsunuz adam gibi bakacaksanız bakın bakmayacaksaniz işi bırakın gidin kaç kere arıyorum dalga geçer gibi tele cevap vermiyorsunuz insan gibi cevap verin telefonlara.
Emine Karataş
3 haftadır randevu almaya çalışıyorum. 8:20 de aradığımda telesekreter randevu için 8:30 da aramamız gerektiğini söylüyor .8:30 da aradığımda ise defalarca denememe rağmen telefon arama yapmadan düşüyor. Bu nasıl bir sistem. İnsan aklıyla dalga mı geçiyorsunuz?
Murat Çalışır
★★★★★
Oğlumu Kayışdağındaki fizik doktoru Binyamin Öztürk beye götürdüm. Sağolsun çok ilgilendi bize fizik tedavi önerdi. Sıramız geldiğinde bizi çağırdılar. Fizik terapide bizimle Fizyoterapist Kerem Karagöz ilgilendi. Bir insan işini ve hastalarını ancak bu kadar sever. Gösterdiği ilgi ve alaka burda anlatsam sayfaya sığmaz. Güler yüzlü, işini ehli adam gibi adam. Oğlum çok faydasını gördü. Gördüğüm kadarıyla burda çalışan herkes güler yüzlü. Böyle yerlerin olması bizler için bir şans. Burda çalışan, emeği geçen personele, yönetici kadrosuna, doktorumuz Binyamin beye ve tabiki Fizyoterapistimiz Kerem Karagöz'e sonsuz teşekkürler...
Elif Olkun Akyüz
★★
Sabah arayın diyosunuz ama sabah telefon çalmıyo bile kapanıyo. Telefonlara bakın lütfen.
Nrycngzl Nrycngzl
★★
Saat 08:30 da arayın diyorsunuz fakat saat: 08:30 da çağrı merkezimiz çalışma saatlerinden bahsediyorsunuz. 08:30 da arıyorum bu sefer de size ulaşamıyoruz nasıl bir sisteminiz var böyle ? Çok ayıp.
Zeliha Altinsoy Tekel
★★★★★
Darulaceze'nin fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümüne gittim. Semra Hn çok ilgili güler yüzlü tatlı dilli bir doktor... tavsiye ederim. Semra Hn tedaviye fizik tedaviyle devam etmem için beni fizik tedavi bölümüne yönlendirdi. Oradaki hemşireler gördüğüm kadarıyla çok güler yüzlü ve ilgili.. özellikle benim hemşirem Öznur Hn. Gerek konuşması gerek tutumu çok güzel.. böyle mesleğini seven insanların çoğalması dileğiyle.. çok teşekkürler Semra Hn. Ve Öznur hemşire
Okan Kerter
1 hafta önce tıp merkeze geldim gelmez olaydım cildiyeye gittim *** *** kadın doktor bana kükürtlü sabun jel öneriyo ben kükürtlü sabunu yüzüme sürdüm 2 gün sonra yüzüm çok kötü hale geldi allah belanızı versin birde doktorum diye geçiniyosunuz bi bok bildiğiniz yok.
Edibe Değirmenci
★★★
Lütfen telefonlara bakılırsa memnun oluruz.

İBB Darülaceze Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.7 / 5

İBB Darülaceze Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 43 oy kullanılmış ve kurum hakkında 9 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Medar Ataşehir Hastanesi
Medar Ataşehir Hastanesi, alanında uzman deneyimli doktorları, modern tıbbi altyapısı ve 8.000 m2’lik tesis alanıyla 2021 yılının Eylül ayından itibaren hasta kabul etmeye başlamıştır.
Özel Dentataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Anadolu yakasının gelişen merkezi Ataşehir’de 1996 yılından beri ağız ve diş sağlığı alanında hizmet veriyoruz. Dentataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde genel diş tedavileri yanında uzmanlık gerektiren tedaviler, branş uzma
Özel Hospitadent Şerifali Diş Hastanesi
2019 yılında açılan Dental Group Hospitadent Şerifali, 1300 m2’lik bir alanda 14 ünit ve 1 ameliyathaneye sahiptir. Ağız ve Diş Sağlığı alanında verilen tüm hizmetleri gerçekleştirmektedir.
Özel Prodenta Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Doç. Dr. Arzu Aykor ve Dr. Dt. Okan Acar'ın yönetiminde Özel Prodenta Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Ataşehir Işıklar caddesinde hizmet vermektedir.
Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi E.A.H
Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, stanbul'un Anadolu Yakası'nın en büyük Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Merkezidir.
Özel Eren Hastanesi
Özel Eren Hastanesi
3 km. uzaklıkta
1996 Yılından itibaren Erengazi Tıp Merkezi olarak faaliyet gösterirken 2006 tarihinde ilk yataklı tedavi kurumumuz olan Eren Cerrahi Tıp Merkezini hizmetinize açtık.
Marmara Üniversitesi Prof. Dr. Asaf Ataseven Hastanesi
Marmara Üniversitesi Prof. Dr. Asaf Ataseven Hastanesi 60'ı yoğun bakım 535 yataklı hastane olası afet durumlarında da hizmet verebilecek şekilde 47 adet acil servis müşahede yatağı, 29 ameliyat odası ve 195 poliklinik odası ile h
Özel Ümraniye Aktif Tıp Merkezi
Özel Ümraniye Aktif Tıp Merkezi SGK anlaşmalı olarak fizik tedavi ve rehabilitasyon ağırlıklı olmak üzere birçok farklı branşt ahizmet vermektedir.
Özel Ataşehir Diyaliz Merkezi
Özel Ataşehir Diyaliz Merkezi 2008 yılında Diaverum'un tarafından açılmıştır ve 30 diyaliz ünitesi bulunmaktadır. Türkiye çapındaki tüm Diyaliz kliniklerimiz tıp alanında uluslararası standartlarda çalışmakta ve sigorta şirketi SG
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

İBB Darülaceze Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉