Özel Hospitadent Şerifali Diş Hastanesi

Özel Hospitadent Şerifali Diş Hastanesi
Kurum Adı:Özel Hospitadent Şerifali Diş Hastanesi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Ümraniye
Adres:Turgut Özal Bulvarı No:99 Şerifali
Telefon:0 (216) 316-4747
Web Sitesi:www.hospitadent.comHata Bildir
41.00212329.14214

Kurum Hakkında

Özel Hospitadent Şerifali Diş Hastanesi, İstanbul ili Ümraniye ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 2019 yılında açılan Dental Group Hospitadent Şerifali, 1300 m2’lik bir alanda 14 Ünit ve 1 Ameliyathaneye sahiptir. Sabiha Gökçen Havalimanı gibi merkezi lokasyonlara kolay ulaşım mesafesindedir.

İmplant, Zirkonyum, Dijital Gülüş Tasarımı, Lamine Kaplama, Box Teknik, Bonding Uygulaması, Beyazlatma, Panoramik Röntgen, Tomografi dahil olmak üzere Ağız ve Diş Sağlığı alanında verilen tüm hizmetleri gerçekleştirmektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Hospitadent Şerifali Diş Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Hospitadent Şerifali Diş Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Hospitadent Şerifali Diş Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel Hospitadent Şerifali Diş Hastanesi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Ümraniye Aktif Tıp Merkezi
Özel Ümraniye Aktif Tıp Merkezi SGK anlaşmalı olarak fizik tedavi ve rehabilitasyon ağırlıklı olmak üzere birçok farklı branşt ahizmet vermektedir.
Özel FMC İstanbul Diyaliz Merkezi
Özel FMC İstanbul Diyaliz Merkezi 33 makine kapasitesi ile hemodiyaliz hizmeti vermektedir.
Özel Medar Ataşehir Hastanesi
Medar Ataşehir Hastanesi, alanında uzman deneyimli doktorları, modern tıbbi altyapısı ve 8.000 m2’lik tesis alanıyla 2021 yılının Eylül ayından itibaren hasta kabul etmeye başlamıştır.
Özel Dentataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Anadolu yakasının gelişen merkezi Ataşehir’de 1996 yılından beri ağız ve diş sağlığı alanında hizmet veriyoruz. Dentataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde genel diş tedavileri yanında uzmanlık gerektiren tedaviler, branş uzma
Özel Tepe Tıp Merkezi
Özel Tepe Tıp Merkezi
2 km. uzaklıkta
Tepe Tıp Merkezi olarak uzman kadrosu ve yüksek standartlardaki teknik donanımı yanında içten, samimi ve ciddi yönetim anlayısıyla hizmet vermekteyiz.
Özel Hekimler Tıp Merkezi
Konforlu muayene odalarına ve bekleme salonlarına, 2 tane ameliyathane ve 2 tane doğumhaneye sahip yeni binamızda 40 hasta yatağı kapasiteli bir butik hastane hüviyetinde faaliyet göstermekteyiz.
İBB Darülaceze Tıp Merkezi
İBB Darülaceze Tıp Merkezi 5 farklı branşta 11 uzman hekim, 1 diş hekimi, 28 yardımcı sağlık personeli ve 1 diyetisyen, 1 psikolog ile muayene, fizik tedavi, diyetisyen hizmeti, müdahale ve müşahede hizmeti, laboratuvar ve görüntü
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Hospitadent Şerifali Diş Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉