Iğdır Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Iğdır Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Iğdır Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Iğdır
İlçe:Merkez
Adres:Pir Sultan Abdal Mah. Ilham Aliyev Cad. No:235
Telefon:0 (476) 227-0404
39.93734244.071257

Kurum Hakkında

Merkezimiz; bina tadilat işlemleri, tefriş ve malzeme ihtiyaçlarının hizmet verecek boyutta karşılanmasına müteakip, 16.06.2007 tarihinde 7 ünit ile kiralık binada hizmet vermeye başlamıştır. Merkezimiz 2013 yılında 15 diş Hekimi ile geçici prefabrik binaya taşınmış olup iki yıl orada hizmetine devam etmiştir. Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz 20 Mart 2015'de kendi binasına taşınmıştır.

ğız ve Diş sağlığı konusunda ciddi anlamda cazibe merkezi haline gelen merkezimiz aşırı hasta yoğunluğuna karşın, hizmet kalitesinden ve hızından ödün vermeden hastalarımızın memnuniyetini kazanmaya devam etmektedir. Vizyonumuz, ilimizdeki tek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olma sorumluluğu ile teknolojik ve bilimsel gelişmeleri takip ederek hizmet Kalite Standartlarımızı en üst düzeye çıkarabilmek, eğitim ve sağlık taramalarıyla ağız ve diş sağlığını toplum bilincine yayılmasını temin etmektir.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Iğdır Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Iğdır Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Iğdır şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Iğdır Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuIğdır Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Esra Karaytu · 30 Temmuz 2017

Dişlerimi kesti dişsiz kaldım geçiçi pırotez yapmadı on iki gün verdi ekmek yemek yıyemiyurm

Gülley Sutlu · 31 Ocak 2017

Slm 3 uc diş olcusu aldi Emin Alagoz 6 aydır halen haber vermediler ne yapmalıyım

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Iğdır Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Iğdır Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 2.6 puan almıştır. Toplam 11 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Iğdır Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Iğdır Devlet Hastanesi

20 metre uzaklıkta

Kışla Mahallesi Melekli Yolu Girişi

Bulut Hastanesi

3.1 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Mah. Kazım Karabekir Cad. No:85

Tuzluca Devlet Hastanesi

36.4 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Mah. Yeni Hastane Sok. No:34

Doğupark Cerrahi Tıp Merkezi

43.1 km. uzaklıkta

Ahmedihani Mah. Suat Sk. No:8

Doğubeyazıt Doç. Dr. Yaşar Eryılmaz Devlet Hastanesi

44.3 km. uzaklıkta

Ağrı yolu üzeri 4. km

Diyadin Devlet Hastanesi

55 km. uzaklıkta

Göl Mahallesi D/9 Nolu Küme Evler No:3