Iğdır Hastaneleri
Iğdır

Iğdır ilinde toplam 6 kurum sağlık hizmeti sunmaktadır. Şehirde 3 Devlet Hastanesi, 1 Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 1 Tıp Merkezi, 1 Özel Hastane bulunmaktadır.

Iğdır sağlık kurumları için telefon numarası, adres, sunulan hizmetler, randevu gibi bilgilere bu sayfadan erişebilir, yapılan yorum ve şikayetleri okuyabilirsiniz.Iğdır merkezde bulunan hastaneler altta listelenmiştir. İlçelerdeki hastaneler için ilçe isimlerine tıklayabilirsiniz.

Iğdır İlçe Hastaneleri

Iğdır Merkezde Bulunan Sağlık Kurumları

Devlet Hastanesi
Iğdır Devlet Hastanesi
Devlet Hastanesi · / Iğdır
75 yataklı Iğdır Kadın-doğum ve çocuk hastanesi ile tek çatı altında birleşen hastanemiz 2015 yılında tekrardan yenilenerek 250 yataklı Iğdır Devlet Hastanesi yeni hizmet binasıyla hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Hastane
Özel Iğdır Medlife Hastanesi
Özel Hastane · / Iğdır
Özel Iğdır Hastanesi olarak tam donanımlı ekipmanlarla yetişkin ve çocuk fark etmeksizin kaliteli bir biçimde tasarlanan poliklinik, yataklı servis ve yoğun bakım alanlarında, uzman kadromuz ile her türlü tanı ve tedavi hizmetini sunuyoruz.
Tıp Merkezi
Özel Iğdır Park Cerrahi Tıp Merkezi
Tıp Merkezi · / Iğdır
Özel Iğdır Park Cerrahi Tıp Merkezi hasta odaları tam donanımlı, geniş, refah, temiz ve her türlü sağlık ihtiyacınızı güleryüzlü personelimiz aracılığıyla rahatlıkla karşılayabilmeniz için dizayn edilmiştir.
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Iğdır Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · / Iğdır
Iğdır Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hizmet kalitesinden ve hızından ödün vermeden hastalarımızın memnuniyetini kazanmaya devam etmektedir.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Eklenen Kurumlar
Aralık İlçe Devlet Hastanesi
Iğdır Aralık Devlet Hastanesi mevcut durumda EII standartlarında entegre hastane olarak hizmet vermektedir....
Iğdır Devlet Hastanesi
75 yataklı Iğdır Kadın-doğum ve çocuk hastanesi ile tek çatı altında birleşen hastanemiz 2015 yılında tekrardan yenilenerek 250 yataklı Iğdır Dev...
Özel Iğdır Medlife Hastanesi
Özel Iğdır Hastanesi olarak tam donanımlı ekipmanlarla yetişkin ve çocuk fark etmeksizin kaliteli bir biçimde tasarlanan poliklinik, yataklı serv...
Tuzluca Devlet Hastanesi
30 yataklı Iğdır Tuzluca Devlet Hastanesi ayaktan muayene ve yatırılarak tedavilerinin yapıldığı, en iyi şekilde hizmet vermeye çalışan bir sağlı...
Yorum ve Şikayetler
Esra Karaytu
Esra Karaytu · 30 Temmuz 2017
Dişlerimi kesti dişsiz kaldım geçiçi pırotez yapmadı on iki gün verdi ekmek yemek yıyemiyurm....
Gülley Sutlu
Gülley Sutlu · 31 Ocak 2017
Slm 3 uc diş olcusu aldi Emin Alagoz 6 aydır halen haber vermediler ne yapmalıyım....