Tuzluca Devlet Hastanesi

Tuzluca Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Tuzluca Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Iğdır
İlçe:Tuzluca
Adres:Cumhuriyet Mah. Yeni Hastane Sok. No:34
Telefon:0 (476) 311-2118
40.04480643.667719

Kurum Hakkında

Tuzluca Devlet Hastanesi, her türlü acil vaka ile yaş, cins farkı gözetmeksizin, bünyesindeki mevcut uzmanlık dallarıyla ilgili hastaların kabul edildiği ve ayaktan muayene ve yatırılarak tedavilerinin yapıldığı yataklı tedavi kurumudur. Kurumuzda Acil Servis, Aile Hekimliği Polikliniği, Dahiliye Polikliniği ve hasta yatış hizmetleri verilmekte olup; Diş Doktoru, Kadın Doğum Uzmanı bulunmamakta ve Pratisyen Tabip sayısı yetersiz bulunmaktadır.

İlçemizin yaklaşık 20000 nüfusu ve 100 yakın köyü olduğu ve İlimize yaklaşık 40 km mesafede olduğundan çeşitli sıkıntılar yaşanmaktadır. Ancak 30 yataklı Hastanemiz, bu hizmetlerin sunumunda gerek yönetim gerek uzman gerekse diğer yardımcı sağlık personeli ile en iyi şekilde hizmet vermeye çalışan bir sağlık kuruluşudur.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Tuzluca Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Tuzluca Devlet Hastanesi, Iğdır ili Tuzluca ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Tuzluca Devlet Hastanesi RandevuTuzluca Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Tuzluca Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Tuzluca Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Tuzluca Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Tuzluca Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bulut Hastanesi

35.6 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Mah. Kazım Karabekir Cad. No:85

Iğdır Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

36.4 km. uzaklıkta

Pir Sultan Abdal Mah. Ilham Aliyev Cad. No:235

Iğdır Devlet Hastanesi

36.4 km. uzaklıkta

Kışla Mahallesi Melekli Yolu Girişi

Digor Devlet Hastanesi

41.8 km. uzaklıkta

Iğdır Cad. Digor Merkez

Kağızman Devlet Hastanesi

47.8 km. uzaklıkta

Şahindere Mah. Imam Hasan Acara Cad.

Taşlıçay İlçe Hastanesi

51.6 km. uzaklıkta

Şentürk Uzun Mah.Transit Cad. 42/A