Tuzluca Devlet Hastanesi

Tuzluca Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Tuzluca Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Iğdır
İlçe:Tuzluca
Adres:Cumhuriyet Mah. Yeni Hastane Sok. No:34
Telefon:0 (476) 311-2118
Web Sitesi:www.tuzlucadh.gov.trHata Bildir
40.04480643.667719

Kurum Hakkında

Tuzluca Devlet Hastanesi, her türlü acil vaka ile yaş, cins farkı gözetmeksizin, bünyesindeki mevcut uzmanlık dallarıyla ilgili hastaların kabul edildiği ve ayaktan muayene ve yatırılarak tedavilerinin yapıldığı yataklı tedavi kurumudur. Kurumuzda Acil Servis, Aile Hekimliği Polikliniği, Dahiliye Polikliniği ve hasta yatış hizmetleri verilmekte olup; Diş Doktoru, Kadın Doğum Uzmanı bulunmamakta ve Pratisyen Tabip sayısı yetersiz bulunmaktadır.

İlçemizin yaklaşık 20000 nüfusu ve 100 yakın köyü olduğu ve İlimize yaklaşık 40 km mesafede olduğundan çeşitli sıkıntılar yaşanmaktadır. Ancak 30 yataklı Hastanemiz, bu hizmetlerin sunumunda gerek yönetim gerek uzman gerekse diğer yardımcı sağlık personeli ile en iyi şekilde hizmet vermeye çalışan bir sağlık kuruluşudur.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Tuzluca Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Tuzluca Devlet Hastanesi, Iğdır ili Tuzluca ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Tuzluca Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Tuzluca Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Tuzluca Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.6 / 5

Tuzluca Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.6 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Tuzluca Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bulut Hastanesi
35.6 km. uzaklıkta
Cumhuriyet Mah. Kazım Karabekir Cad. No:85
Iğdır Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
36.4 km. uzaklıkta
Pir Sultan Abdal Mah. Ilham Aliyev Cad. No:235
Iğdır Devlet Hastanesi
36.4 km. uzaklıkta
Kışla Mahallesi Melekli Yolu Girişi
Digor Devlet Hastanesi
41.8 km. uzaklıkta
Iğdır Cad. Digor Merkez
Kağızman Devlet Hastanesi
47.8 km. uzaklıkta
Şahindere Mah. Imam Hasan Acara Cad.
Taşlıçay Devlet Hastanesi
51.6 km. uzaklıkta
15 Temmuz Şehitleri Mah. 1 Nolu Küme Evleri