Isparta Asker Hastanesi

Isparta Asker Hastanesi
Kurum Adı:Isparta Asker Hastanesi
Kategori:Askeri Hastane
Şehir:Isparta
İlçe:Merkez
Adres:General İhsan Alper Kışlası
Telefon:0 (246) 224-1418
37.79698830.579635

Kurum Hakkında

Isparta Asker Hastanesi 1921 yılında kurulmuş, 1977 yılına kadar çeşitli birliklerin bünyesinde faaliyet göstermiştir. General İhsan Alper Kışlası sınırları içindeki şimdiki yerine 09 Şubat 1977 tarihinde taşınmıştır.

01 Ağustos 2005 tarihinde Isparta Asker Hastanesi olarak ismi değiştirilmiş; 17 Ekim 2005 tarihinde, K.K.K.lığı bünyesinden TSK Sağlık Hizmetleri Komutanlığının teşkilat ve kuruluş yapısına girmiş, 08 Eylül 2008 tarihinde ise 100 yataklı hastane olarak İzmir Sağlık Hizmetleri Bölge Komutanlığına bağlanmıştır.

Isparta Asker Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Isparta Asker Hastanesi, Isparta şehrinde askeri hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Isparta Asker Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Isparta Asker Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Isparta Asker Hastanesi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Isparta Asker Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Sidre Gülbahçesi Diyaliz Merkezi

1.8 km. uzaklıkta

Sanayi Mah. 3306 Sk. No:1

Isparta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

2.3 km. uzaklıkta

Sanayi Mahallesi 142. Cad. No:72/A

Isparta Şehir Hastanesi

2.8 km. uzaklıkta

Sanayi Mah. 104. Cadde No:51

Isparta Hastanesi

3.6 km. uzaklıkta

İstanbul Cd. Eski Sanayi Mahallesi Altın Sk. No:16

Meddem Hastanesi

3.7 km. uzaklıkta

Süleyman Demirel Bulvarı No:179

Davraz Yaşam Hastanesi

4.1 km. uzaklıkta

Pirimehmet Mahallesi 1724 Sokak No:1