Isparta Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

Isparta Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Kurum Adı:Isparta Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Şehir:Isparta
İlçe:Merkez
Adres:Hızırbey Mahallesi Halis Sokak No:6
Telefon:0 (246) 211-7000
37.75998730.546175

Kurum Hakkında

Hastanemizde 24 saat süreyle çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, kadın doğum uzmanı, pratisyen hekim bulunmaktadır. Hastanemizdeki Diğer branşlar ise mesai dışı icap şeklinde hizmetlerimizin aksamadan yürümesi için çalışmaktadır.

Isparta Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi olarak verilen bu hizmetin sürekliliğini sağlamak, alanımızda hep daha iyiyi yakalamak, kaliteden taviz vermeden, güncel tıbbi tedavileri takip eden ve uygulayan, hasta ve çalışan odaklı hizmeti temin etmek gayretiyle çalışmalarımız devam etmektedir.

Poliklinikler
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Çocuk Cerrahisi
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Çocuk Psikiyatrisi
  • Göz Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Isparta Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Isparta Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Isparta şehrinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Isparta Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi RandevuIsparta Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Isparta Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Isparta Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Isparta Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 12 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Isparta Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Atanur Göz Hastanesi

660 metre uzaklıkta

Kurtuluş mah. 137 cad. No:31

Davraz Yaşam Hastanesi

1 km. uzaklıkta

Pirimehmet Mahallesi 1724 Sokak No:1

Isparta Hastanesi

1.5 km. uzaklıkta

İstanbul Cd. Eski Sanayi Mahallesi Altın Sk. No:16

Isparta Şehir Hastanesi

2.3 km. uzaklıkta

Sanayi Mah. 104. Cadde No:51

Isparta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

2.9 km. uzaklıkta

Sanayi Mahallesi 142. Cad. No:72/A

Sidre Gülbahçesi Diyaliz Merkezi

3.4 km. uzaklıkta

Sanayi Mah. 3306 Sk. No:1